Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

maddalena82
Madika
~kalae
ja dziś tiffani, bo chodakowska jest 3 razy w tyg. fajne te ćwiczenia, szkoda tylko, że ja nie mam poczucia rytmu :D

Oooo wlasnie dziewczyny od Mel B czy Wam dziala Tiffany? Bo mi wyswietla ze film niedostepny. I nie mam jak cwiczyc z nia :(
Lilijka NA POMOC!!!:D


Działa normalnie:)niedostępny pokazał mi się tylko ten z linka o zdrowej diecie (może w takim razie pominę ten aspekt wyzwania????;)

Ty chcialabys pominac a ja chce go odtworzyc... :D A mi sie nie chce :(

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

Madika
maddalena82
Madika
~kalae
ja dziś tiffani, bo chodakowska jest 3 razy w tyg. fajne te ćwiczenia, szkoda tylko, że ja nie mam poczucia rytmu :D

Oooo wlasnie dziewczyny od Mel B czy Wam dziala Tiffany? Bo mi wyswietla ze film niedostepny. I nie mam jak cwiczyc z nia :(
Lilijka NA POMOC!!!:D


Działa normalnie:)niedostępny pokazał mi się tylko ten z linka o zdrowej diecie (może w takim razie pominę ten aspekt wyzwania????;)

Ty chcialabys pominac a ja chce go odtworzyc... :D A mi sie nie chce :(

mi się otwiera normalnie, za to ten link do diety wyskakuje błąd.
to te ćwiczenia

Odnośnik do komentarza

Klaudia - niedługo będziesz go miała w domu, a puki co jak tylko będziesz potrzebowała podniesienie na duchu, lub po prostu wygadania się to wpadaj do nas.

Kasiamamusia - w tym ostatnim konkursie co nati wygrała, dałam zdjęcie :)

Odnośnik do komentarza

Ann1ee
KasiaMamusia
Ann1ee
Mam dość! Od 2 tyg nie przespalam ciągiem wiecej niz 2.5 godz. Powieki trzymam na zapalkach... gdzie jest moje dziecko spiace od 21 do 5 rano?dzis znowu poszedł spać o 21 i pobudka 0.00,2.00,4.00,5.00 potem wiszenie na piersi juz nie mialam sily dalam mu 90 ml mm i usnal o 6.30, o 7.30 pobudka. Nie mam go juz sily karmic, piersi mnie bola jak na samym poczatku po porodzie :(

Hej hej
Ja tak jak ty karmisz tu w nocy karmię od początku;)z tym ,że ja się już przyzwyczaiłam:) nie wiem jak to jest nakarmić o 21 i obudzić się o 5 rano... pocieszyłam?


KasiaMamusia w takim razie szacunek! Jak Ty dajesz radę funkcjonować przy tak nieprzespanych nocach? I to jeszcze z 2 dzieci ... podziwiam! U nas juz wróciło do normy i mamy jedną pobudke i mam nadzieję ,że już tak zostanie

Nawet nie pytaj jak w domu wygląda:)
Teraz wakacje to około 4-5 wysiadam i biorę ją do siebie i syna;)wtedy pospimy z przerwami na cyca do 9-10(dziś),gdy chodzi do przedszkola to wysypiałam się razem z nią zanim starszego odbieralismy:)zawsze to jakiś sposób,jakby nie było;)

Ciciki...Też w pierwszej chwili pomyślałam błąd słownika,he uwielbiam te gwary z różnych stron kraju:)

http://s6.suwaczek.com/201011135561.png
http://s6.suwaczek.com/201603311580.png

Odnośnik do komentarza

Klaudia bardzo trzymam kciuki żeby synek szybko wyzdrowiał i mógł być w domku. 2400 g to już ładna waga. Dzielny Szymuś. Trzymajcie się cieplutko odzywaj się z informacjami jak synek.

Faktycznie fajne te jeże z Next. Muszę coś powybierać.

Misia... gotowanie, teraz szycie. Jakie jeszcze talenty ukrywasz przyznaj się.

Co do fb to konto założyłam żeby mieć tam kontakt z dziewczynami ale jakiś konta nie rozwijam. Ale po zapoznaniu się z obsługą muszę przyznać, że jednak tam łatwiej i szybciej się czyta.

Trening Mel B dziś zaliczony :)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5s2n0accustsf9.png

Odnośnik do komentarza
Gość przyjazna

maddalena82
Ciaza316
maddalena82
~przyjazna
maddalena82
~przyjazna
Ja juz dywan kupiłam :D kusicie ta Chodakowską chyba strzelę dzis Total fitness nie będę najwyżej napinać mocno brzucha :D

Ja kupuje ciuszki Next :D


Zastanawiam się czy kupić już na 74-czy nie będą za wielkie. Teraz nosi głównie 68 ale w sumie do chrzcin jeszcze miesiąc...

Tam jest dziwna rozmiarowka juz tu Ciążę pytalam o to. Ja kupiłam pajace, bodziaki i rampersy 3-6 miesięcy to jest taki większy 68. Moja córka nosi 68 a niektóre body np.na krótki rękaw juz na 74.


Dzisiaj dopatrzyłam się w tym ich sklepie że mają coś takiego jak rozmiar 68-74 i chyba takie zamówie. A ciuszki faktycznie mają śliczne- zakochałam się w kompleciku bodziak a'la biała koszula z muszką i do tego krótkie szare spodenki na szelkach. Mam nadzieję że będzie ciepło (a jak nie to trudno- na zimno też wybrałam śliczny zestaw:)

Ten rozmiar jest zawsze w przedziale i moja np ma 4 miesiace jutro, a z Next nosi jeszcze ciuchy 0-3 mce czyli to byloby chyba 68.

Teraz patrzyłam że ten rozmiar 68-74 to jest UK 6-9 miesięcy a 62-68 jest 3-6. Przyjazna zestaw z jeżem-superaśny:)

O dzięki:D to ja juz muszę 6-9 miesięcy

Odnośnik do komentarza
Gość przyjazna

~kalae
Madika
maddalena82
Madika
~kalae
ja dziś tiffani, bo chodakowska jest 3 razy w tyg. fajne te ćwiczenia, szkoda tylko, że ja nie mam poczucia rytmu :D

Oooo wlasnie dziewczyny od Mel B czy Wam dziala Tiffany? Bo mi wyswietla ze film niedostepny. I nie mam jak cwiczyc z nia :(
Lilijka NA POMOC!!!:D


Działa normalnie:)niedostępny pokazał mi się tylko ten z linka o zdrowej diecie (może w takim razie pominę ten aspekt wyzwania????;)

Ty chcialabys pominac a ja chce go odtworzyc... :D A mi sie nie chce :(

mi się otwiera normalnie, za to ten link do diety wyskakuje błąd.
to te ćwiczenia

Patrząc na te ługi bugi dostałam kolki :D i to na leżąco!! :D

Odnośnik do komentarza
Gość Leniwieccc

Zanim was doczytam, pisze, bo przewinal sie straszliwy temat niemycia rak! Brrr! Ja mam hopla na tym punkcie. Moja rodzina (rodzice i siostry) dbaja o to. Ale sa przeze mnie sterroryzowani i latwiej jest mi zwrocic im uwage. Za to druga strona...ma-sa-kra! T.zwraca im uwage nieporadnie. Np.w srodku rozmowy wypala : "Umylas/umyles rece po wc?". No i jest raban. No jak to on smial, wychowalismy trojke dzieci, wiemy, ze to wazne. Myjemy.
Taaa- myja...
Wiele razy slyszalam spluczke i od razu otwarcie drzwi :/ i takimi lapami raz oproznili mi zmywarke:/ poszlam wtedy do pokoju i sie rozplakalam z bezsilnosci. Musze pogadac jeszcze o tymz T.bo we wrzesniu bedziemy u nich kilka dni. Musze cos wymyslec...

Odnośnik do komentarza

maddalena82
Super Madika że też dołączyłaś do ćwiczących:)to teraz radę z Sylwią mamy trójkącik początkujących. No bo L&L to już para zaawansowana;)no i jeszcze nie zapominajmy o trójkącie uskuteczniającym chodakowską:)

Haha fajnie to ujelas :D nie wiem czy Was, ale mnie to tak szyja boli, ze nie moge glowy unieść jak leze :D reszta znosna :)
Dzieki Madika wyprobuje ta BioGaje :)
Misia super, ze zdecydowaliscie sie na te chrzciny w restauracji :)

Odnośnik do komentarza

Lilijka87
Sylwia921125
Lilijka87
Czarna.ana cycki to ci dopiero opadną, gdy przestaniesz karmić piersią :D

Sylwia gratuluję decyzji o zrealizowaniu treningu! Pierwsze koty za płoty! Spoko w kolejnych dniach będzie... Jeszcze gorzej bo zakwasy ale ale! To minie i będzie już łatwiej :)
Kalae, przyjazna, Ann1ee - Chodakowska też się liczy :) możecie z nią zrobić wyzwanie 30 dni! Pozwalam :)

Ja to mam cwiczyc 30 dni?? :D w sumie juz 29 :p musze sie zmierzyc bo wczoraj zapomnialam :)


W tym cztery dni wolne od ćwiczeń! Że niby co? Nie dasz rady? Pff proszę cię! Kogo chcesz oszukać? Oczywiście, że sobie poradzisz!

Super :) to jeszcze jest urlop od tego :) wg jakas zakrecona jestem :) Asik jeszcze Ty :) sory, ale jestem w tyle.
Ostatnio jak bylam na imprezie to laska wyszla z kibla kolo 20 paru lat i poprawia buzke, wlosy a rak to juz nie umyla. A ze bylam po piwku to ja wysmialam :)
Nas kiedys w Holandii na mieszkaniu bylo okolo 30 i sie przekonalam wtedy ile osob rak nie myje. Ble...
Odnośnik do komentarza

Klaudia88
Witam mamuski. Przepraszam ze wcinam sie w dyskusje,nieproszona. Mam nadzieje ze WasZe skarbeczki zdrowe. Moj maluszek dalej w szpitalu,jest po jednej operacji. Nie wiem kiedy doczekam sie go w domku. Serce mi peka. Ale przytulam malenstwo codziennie,lubi jak go bujam i glaszcze po glowce. Rozczulam sie kiedy widze mamusie z bobaskami mysle wtedy o moim malenstwie ze on biedaczek w szpitalu ehhh.... Pozdrawiam i usciski dla dzieciaczkow najslodszych na swiecie.

Kurcze przykro mi bardzo. Tyle musicie sie nacierpiec :/ teraz juz musi byc tylko lepiej. Sciskam Was mocno i trzymam kciuki. Pisz czasami co u Was bo czesto o Was mysle.

Odnośnik do komentarza

Klaudia, trzymamy z Bartusiem mocno zaciśnięte kciuki za szybki powrót do zdrowia Szymusia!! I popieram Kalae - jak będziesz miała ochotę się wygadać to pisz śmiało, tutaj dziewczyny mają dobre i szczere serducha-zawsze wesprą pokrzepiającym słowem czy praktyczną radą:)

Nareszcie wróciła wakacyjna pogodna, a tym samym lepszy nastrój, no i pralka już załadowana drugi raz, bo przez tre deszcze to z kosze na bieliznę pękały w szwach.
Wczoraj Bartuś skonczył 18tydzień, więc skok pełną parą. Ciągle jest problem z zasypianiem na noc. Płacz i marudzenie. Z jedzeniem też nie lepiej-po 100ml wyginanie i plucie. Najlepiej u mamy na rękach i basta. Ewentualnie jeszcze wózio i spacery są ok, więc tym bardziej cieszę sie, ze przestało padać:)
Co do fb, to dla mnie jest zdecydowanie za duze tempo. W porównaniu z forum przegrywa definitywnie:)
Co do mycia rąk w toalecie to jakaś masakra. Ja korzystając z wc w miejscach publicznych, mając świadomość ile osób nie myje łap, zawsze mam problem z dotknięciem klamki od drzwi wyjściowych...

Odnośnik do komentarza

Klaudia my tez trzymamy za Was kciuki! Będzie juz tylko lepiej mocno w to wierze!

Wczoraj synek miał dzień spiocha za to wieczorem od 19 do 23.30 zabawa i śmiech. Dziś o 5.40 pobutka na papu i jeszcze tylko godzinka spania. Za to teraz na wpół przytomny zasypia w lozeczku. I pochwale się wczoraj jak nie spał gadal buuuu i bummmm. Wiec te skoki rozwojowe przynoszą tez rozczulajace momenty ;)

U nas jest teraz tak ze jak śpi w dzień to co 15-30 min otwiera oczy i sprawdza czy przy nim jestem. Jak jestem to śpi dalej jak mnie nie zauważy to jest płacz. Gdy siedzi ktoś inny to wygląda jakby się zastanawiał czy ma płakać czy nie ;)

Odnośnik do komentarza

~kalae
Madika
maddalena82
Madika
~kalae
ja dziś tiffani, bo chodakowska jest 3 razy w tyg. fajne te ćwiczenia, szkoda tylko, że ja nie mam poczucia rytmu :D

Oooo wlasnie dziewczyny od Mel B czy Wam dziala Tiffany? Bo mi wyswietla ze film niedostepny. I nie mam jak cwiczyc z nia :(
Lilijka NA POMOC!!!:D


Działa normalnie:)niedostępny pokazał mi się tylko ten z linka o zdrowej diecie (może w takim razie pominę ten aspekt wyzwania????;)

Ty chcialabys pominac a ja chce go odtworzyc... :D A mi sie nie chce :(

mi się otwiera normalnie, za to ten link do diety wyskakuje błąd.
to te ćwiczenia

Co dziwne jak wkleilas go to mi sie otworzyl a jak skopiowalam adres to napis ze film jest niedostepny... Dziwne to jest...

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

Sylwia921125
maddalena82
Super Madika że też dołączyłaś do ćwiczących:)to teraz radę z Sylwią mamy trójkącik początkujących. No bo L&L to już para zaawansowana;)no i jeszcze nie zapominajmy o trójkącie uskuteczniającym chodakowską:)

Haha fajnie to ujelas :D nie wiem czy Was, ale mnie to tak szyja boli, ze nie moge glowy unieść jak leze :D reszta znosna :)
Dzieki Madika wyprobuje ta BioGaje :)
Misia super, ze zdecydowaliscie sie na te chrzciny w restauracji :)

Mnie tez boli szyja od tych brzuszkow :D hehe Boze jak to brzmi :D

A wogole to sluchajcie wczoraj Hanula poszla spac ok 20 i obudzila sie... tada da da da da dam!!! O 6:30 :D Boze jekie to cudowne obudzic sie o takiej godzinie :D

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

Jakiego moderatora?? To jest ktos taki na tym forum :D
Maddalena zapomniałam Ci odpisać. Ja bardzo nie lubie tych ćwiczeń na boku. Musze jej naciągnąć noge i ulozyc na talerzu biodrowym jest taka powyginana przy tym. I wg nie wiem czy to dobrze robie. Niby na rehabilitacji dobrze robilam a teraz sie boje, ze jej zaszkodze :/
Madika chociaż byście zostaly same z Lilijka na forum to ja dla Was będę tu przychodzic. Bo nawet jakby sie wszystkie na fb przeniosly to bez Was forum nie bedzie to samo. Wiec ja napewno bede tu i tu :)

Odnośnik do komentarza

Sylwia921125
Jakiego moderatora?? To jest ktos taki na tym forum :D
Maddalena zapomniałam Ci odpisać. Ja bardzo nie lubie tych ćwiczeń na boku. Musze jej naciągnąć noge i ulozyc na talerzu biodrowym jest taka powyginana przy tym. I wg nie wiem czy to dobrze robie. Niby na rehabilitacji dobrze robilam a teraz sie boje, ze jej zaszkodze :/
Madika chociaż byście zostaly same z Lilijka na forum to ja dla Was będę tu przychodzic. Bo nawet jakby sie wszystkie na fb przeniosly to bez Was forum nie bedzie to samo. Wiec ja napewno bede tu i tu :)

ja też się bałam robic niektóre ćwiczenia, dlatego będziemy chodzić na rehabilitacje na nfz

ja to tego w ogole nie rozumiem, skoro taki rehabilitant musi przejść kursy, a ja mam robić ćwiczenia po krótkim instruktażu?

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny!
Słoneczko świeci! Az sama mordeczka sie śmieje :)
Ach! Dalej nie mogę pozbierać sie po wczasach... Ach! A tu za tydzień jedziemy na pare dni w góry :( teście jadą. Trza się poświęcić... No ale co tam. Byle będą pyszne lody włoskie :D w koncu nie słodycze ;)

A przed chwilą przypomniałam sobie, ze przy karmieniu usnęłam w fotelu :) i tak spalam z mala na rękach godzinę :) dobrze, ze miałam podusie do karmienia pod rękami, bo na pewno by mi mala zleciała :) a potem ten bol pleców, rak i szyi!!! :) chyba bylam,zmęczona :D

Odnośnik do komentarza

~kalae
Sylwia921125
Jakiego moderatora?? To jest ktos taki na tym forum :D
Maddalena zapomniałam Ci odpisać. Ja bardzo nie lubie tych ćwiczeń na boku. Musze jej naciągnąć noge i ulozyc na talerzu biodrowym jest taka powyginana przy tym. I wg nie wiem czy to dobrze robie. Niby na rehabilitacji dobrze robilam a teraz sie boje, ze jej zaszkodze :/
Madika chociaż byście zostaly same z Lilijka na forum to ja dla Was będę tu przychodzic. Bo nawet jakby sie wszystkie na fb przeniosly to bez Was forum nie bedzie to samo. Wiec ja napewno bede tu i tu :)

ja też się bałam robic niektóre ćwiczenia, dlatego będziemy chodzić na rehabilitacje na nfz

ja to tego w ogole nie rozumiem, skoro taki rehabilitant musi przejść kursy, a ja mam robić ćwiczenia po krótkim instruktażu?

Ja tez tego nie rozumiem. Ja tez bym poszla na NFZ tylko dwóch pediatrow nie widzi zadnego problemu. A ortopeda i fizjoterapeutka widzą :/ do tego jeszcze jutro te bioderka. Boje się strasznie. Jak dostaniemy szyne to chyba strzele sobie w łeb.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...