Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Sylwia921125
jak ja bym chciala byc taka zdolna mamusia i robic takie sukieneczki czy tez spodniczki dla mojej Malej.
Z tym glaskaniem to rozumiem, ale chyba jak przyłoże reke zeby poczuc jak Mala puka to jej nie szkodze :/ moj mąż głaszcze brzuszek,ale chwilkę wiec mu nie zabraniam.
Aga odpoczywajcie :) ja tez padlam przed chwila jak kaczka po nic nie robieniu :D

ja tez w ogole nie umiem szyc a do tego nie lubie. Mam w domu mala maszyne i lezy. Ale moja mama uwielbia szyc, wiec jak cos babcia będzie wnuczkowi szyla:D:D ale my mamy rzeczy po 2 bratankach, chrzesniku i siostrzeńcu wiec ciuchow mam na 5 jednocześnie. I jak z czegos wyrastają to dostaje już, wiec teraz po 3 latkach już mi się gromadzą.
Musze tylko lozeczko zamowic i mysle o tym :
http://olx.pl/oferta/lozeczko-dzieciece-120cm-x-60cm-wenge-lub-bialy-CID88-ID6hgab.html#9d4df1faa4;promoted razem z materacem 290 wychodzi.

Odnośnik do komentarza

Ale naprodukowalyscie stron, ja nie moge! Ale wszystko przeczytane:-)
Tylko teraz pewnie o polowie zapomne:(
Trzymam kciuki za wszystkie wizyty!
Super zdjecia malenstw:) ja mialam do tej pory tylko 2d. Jakos nie mam parcia na 3d. Zobacze juz w 100% "d" jak sie urodzi:)
Misiakowata, moze to swedzenie to ogrzewanie? Nie macie troche cieplej w domu od ost.kilku dni?
A jak bylo u Ciebie ze swedzeniem np.rok temu o tej porze? Moze nalej sobie oliwki do wanny i sie pomocz troche? Tylko uwazaj zeby sie nie poslizgnac. A po kapieli umyj wanne z oliwki;) Moze bierzesz za cieple kapiele/prysznice?
Mnie skora swedzi na zmiane pory roku (jak robi sie zimniej). Nizsza temp.na zewnatrz, cieplej w srodku...
Ech tak bardzo bym chciala, zeby oskarzenie Kamili o robienie maskotek, dotyczylo mnie;))) ale niestety-nie ten trop...;) ciekawe kim jest ta "maskotkowa mama";)
Co do slubow i rodzicow, to moi rodzice i najblizsze osoby mnie znaja i to akurat nie bedzie jakies zaskoczenie;)) poza tym, rodzice powinni akceptowac wybory swoich dzieci a nie oczekowac, ze spelnia ich oczekiwania co do wizji slubu itd. Jesli Eliza bedzie chciala zrobic cos "swojego" to bede z niej dumna, bo to bedzie znaczylo, ze zyje swoim zyciem a nie spelnia moje oczekiwania i nadzieje. Jesli wezmie sekretny slub, to jedyna rzecz, ktora bedzie mnie interesowala, to to, czy z mezem jest szczesliwa, nie to czy bylam czy nie jak podpisywali dokument. Dla mnie to tez, podobnie jak dla Kalae cos, co mozna waga porownac ze skladaniem wniosku o dowod. Sama tego nie bede przezywac, wiec ciezko bedzie bardzo przezywac osobom trzecim;) Dla najblizszych, wazne jest, ze sie kochamy i bedziemy miec dziecko, reszta to dodatki. Takie jest moje zdanie, ale w 100% szanuje zdanie o 360° inne :))) w koncu nie istnieja dwie takie same osoby:))

http://www.suwaczki.com/tickers/km5scwa1654n41yi.png

Odnośnik do komentarza

Rowniez slyszalam o tym, ze nie powinno sie glaskac brzucha. Ja przykladam tylko reke, nie mam odruchu glaskania. Ale sporo osob to robi i nic sie nie dzieje. Oczywiscie jak ciaza jest zagrozona, to lepiej dmuchac na zimne. Ale, ciezko bez tego kontaktu "poznac" dziecko. Tym bardziej, ze ja np., na poczatku ruchy czulam pod reka a bez niej nic!;) wiec duzo bym stracila;)))
Dzis zaczynamy 30 tc:)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5scwa1654n41yi.png

Odnośnik do komentarza

To ja dostałam opiernicz w szpitalu. Położna powiedziała, że głaskanie wywołuje skurcze. Tak mi to utkwiło w głowie, że trzymam ręce z daleka od brzucha, a myję mega delikatnie ;)

przyjazna zrobiłąm tak jak mówiłaś. Na kolacje skusiłam się na pierogi z jabłuszkiem polane dietetycznym jogurtem greckim. 6 pierogów (nigdy nie jem więcej) i po godzinie cukier w normie.
Wcześniej na posiłek zjadłam 2 kanapki z chlebkiem orkiszowym, masełkiem, wędlinką, ogurkiem kiszonym i spoooory kawałek makowca i cukier tylko trochę wyskoczył ponad normę było 124 (to pewnie przez ten makowiec). I zauważyłam, ze im mniej restrykcyjne jem kolacje tym lepszy mam cukier rano.
Zastanawiam się, czy bycie na dietach od poczatku roku nie spowolniło mi pracy trzustki. Może problem z wątrobą i teraz z cukrem na granicy jest spowodowany rozleniwieniem organów.

Renia, możliwe, ze jest tak jak piszesz. Pochodziłam trochę po ryneczku i rzeczy nie były tam wiele droższe niż na allegro, a z przesyłko to nawet niektóre wychodziły dużo taniej. Tak jak ten biustonosz. Fakt Białystok to zagłębie biustonoszowe, dużo szwalni tam jest, więc tacy sprzedawcy mają towar prosto od producenta i ceny mogą mieć konkurencyjne. Będac na ryneczku pomierzyłam fajne rzeczy i przekonałam się że net nie jest wcale taki tani, jedynie wygodny, bo nie trzeba wychodzić z domu.

Dziś kupiłam fajne grube rajstopy ciążowe za 15 pln :)

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3c8iik408njqat.png
przepisa Agi na gofry strona 3718

Odnośnik do komentarza

przyjazna normy są 100/180/140 przy pobieraniu krwi z łokcia. Normy dla krwi z palca i glukometrów są 90 i 120.
U mnie dziś wynik z żyły pokrył się z tym z palca, więc może glukometr mam źle skalibrowany.
Miałam ze sobą glukometr na badaniu i sprawdzałam, żeby zobaczyć różnicę w pomiarach. Wynik się pokryły.

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3c8iik408njqat.png
przepisa Agi na gofry strona 3718

Odnośnik do komentarza
Gość przyjazna

~felcia89
W roku 2014 normy w ciazy zostały zmienione to 100/180/153 czyli ostatni wynik troszkę wyższy niż było...

Diabetolog i ginekolog twierdzi ze norma dla ciężarnej to 90/180/140.
Skąd macie takie dane ze normy zostały zmienione?

Odnośnik do komentarza

justyna30
Dziewczyny na wizycie u lekarza byłam 30 listopada teraz mi gin wyznaczył 5 styczeń, dzisiaj zaczęłam 29 tydzień i wydaje mi sie ze to za długo bo 5 styczen to bedzie 32 tc wtedy mam zrobic paciorkowca, jakie macie zdanie tez chodzicie na wizyty co miesiąc ?

Ja chodzę co 3 tygodnie i czasem mi się dłuży

Matko,chyba cos z ciśnieniem się dzieje,bo umieram,głowa to mi pęknie zaraz,a mdłości mam jak nie wiem...

Aga zapomniałam dopisać..dobrze,że juz w domku..Mam nadzieję,że córci leki pomoga i przestanie cierpieć:)

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Boże ,jak się wytraszyłam tych lalek..Monimoni..te lalki jak martwe dzieciatka..straszne..ciekawe czy są psychopaci co to kupują..masakra !!!
A taka lalkę jak szukasz widziałam jakis czas temu w Kauflandzie,nie pamietam ceny,ale wiem,że siusiała nawet :)

Leniwcu u mnie ogrzewanie zakrecone od samego poczatku,bo nie ma potrzeby ogrzewania..Rok temu mieszkałam gdzie indziej,ale nie przypominam sobie swędzenia po nocach jak teraz..czasem tak miałam od żelu pod prysznic,to wystarczył balsam...Teraz wszystko uzywam dla alergików :)

Ciekawe jak u mnie ta glukoza wyjdzie..tak czytam..

Cześć KasiaMamusia:)

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza
Gość przyjazna

Ernesto
przyjazna normy są 100/180/140 przy pobieraniu krwi z łokcia. Normy dla krwi z palca i glukometrów są 90 i 120.
U mnie dziś wynik z żyły pokrył się z tym z palca, więc może glukometr mam źle skalibrowany.
Miałam ze sobą glukometr na badaniu i sprawdzałam, żeby zobaczyć różnicę w pomiarach. Wynik się pokryły.

Ernesto no to bardzo dobry wynik :-)
Ja spotkałam się z opinią ze na czczo z krwi z żyły u ciężarnej na być do 90 w dwóch labo to słyszałam i od każdego lekarza. U nie ciężarnej jest do 100.Zgłupieć można..

Odnośnik do komentarza

Witam. Mi glukozą wyszła bardzo dobra chyba 60-140-120 ale nie pamiętam dokładnie bo wyniki mi zabierają w ośrodku.
Te lalki okropne,za darmo bym jej nie chciała.
Ja mam wizyty co dwa tygodnie a teraz kolejna mam za tydzień bo doktorek na miesiąc rozłąki się nie zgodził hehe. Trzecie usg zaraz po nowym roku a dziś na takim szybciutkim widziałam siusiaka :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3dqk3k9a7suot.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...