Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

leniwiec_leniwiec

Co do ciazowych wpadek typu ciasto francuskie, to we wtorek doszlam prawie do domu ze sklepowym koszykiem. ;) byl wstyd jak musialam z nim wrocic;))) dziwilam sie, ze ludzie na mnie spogladali z usmieszkiem...myslalam ze chodzi o brzuch;)

o matko! wyobraziłam to sobie ze śmiechu aż mnie brzuch rozbolał... dzięki :)

Odnośnik do komentarza

Leniwiec hehehehehehe

Co do wieku posiadania dzieci..Myslałam o dziecku w wieku 25 lat..Wczesniej tylko praca i imprezki sie dla mnie liczyły,niestety jak zaszłam przez wpadkę i kiedy juz się cieszyłam na to dziecko-straciłam...Drugie tym razem planowane,dwa lata póżniej..no nie udało się..Teraz mam 30 lat,innego partnera i doszłam do wniosku,że jest najlepszy czas dla mnie...i w sumie dobrze,że sie kiedyś nie udało z tamtym facetem..Byłam nieszczęśliwa,czułam pustkę z tego powodu,nie miałam wsparcia wówczas..widocznie tak miało być..Teraz jest prawdziwa miłość,szacunek..to co ,że na wynajmie,że kokosów nie zbijamy..ale oboje mamy pracę,dwie mamy i wiem,że damy radę :)
Mamy się nie wcinają..wiadomo,że przy rozmowie cos tam powiedza,ale to w dobrej wierze i pozwalają nam kierować się po swojemu..Moja mama jedynie cos tam "chce"zdziałać,ale dobrze wie,że zrobię jak zechce i dobrze tez wie,że na tym dobrze wychodzę i mnie podziwia przez to..ale powiedziała mi to tylko raz..nie przyzna się więcej :D

Uffff...kuraki sie marynują,łazienka jak w Hiltonie,można się połozyć na chwilkę..Nawet muszę bo boli mnie kręgosłup i trochę brzuch

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Lilijka87
leniwiec_leniwiec

Co do ciazowych wpadek typu ciasto francuskie, to we wtorek doszlam prawie do domu ze sklepowym koszykiem. ;) byl wstyd jak musialam z nim wrocic;))) dziwilam sie, ze ludzie na mnie spogladali z usmieszkiem...myslalam ze chodzi o brzuch;)

o matko! wyobraziłam to sobie ze śmiechu aż mnie brzuch rozbolał... dzięki :)

No i mam wyrzuty;)))

http://www.suwaczki.com/tickers/km5scwa1654n41yi.png

Odnośnik do komentarza

Lilijka87
leniwiec_leniwiec

Co do ciazowych wpadek typu ciasto francuskie, to we wtorek doszlam prawie do domu ze sklepowym koszykiem. ;) byl wstyd jak musialam z nim wrocic;))) dziwilam sie, ze ludzie na mnie spogladali z usmieszkiem...myslalam ze chodzi o brzuch;)

o matko! wyobraziłam to sobie ze śmiechu aż mnie brzuch rozbolał... dzięki :)

Teraz to opowiedziałam mężowi, płakałam ze śmiechu przez 5 minut :D

Odnośnik do komentarza

Lilijka87
Lilijka87
leniwiec_leniwiec

Co do ciazowych wpadek typu ciasto francuskie, to we wtorek doszlam prawie do domu ze sklepowym koszykiem. ;) byl wstyd jak musialam z nim wrocic;))) dziwilam sie, ze ludzie na mnie spogladali z usmieszkiem...myslalam ze chodzi o brzuch;)

o matko! wyobraziłam to sobie ze śmiechu aż mnie brzuch rozbolał... dzięki :)

Teraz to opowiedziałam mężowi, płakałam ze śmiechu przez 5 minut :D

Ja w drodze powrotnej smialam sie przez cala droge;) do tego bylam strasznie czerwona chyba bo bylo mi strasznie goraco...a od smiechu az chrypy dostalam:)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5scwa1654n41yi.png

Odnośnik do komentarza

leniwiec_leniwiec
Aaaa jeszcze w temacie ubierania dzieci na rozowo ;) ostatnio z premedytacja ( swoja droga " przez" kalae;) wyhaczylam wspanialy spiworek z misiami w Smyku (w promocyjnej cenie). Tylko ze jak bym bylo napisane " spiworek chlopiecy ";) po chwili namyslu zamowilam, i bedzie to moja slodka tajemnica ( metka z nazwa odcieta...dowody zniszczone ;))) Eliza nigdy sie o tym nie dowie;)))

mi śpiworek przyszedł z kubusiem puchatkiem, bardzo fajny, ale tez nie patrze na to czy jest dla chłopca czy dziewczynki napisane, ale wiele ubranego jest uni, a zakwalifikowane w jedną czy drugą stronę.

a z tym koszykiem sklepowym się uśmiałam :D

Odnośnik do komentarza

Ernesto
Odebrałam wyniki hormonów tarczycowych i ft3 i ft4 bardzo dobre, a tsh niziutkie, ehhh...

To chyba dobrze ze niziutkie ja mam 0,43 i gin powoedziala ze super bo tsh ma byc niskie :) a ft4 w górnej granicy normy a ft3 w połwoe normy.a ty ile masz

Odnośnik do komentarza

Ernesto bardzo mi sie podoba to co powiedziałaś tesciowej :) jak sie jej podobaja to czemu swoim dzieciom nie dala :D ja bym nikomu nie pozwolila wybrać imienia dla mojego dziecka. Mezowi pozwolilam wybrac z kilku ktore mi sie podobaja. On wybierze dla synka jak mu sie uda. Teraz chciał chlopca bedzie dziewczynka. Wiec oznajmilam mu,ze ma jeszcze jeden strzał bo jak narazie planuje jeszcze jedno Maleństwo :)

Odnośnik do komentarza

~anna13
Ernesto
Odebrałam wyniki hormonów tarczycowych i ft3 i ft4 bardzo dobre, a tsh niziutkie, ehhh...

To chyba dobrze ze niziutkie ja mam 0,43 i gin powoedziala ze super bo tsh ma byc niskie :) a ft4 w górnej granicy normy a ft3 w połwoe normy.a ty ile masz

Moje TSH jest na granicy oznaczalności tzn. 0,007, ft4 poniżej połowy normy a ft3 powyżej połowy normy.

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3c8iik408njqat.png
przepisa Agi na gofry strona 3718

Odnośnik do komentarza

Ernesto
leniwiec_leniwiec
Aaaa jeszcze w temacie ubierania dzieci na rozowo ;) ostatnio z premedytacja ( swoja droga " przez" kalae;) wyhaczylam wspanialy spiworek z misiami w Smyku (w promocyjnej cenie). Tylko ze jak bym bylo napisane " spiworek chlopiecy ";) po chwili namyslu zamowilam, i bedzie to moja slodka tajemnica ( metka z nazwa odcieta...dowody zniszczone ;))) Eliza nigdy sie o tym nie dowie;)))

Uwielbiam kolor błękitny i tak będe ubierała swoją córeczkę. Różowy mnie drażni. Mam kilka ciuszków różowych, ale nie będę się ograniczać do różowy-dziewczynka, niebieski-chłopiec.
Widziałam też w smuku śliczny śpiworek błękitny, też pisało chłopięcy. Nie lubię jak ktoś mi narzuca co mam myśleć.

A ja mam sporo ubranek w szarościach:-) a będzie córcia:-) i tez praktycznie zero różu.
A jak byłam w ciąży z synem (15 lat temu) to usg miałam tylko 2-3 razy i lek.twierdził ze dziewczynka, więc wszystko w różu od śpioszków po kocyki do 3 miesięcy bylo juz kupione i nie miałam z tym problemu ani nie przypominam sobie żeby ktoś sie zdziwił czy zwrócił mi uwagę. Przecież to niemowlak a nie przedszkolak..

A co do wieku to ja ta ciążę inaczej przechodzę emocjonalnie, dojrzalej itd tym bardziej ze ta jest wyczekana, wystarana itd

Odnośnik do komentarza

Kamila i co powiedzial gin na cukry ? Przypomnisz jakie miałaś? U mnie około 100/180/140 w poniedziałek idę do diabetologa bo gin dopiero w grudniu i cienko to widzę..od dzis zaczynam ograniczenia w diecie w sensie odstawiam wszystko z wysokim i w miarę możliwości niskim indeksem glikemicznym.Tu może "słodkie mamusie" podpowiedzą ..

Dziewczyny a tsh mam 2,50 . Pomożecie z interpretacją? Przed ciąża zawsze ok 1. A w pierwszym trym 0,50.

Odnośnik do komentarza

ładny kalae,szkoda,że nadal drogi mimo przeceny :)

Ja dostanę sporo ciuszków w grudniu-styczniu..popatrzę co tam będzie i dokupię co trzeba..
ale tego pajacyka kupiłabym też synkowi :)ładny :)

Ernesto pójdziesz do endo i zobaczycie co dalej :)
W grudniu zobaczę jakie badania mam robić,jak nie drogo to zrobię sobie tsh żeby zobaczyć czy spada..
matko jaki mam napad obrzarstwa,chyba po tym sprzataniu..wrąbałam michę cieplutkiego popcornu a po 2 kiwi..będzie się działo :-D

matko jak mi dokucza ta rwa kulszowa..biodra to normalka po takim sprzataniu,ale rwa nie odpuszcza..zwłaszcza jak się kładę i wstaję z łóżka..jak pochodzę to jest ok

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

~przyjazna
Kamila i co powiedzial gin na cukry ? Przypomnisz jakie miałaś? U mnie około 100/180/140 w poniedziałek idę do diabetologa bo gin dopiero w grudniu i cienko to widzę..od dzis zaczynam ograniczenia w diecie w sensie odstawiam wszystko z wysokim i w miarę możliwości niskim indeksem glikemicznym.Tu może "słodkie mamusie" podpowiedzą ..

Dziewczyny a tsh mam 2,50 . Pomożecie z interpretacją? Przed ciąża zawsze ok 1. A w pierwszym trym 0,50.

Myślę,że nie jest źle..Lekarz Zu2i przy 3 powiedział,że może być..pewnie zwiększy Ci dawkę leku.

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

~przyjazna
Kamila i co powiedzial gin na cukry ? Przypomnisz jakie miałaś? U mnie około 100/180/140 w poniedziałek idę do diabetologa bo gin dopiero w grudniu i cienko to widzę..od dzis zaczynam ograniczenia w diecie w sensie odstawiam wszystko z wysokim i w miarę możliwości niskim indeksem glikemicznym.Tu może "słodkie mamusie" podpowiedzą ..

Dziewczyny a tsh mam 2,50 . Pomożecie z interpretacją? Przed ciąża zawsze ok 1. A w pierwszym trym 0,50.


Tsh w pierwszym trym.powinno byc do max 2.5, w kolejnych, jesli sie nie myle, max.3
Z tego, co czytalam tsh spada jak bhcg rosnie i na odwrot. Wiec u Ciecie tendencja jest raczej logiczna:) A wynik ok. Choc lekarzem nie jestem (a bardzo bym chciala!) wiec dopytaj chociaz gina czy ok:)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5scwa1654n41yi.png

Odnośnik do komentarza

~przyjazna
Kamila i co powiedzial gin na cukry ? Przypomnisz jakie miałaś? U mnie około 100/180/140 w poniedziałek idę do diabetologa bo gin dopiero w grudniu i cienko to widzę..od dzis zaczynam ograniczenia w diecie w sensie odstawiam wszystko z wysokim i w miarę możliwości niskim indeksem glikemicznym.Tu może "słodkie mamusie" podpowiedzą ..

Dziewczyny a tsh mam 2,50 . Pomożecie z interpretacją? Przed ciąża zawsze ok 1. A w pierwszym trym 0,50.

2,5 to ok jest:) bo do 2,5 ma być :) mi przy 3 się gin krzywi ;)
a co do diety to polecam na początek tabele indeksu glikemicznego (znajdziesz w necie), dokąd nie pójdziesz do diabetologa, co prawda może się okazać ze jest ok, bo któraś z dziewczyn miała 141 i gin uznał że ok.
ja takie znalazłam http://dieta.mp.pl/zasady/show.html?id=68179

leniwiec_leniwiec
~kalae
http://www.smyk.com/cool-club-pajac-chlopiecy-rozmiar-50,p1110496318,ubranka-dla-dzieci-p

o ten mi się podoba, mogłby być tylko tańszy, ale dla dziewczynki czemu nie?


Pewnie! Tylko, zeby tam kot byl zamiast psa,to tez bym sie skusila;)))

o tak kot byłby lepszy :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...