Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Zalalam herbate i kubkiem zahaczylam o butelke z woda no i mi sie zachybotalo:( no ewidentnie koncentracja i koordynacja nawala:P mam zaczerwienione i troche piecze, ale bardzo zle to nie wyglada - a ten argosulfan jest na recepte? Jak mi nie przejdzie to nie bede miec wyjscia i bede musiala na sor:/

Basia lekarz mi odradzil wszelkie leki sterydowe chyba ze w bardzo, bardzo pilnej sytuacji (jestem alergikiem) wiec ja bym innego lekarza sie poradzila dla pewnosci.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3csqvfone4cp2.png

Odnośnik do komentarza

No to poczekam i zobacze moze cos bez recepty pomoze zlagodzic, ale dobrze wiedziec co sie sprawdza- dzieki wielkie:)

Aniolek pierwszy raz na forum?:)
Suwaczek mozesz sobie zrobic na np suwaczki.com, wybierasz, wymyslasz i link w stopke profilu wklejasz:)

Dla mnie z roana byly za ciezkie (5 kg we wnoszeniu i znoszeniu w bloku, gdzie mam skromne 150 cm to robi roznice:) ale jak czytalam na przeroznych forach to jakosciowo bardzo dobre wozki. Przede wszystkim w 100% polska produkcja wiec jakos takie pewniejsze.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3csqvfone4cp2.png

Odnośnik do komentarza

kulka - a daleko masz do apteki? bo są taki żele na oparzenia,daje się na oparzenie i one robią jakby taką kołderką, nie wiem jak się to nazywa, ale może w aptece ci pomogą? bo jeśli masz tylko zaczerwienione to raczej na sor nie musisz jechać.
Z domowych sposobów to oczywiście zimna woda, lub okłady z lodu przez jakąś szmatkę.

Odnośnik do komentarza

Pracuje na odludziu i do najblizszej apteki to ze dwa km mam przynajmniej:/ ale dzieki kalae za przypomnienie o tych zelach - kierowca ma podjechac mi do apteki i kupic - kiedys mialam zel wlasnie tylko na sloneczne poparzenie i pomoglo wiec moze teraz tez sie sprawdzi:)

Niuska jak na zlosc rano w pracy resztke miodu wyjadlam, ale ciekawe jakby sie sprawdzil:)

Dzieki dziewczyny za pomoc:)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3csqvfone4cp2.png

Odnośnik do komentarza

Dawno nic nie pisałam, ale czytam was na bieżąco. Ja po kolejnej wizycie u gina i niestety nadal nie wiem kto się w brzuszku kryję. Maleństwo tak się ułożyło, że pan doktor nie był wstanie zobaczyć co ma między nóżkami. A w sobotę jedziemy na targi dziecięce i mieliśmy nadzieję, że może już coś kupimy bobaskowi. Ja niestety na antybiotyku i tabletkach dopochwowych, jakaś infekcja mi się przypałętała.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3yx8d7ckgouvw.png

Odnośnik do komentarza

Bylo ostatnio sporo zmian i wczesniej byl gabinet pielegniarki po prostu, a po likwidacji nikt nie wpadl ze apteczka moze sie przydac;/ ale dzieki moim dwom lewym rekom bedziemy zaraz miec apteczke :)

Ja tak na poczatek tez mysle ze uniwersalne beda ok.
A myslalyscie o kombinezonie zimowym? Bo to taki okres ni wte ni wewte, a drogie dosc sa i sie zastanawiam jak bardzo sie przydac moze.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3csqvfone4cp2.png

Odnośnik do komentarza

Czesc Wam :)
Probuje Was podczytywac ale kiepsko mi to wychodzi.
Co do matury to napewno sie nie chce, ale jak juz jest sie w ciagu to lepiej ja zdac teraz. Oceny az tak wazne nie sa, wazne zeby bylo zdane. Takze trzymam kciuki!
Kulka, podoba mi sie wozek, ktory wybralas. I jakie maja fajne kolory. Ja zaczelam ogladac, ale jest taki wybor, ze glowa mala! Nie ogarniam tego. Chcemy kupic nowy 3w1. Nigdy mi sie nie chce szukac za uzywanymi bo to trzeba byc na biezaco, duzo sprawdzac, no i finansowo tez damy rade. Podobaja nam sie Venicci. Ktos slyszal o nich?
Nie wiem jak Wy, ale ja juz jestem duzo mniej zmeczona, chociaz zdarza mi sie byc bardzo padnieta jesli za duzo robie, a po pracy to juz w ogole nie mam sily. Tez jestescie zmeczone?
My narazie ciuszkow nie kupujemy, ogladamy jak jestesmy przy okazji. Jak poznamy plec to powoli zaczniemy moze. Kolezanka ma dziewczynke wiec od niej odkupie troche jesli okaze sie dziewczynka. Siostra ma chlopca i dziewczynke ale nic nie mowi wiec nie licze na rzeczy od niej.
Ja jak mialam zaparcia przez jakis czas tak teraz mam problem czasem z przetrzymaniem ;)
Ernesto ale sie masz z ta dieta! Ale czego sie nie robi... :)
Mnie od jakiejs pol godziny cos kluje i tak sobie pomyslalam, ze jakby mi cos tam siedzialo ;) ha ha! Pewnie siedzi :) I nie chce sie przesunac. Chodze jak kaczka :) A bole takie jakby jajnikow tez mi sie zdarzaja.
Co do imion, to zdecydowanie 1! Sama mam 1 i i tak jest za dlugie dla mnie ;)
Takie wredne babska giny (czy faceci) mnie wkurzaja! Zamiast podejsc do kobiety, szczegolnie w ciazy, z sercem, zrozumieniem, eh. Jak mozna byc lekarzem przy takim nastawieniu.
Niuska, nie przejmuj sie tym becikowym. Jak sie nalezy to musi ci dac papierek czy co tam potrzebujesz. A jak cos ci powie, ze nie, to idz na recepcje. Nie daj sie zbyc
Nie slyszalam o tym jedzeniu jablka w Anglii :) Ja np calego na raz zjesc nie moge bo zoladek jakos potem nie bardzo. Ale po polowie juz jest ok
Ja jem wiecej co ok 3 godziny, ale czesto 2 godziny nie wytrzymam bez przegryzki. I duzo pije
Kalae, ja sliwki jem od poczatku ciazy, taki napad mam, ale widze, ze mi mija. Albo jakies badziewne kupuje i srednio mi smakuja
Trzymajcie sie :)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72309.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

ja tylko śliwki węgierki (ale o tej porze roku to zawsze mnie do nich ciągło), ale nie od początku, ostatnio miałam ochotę na knedle ze śliwkami, ale mi mama zrobiła jak u niej byłam :)
Na początku miałam wielką ochotę na sok pomarańczowy, teraz mi już przeszło w sumie, ale kupuje sok tłoczony taki w biedronce w tych kartonach 3l - smak jabłko pomarańcza, grejpfrut i nektarynka, to pyszny jest :)

Na grejpfruty też mam smak, ale jakoś mi nie podchodzą z wyglądu te co w sklepach są teraz.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...