Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Uh,nie mialam dzisiaj w ogóle czasu zajrzeć tu do Was od rana. Byli moi rodzice, przywieźli prowiantu pełno żebym gotować nie musiała:) przed chwilą spakowałam torbę dla małej, oprócz pampersów mam wszystko juz chyba.
Jutro pozamawiam oczywiście jeszcze jakies rzeczy (dzis domówiłam kolejne body i spodenki).
W poniedziałek wizyta u Gina,mam nadzieję,że ok wszystko.

Co do imienia u nas będzie Zuzia :)

Piszecie o wybuchach płaczu itp. Ojjj,to chyba norma w ciąży. Mnie jak tylko coś delikatnie wyprowadza z równowagi to od razu płaczę:P

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73hdgeli2cuo5h.png

Odnośnik do komentarza

Lilijka Tule mocno :)

Jakieś szczęście dziś mam, do przegrody w portfelu której nigdy nie używam zagladalam dziś a tam 10 zł, mało a cieszy :D Michał dziś mnie zabrał na kebaba, sam z siebie, szok! Później pod galeria znalazłam 10 zł :)))))

Przyjechał kuzyn Michała do nas, piją i śmieją się, a ja objadam się pączkami i chipsami. Smaka tylko robią :) lece nadrabiac :))

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdge1jysm8f9.png

Odnośnik do komentarza

Kurna Olcia takie znalezione w innej kieszonce 10 zł cieszy jak wygrana w lotto,a jeszcze pod galeria kolejne..no no może zagraj jutro :D
A wymioty Ci juz przeszły??chipsy nie podrażnią??Pytam,bo jak kiedys się strułam i rzygałam to tylko lekkie rzeczy mogłam zjeść..zupke jogurcik...ale jak możesz to na zdrowie :)
Sama pochłonęłam niedawno prazynki solone i snikersa:) hehehe

Dzieki dziewczyny,akurat co jak co,ale małemu miłości nie zabraknie:)i podejrzewam ,że naszym dzieciom wisi kolor wózka,byle wygodnie i bezpiecznie było :D :D

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Dokładnie jak piszecie, syn to syn, moja mama ma trzy córki, dwóch synów... I synowie oczywiście górą! Jeden nie chce mieć żony i dzieci bo mówi "chuj mnie zrobił, a ja byłbym takim samym chujem dla dziecka i żony, nie chce żadnej skrzywdzić" , drugi brat to w ogóle! Nierob, oblech.... Poważnie... Łeh i Mamusia tego drugiego wywyzsza, daje mu papierosy (ma 30 lat, nadal z nia mieszka) boli go główka to już wielkie halo... Masakra! Także wiem o czym mowicie..

Misiakowata, Michał chce w zakładach bukmacherskich? Postawić na szpilke jutro, może spróbuje :D
Wymioty mam raz na kilka dni, według mojej gin to normalne... Masakra, może nie będę wymiotowac, mam nadzieję :/
Też dziś pochłonęłam Snickersa, żelki, paczki, chipsy i ciastka eh :P

Kamilla fakt super jest ta strona :) tylko nieraz trzeba 30 dni na dostawę czekać, masakra :/

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdge1jysm8f9.png

Odnośnik do komentarza

no własnie, dostawa to jedno, ale w razie gdyby coś tfu tfu bylo zepsute czy nie takie, to zwrot ile czasu by trwal, gra nie warta swieczki... chyba wole doplacic i miec w PL z gwarancja :D

widze ze sporo nas ma chętkę na snickersy :D ja ostatnio normalnie oszalałam na ich punkcie, zywilam sie tylko nimi w zasadzie, dziś juz powiedziałam dość:D

Odnośnik do komentarza

leniwiec_leniwiec
Lilijka87
Biszkopt upieczony, budyń na krem zrobiony, jutro przełożyć i ubić śmietanę i posmarować. Ehh moja siostra robi jutro urodziny i musiałam zrobić tort. Tak, musiałam bo czułam, że moja mama tego wymaga :/ źle się z tym czuję, że nie odmówiłam ale wiem, że w przeciwnym razie były by pretensje. Oczywiście nie wprost ale w formie aluzji, że "a bratu zrobiłaś" tylko nie pomyśli, że wtedy nie byłam w zaawansowanej ciąży, w ogóle nie byłam w ciąży. Zgodziłam się bo uznałam to za mniejsze zło ale i tak jest mi przykro. Każdy jej telefon do mnie, mnie denerwuje, nic takiego nie mówi ani nie robi ale mi i tak ciśnienie skacze. Po tym czuję się jak wyrodna córka ale Nie mam dobrego kontaktu z mamą i nigdy nie miałam. Moje przyszłe macierzyństwo sprawiło, że przeanalizowałam to jaką ona była mamą. Nie była zła to na pewno, była po prostu ok, nic więcej. Brakowało czułości (dopiero P. po kilku latach przekonał mnie, że tulenie jest fajne), brakowało zainteresowania, wsparcia.
Chcę być lepszą mamą! Ba, chcę być najlepszą mamą jaką można być! O ojcu się nawet nie będę wypowiadać, szkoda czasu na stukanie w litery, tyle w temacie...

Musiałam to napisać, popłakałam ale jest mi teraz lepiej. Po takiej pracy i dawce emocji idę się zdrzemnąć, należy mi się!

A nie moglabys pogadac z kotami, zeby przy nastepnych jej wyrzutach wepchnely jej w gardlo ogon?;))

Ja pierdykam haslo dnia!!!!:D Myslalam ze padne i usiade obok :D Moj maz ma beke z tych kocich ogonow :D heheh

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

renatka9010
No Haniutek ze tak powiem zdolna bestia z Ciebie ;-) ja to musze sobie w pokoju zmienic firanke

Jesli bysmy blisko mieszkały moge pomoc:) Nudzi mi sie zawsze pracowałam 10 godz 5 dni w tyg a w piatki i soboty wieczory klub badz jakas impreza zalezy co miałam zabookowane. Teraz juz nie moge grac wiec nudze sie na maksa :)
Madika a kociak to jeszcze chce miec białe futerko pod szyja i rekawiczki ze sladami łapek wiec musze cos jeszcze pomyslec :)

http://s5.suwaczek.com/201603091556.png

Odnośnik do komentarza

Lilijka87
Ernesto bardzo bym chciała zrobić ci tort taki jaki by cię zadowolił. Tylko jak ci go potem wysłać?!

Dziekuje Lilijka:D. Z tym tortem mam dziwny kaprys, bo ja slodyczy nie lubie. Chyba mnie ciazowe zachcianki zlapaly:P albo to przez ten cukrzycowy post ;)

Odnośnik do komentarza

Ola wiesz Ja czytałam na innym forum, kilka przynajmniej dziewczyn miało wymioty z różną częstotliwością do końca ciąży i lekarze nic z tym nie robili, taki rzadki " urok" ciąży. Ja mam spoko relacje z rodzicami, choć długo mnie mama trzymała pod kloszem Ale Ja byłam chorowitym dzieckiem, jestem po kilku operacjach więc chuchali na mnie.... Ale jak wyjechalam na studia mama się zmieniła i pozwoliła żyć po swojemu zupełnie, teraz jest super. Ojciec za to zero emocji okazywania uczuć, miłość okazywał przez zarabianie na nas i nasze potrzeby, nie miał s synami żadnej relacji...

Odnośnik do komentarza

U nas z chrzestnymi nie mamy wielkiego wyboru wiec moze nawet i lepiej.
Ale tez jestem zdania ze prezenty bez przesady. Liczy sie obecnosc. Zreszta teraz tez rodzinie mowie zeby nie szaleli bo kazdy rzucil sie w szal zakupowy dla Malej a efekt bedzie taki ze pewnie polowa bedzie nieuzywana. I po co?!
My naszych chrzesniakow zabieramy czasami gdzies, prezenty po 1 na okazje.
I jak 1 ma urodziny to drugie ew jakas czekoladke dostanie, choc nie lubie dawac dzieciom slodyczy
A jak robicie jak idziecie odwiedzic noworodka i on ma rodzenstwo? Kupujecie cos dla rodzenstwa? Bo ja staram sie cos drobnego kupic
Lilijka tort brzmi smakowicie, uwielbiam bita smietane. Nie przejmuj sie. Zrobilas z dobrego serca
Izabel, moja babcia i mama cos takiego maja ze musza duzo dac, tzn wartosciowo. A po co? To juz chyba takie pokolenie. Bo jak goscie to tez stol zastawiony a potem nie ma komu jesc i narzekanie:-)
Ide cos porobic bo leze chyba z 3 godz i juz mam dosc:-)
Jeszcze tu wroce;-)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72309.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Ernesto za mną tez chodzi tort;-)
Nie martw sie tak o te cukry, dobrze się odżywiasz i nie robisz dziecku krzywdy na pewno. Żeby każda tak pilnowała diety to by później tylu chorób nie było.

Ja dziś miałam trzecie prenatalne. Wszystkie wymiary dziecka ok to samo wody. Pani dr.powiedziała ze nie widać by cukrzyca wykazała jakaś ingerencje. Corka pozostaje córka na bank ;-) nie wiadomo co zobaczył między jej nogami lekarz w szpitalu. I co najważniejsze Arsy nie widać..albo się schowała albo na połówkowym to nie była ona..w każdym bądź razie jestem o wiele bardziej spokojna:-)
W smyku wydałam 300zl na fatałaszki, body, śpioszki, bluzeczki wszystko przecenione w granicach 12-35 zl :-)
Pozostało tylko łóżeczko i chyba będzie to z linku Leenki :-)

Co do czkawki to czuje ja od jakiś dwóch tyg dopiero, ale jak ! Mala jest głową do dołu i czuje jakby chciała wyskoczyć, cale krocze mi podskakuje :D aż strach !

Odnośnik do komentarza
Gość -misiakowata30

Jejku chyba w za cieplej wodzie wzielam kapiel bo mi sie strasznie slabo zrobilo jak lezalam w wannie..malutki mi gule zrobil po czym zle sie poczulam..nago doszlam do lozka gdzie po chwiki lecialam zwymiotowac...matko chyba za ciepla ta woda i mnie zmulilo..mam nadzieje ze nie zaszkodzilam dziecku :(

Odnośnik do komentarza

Przyjazna ciesze sie ze u Ciebie i malej wszystko dobrze :) Mam ochote odwiedzic smyka, moja mala ma tyle ubranek, ze narazie nie chce kupowac na 80. W tej chwili mam full ciuszkow do 74. Najmniej mam tych 56 calkiem sporo 62, 68 tak z dystansem i najwiecej 74. Oby Paulinka pozostala Paulinka :)
Moja raczej ciezka nie jest. Ma dlugie nogi, glowke dokladnie na swoj wiek i nieco mniejszy brzuszek. Aktualne dane bede mial na 3 gen. czyli za ponad tydzien.
Moze wiecie co oznacza jak dzidzia ma za maly albo za duzy brzuszek?

Odnośnik do komentarza

kamillla
a w ogóle, lego na pierwsze urodziny? :P really... ? :P

A co w tym złego? Moj synek dostał lego duplo chyba dwa miesiące po roczku i całkiem nieźle sobie z nimi radził - cos tam sam próbował albo podawał mi klocki żebym ja je łączyła. Lego to jedna z najbardziej wymagających myślenia i uczących kreatywności zabawek.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wl2n0amowleixu.png
http://www.suwaczki.com/tickers/relg20mm17vkmfcs.png

Odnośnik do komentarza

~-misiakowata30
Jejku chyba w za cieplej wodzie wzielam kapiel bo mi sie strasznie slabo zrobilo jak lezalam w wannie..malutki mi gule zrobil po czym zle sie poczulam..nago doszlam do lozka gdzie po chwiki lecialam zwymiotowac...matko chyba za ciepla ta woda i mnie zmulilo..mam nadzieje ze nie zaszkodzilam dziecku :(

Misiakowata nie wolno nam juz brac goracych kapieli bo w tym stanie podnosza nam cisnienie i przepływ w tetnicy zaburzony ciaza nie wyrabia dlatego zrobiło Ci sie słabo i mdło. Raczej dziecku nie zaszkodziłas ale teraz dzidzius juz sam reguluje temperature(od 29 tyg) dlatego sie wypinał bo jemu tez cieplej. Po prostu bardziej na to zwracaj uwage bo co jak bys zasłabła w wannie? A teraz sie poł z nogami nieco wyzej by wyrównac cisnienie i bedzie ok ew jakis chłodny okład na czoło badz kark i poczujesz sie lepiej.
Ola co do ciazowych mdłosci ja jadac na porodówke jeszcze wymiotowałam w 2 ciazach teraz do 6 m i spokój. Wiec to roznie bywa a raczej nie powinno sie brac zadnych srodków przeciwwymiotnym jedynym jaki miałam podawany to difergan hamujacy odruch wymiotny.
Ernesto czasem wiekszy brzuszek jest wynikiem przenikania cukru w cukrzycy ciazowej czyli po prostu bardziej dziecko sie "pasie" jak to ujeła moja pani profesor

http://s5.suwaczek.com/201603091556.png

Odnośnik do komentarza
Gość - misiakowata30

Dzieki Haniutek :*
To ze kapieli goracych to wiedzialam ze nie wolno..woda byla ciepla..ale lazienke mam mega ciepla od rury ktora ja dodatkowa ogrzewa i tam jak w saunie..mam nauczke..tylko mi juz tak wygodniej posiedziec w wodzie niz brac prysznic..ech no nic..za teoja rada leze z nogami wyzej w samych gadkach i troszke mi lepiej uff malutki kopniaczka czasem daje..ale jejku rzeczywiscie nie pomyslalam ze mu sie moglo zle zrobic ojejku

Odnośnik do komentarza

Zu2ia
kamillla
a w ogóle, lego na pierwsze urodziny? :P really... ? :P

A co w tym złego? Moj synek dostał lego duplo chyba dwa miesiące po roczku i całkiem nieźle sobie z nimi radził - cos tam sam próbował albo podawał mi klocki żebym ja je łączyła. Lego to jedna z najbardziej wymagających myślenia i uczących kreatywności zabawek.

ale nie w sensie takim, ze sobie nie poradzi czy coś, tylko lego kojarzą mi sie z małymi klocuszkami, latwymi do polkniecia?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...