Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc, ja trzy razy dziennie biorę mg po 100mg raz witaminy te z omega 3 i probiotyk z kwasem mlekowym dla kobiet w ciazy.
Mi twardzieje zauważyłam ostatnio caly brzuch jak mam jakiś ruch, choćby spacer i często rano boli mnie dol brzucha i tez jest twardy. Mam nadzieje ze to nic powaznego... Wczoraj tak mi brzuch wydęło i mi stwardnial ze aż sie wystraszylam.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny jestem od rana we wspaniałym humorze. Mąż przyjeżdża wreszcie po miesiącu nieobecności. Był za granicą i im się przedłużyło. Także dzisiaj humor dobry. Brzuch mam twardy jak skała ale to może dlatego,że byłam na spacerze z psem. Teraz odpoczywam. Masakra. Mój pies waży więcej niż ja,więc spacer z nim po parku to mordęga. A Wam jak mija dzień? http://www.suwaczki.com/tickers/xnw43e3kr23jomll.png

Odnośnik do komentarza

hej dziewczyny, nie odzywam sie zbyt czesto ale Was podglądam:)
Mam pytanie: czy też miałyście ochotę na pasztet w ciąży? ja kupilam taki lepszy z foremki w almie i od 3 dni jeden posilek to kanapki z pasztetem i ogorkiem kiszonym:) w internecie oczywiście dużo informacji ze nie można jeść ale ja nie wytrzymałam bo nie jest to ani ser pleśniowy ani surowe mięso :) poza tym nie wiem czy wiecie ze wiekszosc camembertow itp u nas jest z mleka pasteryzowanego wiec mozna jesc:)

Odnośnik do komentarza

W ogole mam wstręt do gotowania w ciąży i często jem na mieście, wybieram sprawdzone, lepsze miejsca ale tak czy siak jestem pewna ze czasem zdarzy się, że jest jakiś "zabroniony" składnik. Mąż w delegacji więc nie wspomoże :(
Na początku miałam wyrzuty sumienia, np. ze warzywa mogly byc niedomyte, jajko z mało ścięte itp ale to można z tym oszaleć ile człowiek się ogłówkuje co można a czego nie. I najgorsze że rozumieją to tylko kobiety w ciąży naszej epoki, bo teściowa nadal uwaza ze na rowerze mozna jezdzic :P
Pozdrawiam i prosze napiszcie bo juz zaczynam miec wyrzuty sumienia ze mnie mdli na widok kuchni i jem poza domem przez co nie wiem na 100% co do końca jem :) czuje się świetnie, pracuję na pełnych obrotach ale jak wracam do domu to pierwsze padam na twarz i nie mam sily gotowac a drugie ze mnie mdli. Jedyne co moge zrobic to makaron ze serem

Odnośnik do komentarza

Madika
Ja tam lubie gotowac.... Jest tylko 1 problem... Odkad jestem w ciazy nie mam zbytnio ochoty na nic. Co bedzie to zjem i wsumie to mi bez roznicy.

Ja staram sie jesc wszystko co lubilam przed ciaza oprocz tatara:) A na niego akurat mam chec ale to pewnie dlatego ze nie moge...

Jakos glowa mnie boli i zastanawiam sie nad paracetamolem...


Ja jak bolala mnie głowa to zjadłam pół paracetamolu, nic nie pomogło :) Ale jak trzeba to można :)

Odnośnik do komentarza

heaven.angel1989
pelka twój mąż też za granicą? Bo mój już od miesiąca za granicą siedzi a mi się już tak tęskni za nim że szlak mnie chce trafić. http://www.suwaczki.com/tickers/xnw43e3kr23jomll.png

Też też :) wraca do 2 tygodni :) też mnie trafia że ja rosnę a on tego nie widzi :(
Najgorsze ze ze wszystkim jestem sama, a w ciązy to głupie zakupy to wysiłek. Po pracy chce tylko do domu na moja kanape i herbate wypic :)

Odnośnik do komentarza

pelka
no właśnie, ale ja zjadlam malutki kawałek przez 3 dni, więc chyba nie jest tak źle. Gdyby witaminy tak szybko w nas wchodziły to na zdrowy rozum musiałybysmy mieć wszystkie bardzo wyszlifowane diety :)
Jedno jest pewne, zrywam z pasztetem, ten romans trwał 3 dni i musi sie skonczyc :)

Dokladnie raz na jakis czas nie zaszkodzi nie wpadajmy w paranoje.

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzi09kwa3zcvri.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...