Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Ja już po wizycie, obyło się bez usg :/ szkoda. Ale czekam do 21 września na prenatalne.
Dziś miałam ważenie, stoję w miejscu. Ważę tyle samo, co przed ciążą. A brzuch coraz większy... Ledwie dziś pojechałam do lekarza, a już w drodze powrotnej dopadly mnie mdłości z głodu aż musiałam na chwilę na bok zjechać z jezdni.
Głód dopada mnie nagle, średnio co 2,5 h. Jem sam nabiał, mięsa, wędlin nie toleruję... Za to pączki, słodycze w masowych ilościach, aż się hamuję by nie przeginać. :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3e6hhdd3mp59l.png

Odnośnik do komentarza

Mija, ja do tej pory to tylko inke ale juz mi się "przepiła" i dzis pozwoliłam sobie na zwykla kawę z 1lyzeczki. Nie jest to calkiem zabronione :) ja to ost oglądałam wiem co jem i byli o platkach na mleko... I odechcialo mi sie... Ale teraz znów mi sie zachciewa :(

Odnośnik do komentarza

Nadrobiłam prawie 10stron co dziś wyszły :)

Nika32 - ja jak chodzę do poradni chorób zakaźnych to tylko mówię, że jestem w ciąży i termin mi ustalają nawet na drugi dzień. Może powiedz po prostu że jesteś w ciaży.

Na mojej płytce z badania nie słychać tętna niestety.

Też mam pomidorową będzie z ryżem bo najbardziej lubię. Ostatnio na pieczarkową miałam smaka i była pyszna. Mięso też nie bardzo mi smakuje, ale wędliny niektóre lubie z ogórkiem gruntowym zjeść :)

Ciekawe czy te smaki mają jakieś przełożenie na płeć, bo chyba jak narazie więcej chłopców jest

Odnośnik do komentarza

Wiem, że nie jest zabroniona , ale mi jest po niej niedobrze i wolę nie pić jak zaraz lecieć do kibelka :-/
Z płatków to ha ostatnio owsiane jem. Zalewam wrzątkiem, żeby były miękkie, dodaje różne ziarna typu słonecznik, dynia , siemię lniane, sezam owoce suszone typu morele, śliwki , rodzynki ,zurawina lub surowe -najczęściej banan, jagody ( oczywiście nie wszystko na raz, tylko sobie mieszam na co nam ochotę ) plus kefir, maślanka, jogurt naturalny i super zdrowe i pożywne śniadanko "-) ale do słodkiego też mnie ciągnie :-(

http://www.suwaczki.com/tickers/rolo3e5ezp5zik75.png

Odnośnik do komentarza

ja na śniadanie zjadłam drożdzówke i kawe z mlekiem dziś rozpuszczalną, normalnie inkę piję jak już pije, ale mi jakoś niedobrze teraz. Ogólnie to zauważyłam że mleko z rana mi w ogóle nie podchodzi. A wcześniej to na pierwsze sniadanie kawa z mlekiem była zawsze

Odnośnik do komentarza

Cześć Marcóweczki 2016! Co kilka nocy budzę się i nie mogę zasnąć, więc sobie czytam internety i tak trafiłam na to forum:) jestem rocznik 84, kończę 14 tc, a w domu mam 13-miesięcznego Ksawcia. 7 września mam usg prenatalne - genetyczne i nie mogę się już doczekać, mam nadzieję że dowiemy się że jest zdrowy, no i poznamy płeć. W pierwszej ciąży na tym badaniu juz w 11 tyg wiedzieliśmy że prawdopodobnie chłopak, a w 16 na 100%. Miałam cc bo maluch był ułożony miednicowy, imię wybraliśmy przed samym porodem bo do końca nie mogliśmy znaleźć takiego, które obojgu by nam się podobało. Do lekarza chodzę prywatnie, jestem na l4 od.... Pierwszej poprzedniej ciąży: pierwszą straciłam w 9tyg, w drugiej tez miałam krwawienia i w 3 miesiącu dostałam zwolnienie. Potem był roczny macierzyński i teraz znowu l4 bo trudne początki. Teraz już wszystko w porządku, ale że jestem nauczycielką to wszystkim na rękę żebym na kilka miesięcy nie robiła zamieszania w planie. Tyle na początek. Aha, dziś na obiad robię tagiatelle z łososiem i cukinią w sosie serowym:)

http://www.suwaczki.com/tickers/lprkzbmhlydqtmyx.png
http://www.suwaczki.com/tickers/17u93e5e9sf8amqv.png

Odnośnik do komentarza

ja płatki jem raz czasem dwa razy w tygodniu, a ostatnio jak przeczytalam skład kakaa slodkiego bo miałam ochotę to zrezygnowałam.
czytam skład, ale jakby tak na niego patrzeć zawsze to ciężko byłoby coś znaleść do jedzenia.

ja mam ochotę upiec drożdzówke z kruszonką, ale mam niepewny piekarnik i to mnie trochę hamuje

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...