Skocz do zawartości
Forum

Czy to może być ciąża?


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dziewczyny! Mam pytanie i bardzo zależałoby mi na odpowiedzi. Mam regularną miesiączkę a teraz to już 6 dzień jak powinnam była dostać i cisza. Od wczoraj wieczorem mam delikatne plamienia w brazowawym kolorze, po klika kropelek na wkładce. Przed okresem zawsze boli mnie krzyż zamiast brzucha a teraz czuję czasem lekkie uklucia w dole brzucha. Czasem kochamy się z moim chłopakiem bez zabezpieczenia natomiast on nigdy nie kończy we mnie czy mimo wszystko mogę być w ciąży?

Odnośnik do komentarza

Witaj :)
W preejakulacie jest bardzo niewielka ilość plemników i ryzyko zajścia w ciążę w ten sposób jest zdecydowanie mniejsze, niż w przypadku pełnego wytrysku. Jednakże najnowsze badania dowodzą, że plemniki znajdujące się w preejakulacie są jak najbardziej płodne i mogą doprowadzić do zapłodnienia.

Brązowe plamienia mogą poprzedzać miesiaczke (jak tak często miałam). W przypadku zagniezdzania się zarodka lub początków wczesnego poronienia, byłyby one raczej krwistoczerwone.

Spoznianie się miesiączki może być spowodowane też np. stresem, choroba czy zmiana klimatu.

6 dni to sporo, polecam wykonanie testu ciazowego z apteki. Po takim czasie powinien na 99,9% wyjść poprawnie. Kosztuje koło 8 zł, więc nie jest to duży wydatek.

Trzymam kciuki za taki wynik, jaki byś chciała. Pozdrawiam!

http://www.suwaczek.pl/cache/4a66e6cd7b.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...