Skocz do zawartości
Forum

Lutówki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

ja również się witam, mam chwilkę bo mąż wziął synka na spacer, u nas słoneczko za oknem aż żal w domu siedzieć...
Nika teraz to oczywiście w piżamce mały śpi i jakiś miś obowiązkowo (bo jak misiu z nim zęby myje to i spać musi)...
Joanna mebelki super, też chcę całość zobaczyć...
Dziewczyny dajcie trochę tej weny do gotowania bo mi się jakoś nie chce, byleby coś szybko i z glowy

http://www.suwaczki.com/tickers/w57v3a3f9e6dcexa.png

Odnośnik do komentarza

Cześć Kochaniutkie, widzę że tutaj się dzieje ładnie. Od mebli po obiady ruch jakby tutaj same pracusie siedziały ;) Joanna szacun co do szafki, czekamy na więcej! :) U mnie dziś bajeczna pogoda, ale nie wiem czy jakiś spacer będzie bo nie dość że nogi mi puchną jak cholera to jeszcze mój na kacu ledwie żyje :PPP Wczoraj znajomi nas odwiedzili i chłopaki sobie piwkowali a mój to się nie nadaje do picia i dziś cierpi :D Ja rosołek zrobiłam i schaboszczaki dzisiaj bo nie chciało mi się nic wymyślać. Dodatkowo zaparzyłam sobie liście na gołąbki bo chcę zrobić na święta trochę - dam dla teściowej i do moich rodziców wezmę. Ale powiem Wam że moje nogi już nie wyrabiają. Postoję chwilę w kuchni i koniec. Spuchnięta, kręgosłup boli ... kurcze, aż nie wierzę że to moje ciało:)Ściskam Wam Bąbelki:)

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5egrm8fd7r.png

https://www.suwaczki.com/tickers/860ivcqgtujhjx0j.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, polecam wam turecka kasze bulgur:) czy jest tu jeszcze jakas mama, ktora nadal nie wybrala imienia dla dzidziusia? Nie mozemy sie z mezem zdecydowac, a rodzina zaczyna nas obdarzac nieprzyjemnymi komentarzami- "dziecko na wyjsciu, a wy nie mozecie poswiecic chwili na decyzje o imieniu?". Glupio mi tak, a sama przyzwyczailam sie mowic o coreczce "moja dziewczyna". To juz prawie jak jej imie:)

Odnośnik do komentarza

Witajcie kochane dopiero teraz mam chwilę żeby się przywitać.

Ktoś pytał mnie o pościel z linka ktorego wstawilam doszła bardzo szybko bo wczoraj i tylko na nią zerknelam jest dobra jakościowo ale ze względu na ciągle wykańczanie domu nie wyjelam i nie obejrzałam dokładnie ani też nie prałam i chyba to zrobię dopiero po świętach cierpię ostatnio na ciągły brak czasu...

Nika twoje kaszotto wyglądało pysznie muszę spróbować go zrobić ;-)

Joanna super szafki!

Wiosnę rzeczywiście mamy tej zimy piękna ale ja nie narzekam chociaż szkoda ze nie ma klimatu swiatecznego...

Dzisiaj byliśmy na zakupach w Ikei kupiliśmy komode na ciuszki dla małej lampkę nad łóżeczko w formie kwiatka i inne duperele do naszego domku. Miałam ochotę na wiecej ale mąż mnie powstrzymał ;-) Teraz leze padnieta brzuszek ciągnie za dużo łażenia dziś było. .

Kocham Cię Krolewno :*http://www.suwaczek.pl/cache/2b92a62998.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny
Joanna bardzo ładnie wyszła Ci ta szafka, ja uwielbiam białe meble i w takim stylu mam urządzony dom...... ale sama nie mam takich zdolności jak ty czy Nika - bombki po prostu fantastyczne....Ja jutro mam wizytę ( 33 tydzień) i dokładne usg( ciekawa jestem ile urosła nasza ,,iskierka,,-Esterka) i będę się na cesarkę umawiać.... Co do gotowania to niestety ale jestem zmuszona non stop coś pitrasić . Moje chłopaki uwielbiają sobie konkretnie pojeść, więc i na święta mam mega listę ,,zachcianek,,. Więc dziewczyny jak macie jakieś fajne przepisy to proszę wrzucajcie na forum...Kaszotto na pewno wypróbuję- nie mam kurek ale zastąpię je suszonymi borowikami ( moja mama uwielbia zbierać grzybki.. i przesłała mi spory woreczek).
Pozdrawiam Was i spokojnej nocy...

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny.
Dalej bolą mnie pachwiny :( jutro będę dzwonić do lekarza i umówię się na wizytę bo chwilowo nie jestem w stanie sama się ubrać. Nie podniosę do góry nogi, wydaje mi się że faktycznie pękło mi spojenie.. Podobno zdarza się to dość często dlatego warto sprawdzić żeby nie było komplikacji przy porodzie.

Wybaczcie ale nie zdarzyłam przeczytać co się działo na forum dlatego mogę tylko serdecznie Was pozdrowić :)

http://www.suwaczki.com/tickers/74dii09k6wfemfs3.png

Odnośnik do komentarza
Gość MlodaZabcia

Dzień dobry dziewczęta :D

Joanna przyłączam się do dziewczyn - masz talent :D

Ko1 my nie mamy jeszcze wybranego imienia :P Ja bym chciała Ignasia, mąż zupełnie coś innego (aczkolwiek niesprecyzowane) więc o drugim synku mówimy "młody" ;)

Nika głupie pytanie ale jak się robi takie kaszotto? Nigdy nie robiłam ani nie jadłam czegoś takiego...

Lutówka Ja zaliczyłam Ikea w sobotę, kocham ten sklep
Martita trzymam kciuki, żeby się nie okazało, że jest aż tak źle...

Ja dziś miałam tragiczną nocke :( synek budził się chyba z milion razy i skończyło się na tym że spałam razem z nim i obudziłam się taka połamana... do tego jakieś choróbsko go bierze więc dziś nie puszczam go do przedszkola - syropki, gorąca herbatka i będziemy się grzać...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...