Skocz do zawartości
Forum

Lutówki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Ale się rozpisałyście !! ;) Kalinka śpi mi na rękach (wtedy może nawet 3 godz), więc się męczę i piszę na klawiaturze jedną ręką ;)

Podziwiam podróże dalekie z maleństwem. My tylko po mieście kursujemy. Mała przesypia wszystkie spacerki, chociaż ostatnio obejrzała kawałek Bulwaru w Gdyni ;)

Muszę przyznać, że mnie też coś ostatnio w piersiach kłuje jak mała je, nie mocno i przestaje po jedzeniu, ale zaczynam się martwić :\

My też szczepienia pierwsze mamy 14.04 - bierzemy skojarzone, zobaczymy jak będzie. Z brzuszkiem lepiej, kolki co kilka dni się trafiają.

Co do antykoncepcji to ja zaczęłam brać tabletki jednoskładnikowe. Zobaczymy jak się będę po nich czuła, bo po zwykłych siada mi wątroba :\ My już jesteśmy po pierwszym seksie po porodzie. W połowie musiałam przerwać, bo za bardzo mnie ciągneła blizna na dole, ale i tak było lepiej niż myślałam ;) w sumie to był taki drugi pierwszy raz ;p

Dzisiaj idziemy do chirurga na kontrolę przepukliny, mam nadzieję że drugi plasterek nie będzie potrzebny :)

Pozdrawiamy wszystkie mamy i ich pociechy !! :D

Odnośnik do komentarza

Serwus!
Muszę przyznać, że też mam niewiele czasu - wiosna w pełni - budowa ruszyła pełną parą, więc co chwilę jeździmy sprawdzać co tam się dzieje, poza tym musiałam ogarnąć ogródek - mamy dookoła mieszkania taras z ogródkiem, no i chłopaki wymagają trochę czasu - rower, spacer, piłka, plac zabaw, więc na forum jestem rzadziej :-D
Lutówka myślałam ostatnio o Twojej przyjaciółce i jej synku - Kacperku, o ile dobrze pamiętam, bardzo się cieszę, że u nich idzie ku dobremu. Pamiętam o nich w modlitwie :-)
Niunia zazdroszczę wycieczki - my chyba dopiero w weekend majowy gdzieś dalej się ruszymy - na razie Kraków i okolice "-)
A nad morze jedziemy w sierpniu - też będzie ciekawie z podróżą :-)
Tak sobie pomyślałam, że jest nas tu niewiele, może stwórzmy sobie zamkniętą grupę na fb - wtedy chyba będzie łatwiej się porozumieć i częściej będziemy coś pisać :-)
Co Wy na to?
Buziaki ze słonecznego miasta Kraka :-*

http://www.suwaczki.com/tickers/rolo3e5ezp5zik75.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...