Skocz do zawartości
Forum

Impreza niespodzianka


Ulla

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny organizowałyście może imprezę niespodziankę dla kogoś bliskiego. Ja w sobotę taką robię z okazji urodzin męża. Zaprosiłam 12 osób, wszystko muszę przygotować sama, a to najgorsze bo m. ciągle w domu:) mam nadzieję, że wszystko się ułoży.
Zaplanowałam menu, ilość osób, rozstawienie rzeczy, przechowanie jedzenia przed podaniem, prezent, zakupy czy o czymś zapomniałam????
A jak to u was wyszło - może będę miała jakieś inspiracje:)

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq3e5en5kuzrs6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5eqgubclqa.png

Odnośnik do komentarza

A jak przed imprezą "pozbywasz" się męża? Może niech ktoś zadzwoni do niego i poprosi o pomoc. Choćby w skręcaniu szafki. Na końcu można mu powiedzieć, że ta szafka jest dla niego (gdybyście mieli taką potrzebę) ;)
Ostatnio mi mąż przygotował taką niespodziankę. Ale było mu łatwiej, bo po za domem. Niczego się nie domyśliłam. Cudowne są takie niespodzianki.
Twój mąż na pewno będzie mile zaskoczony. Możesz mu przed wejściem do domu (zakładam, że się go pozbędziesz przed godziną zero) zawiązać oczy szalikiem, powiesz, że to dla chłopców, bo bawiliście się w ciuciubabkę. Nawet możesz starszego poprosić, by to załatwił. A jak wejdzie do pokoju, to zobaczy uśmiechniętych gości (po zdjęciu szala;) ). A może usłyszy chóralne: NIESPODZIANKA / STO LAT :)

Odnośnik do komentarza

Brawo! GRATULUJĘ Ulla! Trudno jest zrobić niespodziankę komuś, kto mieszka z Tobą. Fajnie, że się udało :) Moja niespodzianka dla meża w ubiegłym roku "sypnęła się" 3 minuty przed ujrzeniem balonów dekorujących drzwi wejściowe i okrzykiem "niespodzianka", bo jak wracaliśmy z kościoła, to na parkingu mąż zobaczył auto swojego brata. Ja na pewno nie zwróciłabym uwagi na auto :P
Co prawda zrobiłam maślane oczy i udałam, że nic nie wiem, ale zaczął coś podejrzewać;) Dlatego raz jeszcze "SZACUN" ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...