Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
zieloona

Porodówka w Zabrzu Biskupice

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nigdzie niemogę znaleźć opinii na temat tego nowego budynku w Zabrzu Biskupicach. Proszę o informację z doświadczeń w tym szpitalu, mam zamiar tam rodzić :)

http://www.suwaczki.com/tickers/relg73sbod19m7di.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość pierwiastka

Cześć, też zastanawiam się nad porodem w biskupicach, (choć chodzę prywatnie do lekarza, który pracuje w szpitalu w bytomiu i generalnie z tego co się dowiadywałam od koleżanek które tam rodziły to opieka bardzo dobra tylko warunki rodem z PRL-u, 4 osobowe sale bez łazienek i trochę mnie to przeraża... ) Co do szpitala w biskupicach generalnie: moja mama miała operowane tam biodro, babci na wewnętrznym uratowali życie, a i tato na dermatologii leżał już wiele razy i również był bardzo zadowolony.... jednak o porodówce nie słyszałam jak dotąd nic :( jedyne co znalazłam to poniższy artykuł, ale prawda jest taka, że wszędzie to się mogło zdarzyć...

http://www.gloszabrza24.pl/wydarzenia/12929-tragiczny-porod-w-nowym-szpitalu-ginekologiczno-polozniczym

czekam na informacje od kobiet które rodziły w biskupicach i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie powróciłam z tego szpitala, nie rodziłam, leżałam na izbie przyjęć. Ale zwiedziłam porodówkę. Każda z Nas może ją zwiedzić, oprowadzają miłe pielegniarki :) Jestem wręcz zachwycona wyposażeniem, wystrojem i ogólną atmosferą w tym szpitalu. Wszystko na prawdę na dobrym poziomie. Zdarzenie opisywane w portalach to prawda, ale mogło się zdarzyć wszedzie... Ordynator bardzo miły, doświadczony, spokojny. Ogólnie 99% lekarzy z którymi miałam do czynienia- w porzadku :) Nawet jedzenie w szpitalu zjadliwe. Ja jestem już zdecydowana :)
Miłego dnia!

http://www.suwaczki.com/tickers/relg73sbod19m7di.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Świetny! Położne to anioły- bez wyjątków. Opieka doskonała. Porodówka na najwyższym poziomie- możliwość skorzystania z imersji wodnej, TENS, Entonox, piłki, sako, możliwość wyboru pozycji porodowych ,radio, świeczki co tylko chcesz :) Aż się chce rodzić ;d Ja bym tylko salę porodową jakoś ładnie przyozdobiła bo ściany takie puste ale najwazniejsza jest opieka położnych która jest dokładna. :)
Na położniczym każda wybiera sobie zestaw z menu, położne pomagają przy karmieniu piersią.Oczywiście trzeba również współpracować i sie starać bo nikt za nas dziecka nie urodzi ani nie nakarmi :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja niestety nie polecam tamtego szpitala.Po poronieniu tam zostalam potraktowana bardzo zle.Mieli mnie czyscic i uspili mnie do zabiegu gdzie po niby zabiegu nikt do mnie nie przyszedl i nie powiedzial ze zabieg nie zostal wykonany,dopiero na wieczornym obchodzie uslyszalam slowa "ta Pani jeszcze nic nie wie"! Nigdy w zyciu bym juz nie poszla do tego szpitala,lekarze bez uczuc,bez zadnej empatii.Przezylam tam koszmar i i teraz gdy jestem w 5 miesiacu wiem,ze tam nie pojde nigdy rodzic.

Zosieńka :) ur.8.09.215 4210g i 57cm
http://www.suwaczki.com/tickers/klz9gu1r7a65cwim.png
10.05.2019

2014 [*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ewar333333

Witam.a jak wyglada tam sprawa znieczulenia zewnątrzoponowego?jest na zyczenie i za darmo?czy to tylko takie reklamy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość CiekawaŚwiata123

Hej, może warto przekonać się samemu? Wiele osób, które dobrze znam - chwalą. 30 maja są dni otwarte w nowym Centrum (CZKiD), można będzie tam zapytać o wszystko lekarzy i położnych, a nawet zwiedzić centrum. Cała impreza zaczyna się od 10.30

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ewaaaa

Chcialabym poznac opinie o znuevzuleniach ze strony pacjenta nie lekarza.czy fakty nie można dostać zewnątrzoponowe na życzenie za darmo?miał ktos?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość jujkikj

I jak wrażenia?faktycznie teraz porody to taka bajka ze można dostać zewnatrzoponowe na życzenie i sie nie męczyć?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość gfhvvb

Moj pierwszy porod nie nalezal do szybkich i latwych dlatego teraz tak wypytuje o te znieczulenia....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość hfcncf

Czy może mi odpisać kobieta ktora tam rodzila?jak to jest tam z znieczuleniem?trzeba miec jakas konsultacje anestioligiczna?gdzie to się załatwia?to jest płatne?i czy trzeba miec ten plan porodu żeby dostać to znieczulenie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Moncik

Witam, mam zamiar rodzic w tym szpitalu juz za miesiac :) jestem po szkole rodzenia w tym szpitalu wiec cos tam w glowie jest. Jesli chodzi o znieczulenie jest oczywiscie darmowe jednak trzeba miec konsultacje z anastezjologiem zrobione po 35 tygodniu ciazy. Plan porodu nie jest wymagany ale mile widziany- to duzy plus dla nas i pomoc dla poloznych a spisanie zajmuje tylko pare minut :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość IkaPL

Drogie mamy powiedzcie proszę co szpital zapewnia na porodówce a czego nie ma i trzeba mieć swoje np. Podkłady na łóżko, Pieluszki itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość sadasd

musisz mieć swoje podkłady poporodowe, dobrze jest mieć swoje podpaski, możesz mieć swoje ubranka dla dziecka ale nie musisz, pampersy, pieluchę tetrową, mokre chusteczki, krem na odparzenia. Plan porodu a jeżeli go nie masz położne dają na porodówce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość katieee

a jak jest z obecnością studentów? czy mimo wyraźnej informacji, że się nie zgadzam to czy pod koniec porodu zbiera się chmara studentów? :|

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nohoko

Lezalam na patologii zdecydowanie odradzam ze względu na lekarzy. Jedzenie sale sprzęt super położne cudowne ale lekarze to jakiś koszmar. Co chwilę inny zero przepływu informacji zero podejmowania decyzji n podstawie rzetelnych badań. Usg? A po co? Badanie podczas tygodniowego leżenia? A po co? Leżeć i lekarzy nie denerwować pytaniami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość nbhkkbh

Czy za ta konsultacje anestezjologiczna sie placu?trzeba sie na nią wczesniej umawiać?czytałam ze trzeba przynieść na nia jakies swoje badania?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość konkrecja

Jestem obecnie w tym szpitalu czekam na poród. Opieka super położne anioły jestem pod kontrola co 2 godzinki tetno dziecka sprawdzane...wszyscy mili i uprzejmi. Warunki super, jedzenie dobre. Konsultacje do porodu u anestazjologa bezplatne trzeba sie umowic na izbie przyjec po ok 35 t.c. nie trezeba miec badan ze soba. A co do tego co zabrac ze soba itp to do zakladki oddzialy ginekoligia i poloznictwo a potem poradnik pacjenta. Wszystko jasno sprecyzowane

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Szpital - NIE

ja niestety nie polecam tego szpitalu. Można go porównać jabłka pięknego na zewnątrz zgniłego w środku. Z tym jak zostałam tam potraktowana po stracie pierwszej ciąży nie potrafię sobie do tej pory poradzić mimo że minęło 6 miesięcy. Dla kobiet, którym nie grozi żadna komplikacja a ciążą przechodzi wzorowo wybór tego szpitala jest dobry (ale czy ktoś ma pewność że tak będzie ?). Ale w momencie pojawienia się problemu zostaniecie Panie same. Lekarz który informował mnie o martwej ciąży miał w sobie zero empatii, byłam tak załamana że siostra chciała uczestniczyć w badania żeby mnie wspierać lekarz stwierdził " Co Pani ma taką wścibską siostrę", a ja mu na to, że się martwi a on "O co ? o martwy płód? już nie ma się o co martwić, jak Pani chce możemy nazywać to dzieckiem" , pomijam kwestie ze zostawili mnie wyjącą na cały dzień, że od rana do 18 czekałam na zabieg, ale jak można powiedzieć kobiecie w takim stanie błagającej o środki na uspokojenie że "to nie jest koncert życzeń" JAK WY LEKARZE MOŻECIE TAK LUDZI TRATOWAĆ !!!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Asdjkoyw

Hej Dziewczyny, Nie wiem czy wiecie ale powstała nowa wyszukiwarka miejsc dla obecnych i przyszłych mam na. https://www.miastomamy.pl/możecie dowiedzieć się co robią przyszłe mamy w Waszym mieście, jak spędzić ciekawie czas z maluszkiem. Poza tym tam znajdziecie informacje o szkołach rodzenia i szpitalach. Polecam Agnieszka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Królinka9792

Centrum Zdrowia Kobiety i Dziecka to naprawdę światna opcja. Rodziłam tam bliźniaki i powiem tak - obsługa szpitala wymiata! Pielęgniarki i lekarze troszczą się o to, zeby niczego nie brakowało, do tego szpital ma super wyposażenie!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...