Skocz do zawartości
Forum

Grudniowe 2014 maluszki :)


Gość Megi1992

Rekomendowane odpowiedzi

Vanesa myślę ze 200 ml starczy spokojnie ja wczoraj miałam wyjście zakupowe i zostawikam 150 ml mały dostał 120 ml o 20 to spal do 3 w nocy tak się najadł a jak o 3 go karmiłam i miałam bardzo dużo pokarmu bo piersi twarde jak kamienie i jeszcze koszulke całą mokra miałam bo mi jakims cudem przecieklo to zjadl, zasnął przy piersi ale spał tylko 3 godziny, wniosek z piersi zje tyle ile chce i dlatego chce często bo wie że dostanie w każdej chwili a jak dostanie butle to sie najada a nawet przejada i śpi ispi

aLusia ale masz fajnie 7 godzin to jest szaleństwo, czekam aż Kubuś do tego dorośnie;)

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jyqw72m9x.png

https://www.suwaczki.com/tickers/relgx1hpa9terjpy.png

Odnośnik do komentarza
Gość 4leks4ndr44

Manilka
Też zawsze czytam na telefonie jak karmie:) co do bujaczka, to o tym też szukałam informacji i zdania są bardzo podzielone nawet wśród ortopedow... Ja w tym bardziej siedzącym bujaczku starałam sie ograniczać lezenie Malego i wkładałam mu wkład z fotelika, taki sztywny. W tym nowym bujaczku ma pozycję bardziej leżącą więc sumienie mam spokojniejsze, ale tak czy siak, nieraz spal mi na brzuchu lub na rękach i to też na pewno nie jest dobre, więc już wolę bujaczek :) Pewnie najlepiej zdać się na swoją intuicję...

Odnośnik do komentarza
Gość Megi1992

Halo mamusie :)

Colin dal mi dzisiaj pospac :) zasnal o 22:30 i spal az do 5:30 szybkie am am i spal do 9:00 :) a teraz lobuz znow zasnal.
Mamy dzisiaj mgle i chyba bedzie padac a juz tak fajnie bylo przez ostatnie dni.

Colin spi codziennie w bujaczku i maxi cosi ok po gora 30 min. Ale ostatnio na stronie maxi cosi znalazlam ze mozna dziecko normalnie w nosidelku wozic i cala noc pod warunkiem ze sa przerwy na jedzenie i zmiane pampersa wiec takie zle to nie moze bYc

Odnośnik do komentarza

Hej. Wczoraj już nie miałam ani siły ani ochoty na pisanie...

Lekarz trzymał mnie u siebie w gabinecie chyba z godzinę. No dobrze nie jest.
Okazało się, że zostałam źle wyczyszczona po cc i w mojej macicy zostało pełno syfu który spowodował stan zapalny. Macica niby zaczęła się obkurczać, ale nie może tego zrobić do końca bo nie ma miejsca. Dlatego zaczęło tak ze mnie lecieć...
Od razu dostałam wczoraj skierowanie na morfologię jako pilne i okazało się, że mam ogromną anemię, mimo że biorę żelazo to za szybko jest wydalane...
Dostałam silny antybiotyk który ma za zadanie zatrzymać krwawienie i całą tą krew zamienić w skrzepy tak mi to lekarz opisał. Powiedział, że całe szczęście, że nie mam resztek łożyska bo wtedy musiał by od razu skierować mnie na oddział na czyszczenie, a tak może uda nam się 'naprawić' sytuację antybiotykiem. Mam brać go do piątku, w piątek do niego zadzwonić i powiedzieć jak wygląda sytuacja. I później będzie decydował co dalej...
Powiedział, że okres to na 200% nie jest i jeśli uda mu się mnie 'naprawić' to prawdopodobnie długo będę na okres czekać bo cały układ hormonalny dostał po dupie. Bo kończę już połóg i organizm powinien szykować się do okresu a u mnie wszystko nie działa tak jak powinno.
ehhh... brak mi słów. Wczoraj pół nocy prze płakałam. :(

Ogólnie jak zobaczył mój wypis ze szpitala i jak mu opowiedziałam co i jak to się załamał...

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7y2yz7q0e9.png

http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfxzdvgh2q7ta5.png

Odnośnik do komentarza
Gość 4leks4ndr44

Fasolka
To fatalne wiadomości, ale dobrze że poszlas do lekarza i zaczniecie działać. Bądź dzielna:) miejmy nadzieje że szybko uda sieCiebie "naprawić" :*

Nuria
No ja sie z Tobą niestety zgadzam co do bujaczka, najlepiej dziecku na twardym płaskim materacyku, u nas niestety to niewykonalne... Więc srednio trzy razy po pół godziny dziennie Maly się kołysze w bujaczku. Max do godziny jednorazowo. Gdyby mial mi płakać przez kilka godzin i nie spac, to też nie byłoby to dla niego dobre, a tak mam "patent" na uspokojenie i przy okazji nie ukrywam że dzieki temu też chwilę na zajęcie się innymi sprawami, bo kiedy Maly spal na mnie, lub u mnie na rękach wisiał podczas skoku, to niestety ledwo moglam isc do lazienki. Już niedlugo bedzie jeszcze bardziej ciekawy świata i bedzie mial dłuższe czuwanie, więc więcej czasu bedzie spędzał na brzuchu i na macie :-).

Odnośnik do komentarza
Gość 4leks4ndr44

Megi fajnie że colin dał mamie pospać :-)..

Mój niuniuś od wczoraj ma fazę na cyca pewnie dlatego że może trochę go wystraszyły nowe dźwięki- jego piski i śmiech :D.
Dlatego też taka aktywna na forum jestem od wczoraj :p

Odnośnik do komentarza

Witam:)
Widze ze nie tylko ja czytam na tel podczas karmienia a jak mam chwile to pisze na komputerze:)
Moja Hania od prawie 2 tyg tez sie przestawila ze spaniem i spi po 6-8h ciagiem w nocy wiec jest okazja sie wyspac:)
Mloda Fasolka
Dobrze ze trafilas teraz na dobrego lekarza ktory pomoze i miejmy nadzieje ze szybko uda ci sie wrocic do formy bo ciezko opiekowac sie malenstwem jak sie nie ma sil. Sama mialam anemie i wiem ze nie jest to latwe a u ciebie jeszcze takie krwawienie oby teraz szybko sie poukladalo:)
Aleksandra
Zgodze sie z toba w temacie bujaczkow lezaczkow ze trzeba to z glowa. Skoro jest to dopuszczone dla dzieci to nie jest tak strasze ale dziecko nie moze spedzic wiekszosci dnia w nim. Nam na SR mowili ze jak kazdy z nas posiedzial by dluzej w takiej pozycji jak w lezaczkach czy fotelikach samochodowych tez by nie bylo mu wygodnie. Kazda z nas tez przyzna ze te lezaczki czesto bardzo ulatwiaja zycie:)

Mowicie o zblizeniach a ja wciaz nic ale juz wracam do siebie i musze sie przelamac ale Hania przez to jak duza byla zrobila mi niezla masakre ale wydaje mi sie ze juz i psychicznie i fizycznie moge wrocic w tych kwestiach do normalnosci:)bo juz tez szkoda mi mojego meza ale jest wyrozumialy bo byl podczas porodu i widzial ta masakre mojego krocza:)

Za tydzien mamy kolejne szczepienie mam nadzieje ze mala tez tak dobrze zareaguje jak na poprzednie.

Mam ta mate z fp ale dla Hani narazie fajne jest lusterko reszta narazie jej nie interesuje ale mam nadzieje ze niedlugo wiecej rzeczy zacznie ja interesowac. Cieszy mnie ze mama i tata sa fajni i sie tak usmiecha do nas i gaworzy do nas i co troche wydaje z siebie nowe dziwieki:):) mala gadulka:)

Mam pytanie odnosnie wit D jaka stosujecie?czy kapsulki czy krople i jak sie nazywaja? bo tu w UK nie ma czegos takiego ze kazde niemowle bierze wit d a bralam i biore wit dla kobiet karrmiacych i tam niby jest tak mi health visitor powiedziala i dala te wit ale jakos nie do konca jestem przekonana wiec chce kupic i co doradzacie?

Piszecie o Wlentynkach do nas przyszli znajomi i tak minal nam wieczor:)

Jeszcze jedno pytanie czy wasze malenstwa maja ciemieniuche czy nie macie z tym problemu?

U nas dzis piekne slonce wiec mala wlasnie je mleczko i zmykamy na spacerek:)
Milego dnia i w wolnej chwili na pewno sie odezwe bo po ciazy jestem roztrzepana i wiecznie o czyms zapominam wiec na pewno czegos jeszcze nie napisalam:):)

monthly_2015_02/grudniowe-2014-maluszki_25114.jpg

http://s3.suwaczek.com/201411304565.png

Odnośnik do komentarza
Gość Megi1992

Widac kazda czyta na telefonie gdzies tam w miedzy czasie :)

Fasolka
Bedzie dobrze musza cie naprawic :)

Agapo
U mnie tez byla masakra na dole teraz nie ma sladu
My mamy vigantol öl w kropelkach

Aleksandra
To Witus juz tak ladnie daje mamusi odpoczac? Nie tylko raczki to super :)

Odnośnik do komentarza

Aleksandra mam nadzieję ze chorobsko was ominie. Rzeczywiscie rzeczy naszych pociech zajmuja duzo miejsca. Tez chcialam kupic te mate z pianinkiem ale przypadkiem trafilam na fb rainforest, Gabrysi bardzo podoba sie. Ma bardzo zywe kolory, rozne melodyjki, 2 stopnie glosnosci i mrygajace swiatelka.
Miremele coreczka bardzo lubi byc noszona w pozycji pionowej. Jest bardzo zaciekawiona i rozglada sie dookoła.
Megi dzieki
MartaA fajny bujaczek. Wspolczuje
tesciowej, niestety taki ich urok :(
Lenson slodki Jasiu. Mysle ze to skok.
Iza-Majka w nocy starcza mojego mleka, w dzien daje mm. Dzis rano zjadla 120ml mojego, kupka i to duzaaa po czym zjadla jeszcze 60ml mm. Szok.
MamaMa super wiesci, ciesze sie bardzo
Mae w ciagu dnia nie bujam i nie lulam. Klade małą na mate, sofe lub nosidelka i sama zasypia po jakims czasie. Ze snem w ciagu dnia roznie. Raz 2h spi a raz 10 min. Wieczorem kapiel, butla i kolysanie z glaskaniem.
Progosia jem praktycznie wszystko procz cytrusow. Ogolnie to nie jadlam i nie jem tlustych czy smazonych potraw. Dzis na obiad zjadlam fasolówkę, zobaczymy czy przyjmie sie :) jakies 3tyg temu dopadlam sie do goląbków i bylo ok.
Marysia a moze to byl skok? Wspolczuje diety
Manilka my nie mamy bujaczka.
aLusia 7h szalenstwo. Kiedy przespie tyle???
MlodaFasolka o kurcze. Oby lekarz byl kompetentny i dobrze Cie pokierowal.
AgaPo tyle godzin spi. Zazdroszcze. Ciemieniuszka na brwiach zeszla po 2tyg. Teraz jest nad czółkiem. Smaruje oliwka. Sliczna Hania. Daje malej K i D w kapsulkach twistoff.
Dzis u nas sliczna pogoda, sloneczko pieknie swieci i wiatr ze omal glowy nie urwie.
Tez podczytuje was na telefonie podczas karmienia. Najczesciej w nocy jak odciagam
Ostatnio kupkę robi co dwa dni, ale jak ja zrobi to pielucha pelna haha
Mnie tez boli podczas zblizen a jestem po cc. Myslalam ze bedzie ok a tu niemila niespodzianka :( ciekawe jak dlugo bedzie bolalo
Na basen tez chcialabym chodzic. Nie wiem od kiedy mozna. Musze dowiedziec sie czy u mnie na basenie sa zajecia dla maluszkow. Nikt z rodziny czy znajomych nie chodzil
Mam problem z lezeniem na brzuszku. Coreczka max 1-2 min polezy bez placzu. W wiekszosci od razu jest ryk. Co robic by polubila???

Odnośnik do komentarza

Cześć Mamusie, ależ mam do nadrobienia :)

Od piątku mamy skok rozwojowy. Szkoda mi mojej Małej, ciągle płacze, przy cycu się rzuca, nie bardzo chce jeść. Ostatnim razem skok trwał 5 dni więc mam nadzieję, że tym razem też tak będzie i dziś jest ten ostatni.

Progosia, do tej pory nie skusiłam się tylko na czekoladę, tak jem wszystko łącznie z kapustą.

Miremele, też zastanawiam się nad basenem. Chciałam ją zabrać w tygodniu ale niestety znów ma katarek :(

Aleksandra, dziękuję za link do huśtawki, zamówiliśmy ją, Polka jest w niebo wzięta. Uwielbia się bujać.

Później nadrobię resztę, Pola się budzi :)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sroeq551izby2.png

Odnośnik do komentarza

Hej wróciłam od dermatologa Kuba dostał nową maść zobaczymy jaka będzie, lekarz powiedział że nie wygląda na skaze bialkowa wiec dziś spróbuję wypic inke z mlekiem zobaczymy jaka będzie reakcja.

Soqlka oby skok juz sie wam kończył.

Gabi jeśli chodzi o leżenie na brzuszku to moj Kuba po przebudzeniu leży na brzuszku i nawet mu się to podoba i ladnie dzwiga główkę a w ciągu dnia juz nie chce za bardzo tak ćwiczyć ale za to w dzień spi tylko na brzuszku i duzo ćwiczy nieświadomie;)

AgaPo my witaminy podajemy w kapsułkach witamina d+k firmy apteo

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jyqw72m9x.png

https://www.suwaczki.com/tickers/relgx1hpa9terjpy.png

Odnośnik do komentarza

marysia moze to jakies uczulenie od proszku lub plynu?

soqlka wspölczuje, mam nadzieje ze szybko przejdzie!

Gabi möj tez nie chce lezec na brzuszku jakos nie lubi!

AgaPo to naprawde masz wyrozumialego meza!
My mamy witamine D w tabletce,rozpuszczam na lyzeczce z goraca woda.Ciemieniuchy nie ma mysle ze juz nie bedzie.

Fasolka ja bym takich lekarzy chyba udusila! Wszystko co bylo do zrobienia zrobili zle! Mam nadzieje ze ci szybko przejdzie i krwawienia ustana! Nastepnym razem bedziesz wiedziala juz co robic i do kogo isc a nie do takich partaczy!

Monika to tak jak ja tez nie jem smazonego,zadnego miesa (troche kurczaka ) i slodkiego poza tym prawie wogöle chleba ale raczej bez niego sie nie da. Jem wszystkie zieleniny i owoce,ryby na parze bez kartofli.salatki röznego rodzaju ,musli z mlekiem (Chia) ,jogurty,kawa,orzechy wloskie i pije duzo herbat ziolowych. I jakos w ten sposöb powoli dochodze do siebie.
Göra,bluzki,koszulki i kurtki juz pasuja,spodnie tez ale nie kazde,musze dalej walczyc!

Co do mojego synka to fajnie juz lapie,dzis spodobal sie mu möj lancuszek pröbowal go lapac i sie nim bawil do tego lapie mnie za rekaw albo szalik i nie chce puscic,wlosy musza byc zwiazane bo ciagnie! Uwielbia lustro,smieje sie do niego a jak powiem " kto taki sliczny jest" jak by sie wstydzil i sie chowa mi pod brode. Gawedzi coraz wiecej szczegölnie jak sie do niego möwi jego jezykiem to nasladuje i sie smieje. Kupa standardowo raz w tygodniu,niemoge sie doczekac wizyty u lekarza mam w nastepnym tygodniu by porozmawiac z lekarzem o tych kupach,maly ma mieki brzuszek i nic go nie boli.

Wysylam pare zdjec 2 sa z dzis i 2 z wczoraj,
Ja z moim grubaskiem i sylwetka moja po 2,5 miesiacach idzie pomalu ale idzie i mam nadzieje ze was tym zmobilizuje i podniose na duchu. 9 miesiecy tylysmy i 9 miesiecy bedziemy chudnac jedne szybko drugie powoli ale zejdzie! Ja mam jeszcze 7 kg na celu i dalam sobie czas do lata.

monthly_2015_02/grudniowe-2014-maluszki_25127.jpg

monthly_2015_02/grudniowe-2014-maluszki_25128.jpg

monthly_2015_02/grudniowe-2014-maluszki_25129.jpg

monthly_2015_02/grudniowe-2014-maluszki_25130.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość 4leks4ndr44

Gabi 82
Chyba ominęła nas ta grypa (ale nie chce zapeszac:p). A jak kładziesz corcie na brzuch to siadasz na przeciwko niej, twarzą do niej? Może to coś da? Lezenie na brzuchu jest dosyć ważne, ale może też nic na siłę? Ciekawa jestem jak by sie lekarz na ten temat wypowiedział :P niedlugo gabrysia bedzie się interesować zabawkami to mozesz wtedy układać przed nią..

Soqlka
Miejmy nadzieje że równie szybko ten skok wam minie:) u nas chyba trzeci i też liczę na to że minie tak szybko jak sie pojawił.:) Fajnie że Poli podoba się bujaczek :) Wituś też go polubił (choć od dwóch dni woli cyca od czegokolwiek innego)

Marta a
Mój tak samo naśladuje jak do niego mówię jego językiem ;p strasznie to lubi... :-) . Semi ma super garderobe, zawsze jak wrzucasz jego zdjecie to ma extra ubranka !

Agapo
Hania jest sliczna :-) co do ciemieniuchy to niestety co pewien czas wraca. Ale jakies dwa zabiegi i nie ma, w szpitalu jak lezelismy to pielegniarka mnie nauczyła jak to dobrze robić, bo bylam zbyt delikatna :p przede wszystkim nie szczotka malego bo za miękka, podobno są dobre grzebyki takie jak do. wesz dostępne w aptece, a my akurat robiliśmy to moja szczotka do wlosow taka z włosia, ale nie zupełnie miękkiego, kupilam ja w naturze za chyba 10zł., a przed zabiegiem grubo wazelina i czapka na godzinę żeby zmiekło :)

Megi
Gorsze dni bywają, ale ogolnie dużo lepiej... I Ty mnie zmotywowalas wtedy żeby od razu nie ulegać małemu i często to skutkuje. Nieraz marudzi i normalnie już bym go wzięła, ale mówię zaczekam jeszcze chwilę i np po 5 minutach zasypia :-). Jak już placze to biorę go, ale poki tylko się trochę żali, to jestem przy nim i mówię do niego i bywa że to wystarcza i jest 1-0 dla mnie ;p

Marysia
No to dobrze jeśli to nie skaza. A jaką macie masc? Moze cholesterolowa ? Lub sterydowa? Ja do dziś nie wiem co za cholerstwo mieliśmy na buzi ale po tych maściach zeszlo :) i teraz tylko czasem smaruje kremem Latopic. Kiedyś czytalam chyba u Hafiji na blogu że często lekarze byle krostkom przypisują od razu skaze.. Daj znac jak tam próby wprowadzenia mleka :). Ja jestem tym tematem nakręcona bo mi na początku też mówili że albo skaza albo początki azs, a czy jadłam nabiał czy nie jadłam bylo tak samo, teraz też jem wszystko a jest ok.. Trzymam kciuki żeby u kuby było podobnie :)

Vanesa
Za twoim przykładem dziś wybrałam sie W KOŃCU do kosmetyczki :) tylko regulacja i henna brwi ale zaraz mi lepiej hehe

Nuria
A jak u Dawida z kolka? Lepiej jest? Używacie nadal delicol?

Bylismy dziś u księdza, chrzest w 1wsze św wielkanocy.

Odnośnik do komentarza
Gość 4leks4ndr44

Agapo
Tylko sprostuje jeszcze-szczotka moja ale nie używana :) i jeszcze dodatkowo po każdym zabiegu pielegniarka kazała dobrze szczotke umyć i zdezynfekowac. Nie wiem czy to nadgorliwość ale na wszelki wypadek sie do tego stosuje :)

Odnośnik do komentarza

MArta A wygladasz bombowo:) a semi to cała Mamusia :) słodki :)
PIsałam wam o mojej malutkiej ze chodzi spapc o 23 24 dzis niespodzianka rowne 8 tyg i lalunia spi słodko po kapieli fakt rzucała sie przy cycku ale zasneła :) narazie spi połtora godz nie chce zapeszac ale moze si e to zmieni :)
Fasolcia wspołczuje ci naserio najpierw pomyłka z płcia dzicka a a teraz to masakra ale bedzie dobrze trzymaj sie :)

http://www.suwaczki.com/tickers/hchys65gl0qjl4xr.png

Odnośnik do komentarza

aleksandra dzis udało mi sie zrbic wosy odrosty spedziłam w saolnie 4 h heheh mleczka zostało jeszcze 60ml wypiła 140 ml przez 3 godz :) nim wychodziłam dalam jeszce cycai zasneła na godz :) nawet dzis obciełam 3 panow jak miło było troche popracowac :) hhheh az mnie juz ciagnie do pracy :) w sobote jeszcze rzesy i mozmy swietowac :)

http://www.suwaczki.com/tickers/hchys65gl0qjl4xr.png

Odnośnik do komentarza

Żyje ! :P

Kurcze, kompletnie nie mam czasu tu zagladac. Mały spi wiec szybko nadrabiam zaległości ;)

Skok u nas minął ! ZamiAST wrzasku Jasko ciagle gaduli i sie usmiecha. Kupiłam mate z pianinkiem, ta co ma Megi. Czekam az przyjdzie :D Dziecko je i śpi. Baa nawet straszniee duzo spi :D :P w ciagu dnia 4-5godzin w nocy od 20 do 2 :D i potem dopiero o 7. W koncu sie wyspałam :D :D :D

Z tego wszystkiego zrobilam dzis drozdzowke hehe polecam przepisy na drozdzowke sypana, sama sie robi !

Mae już u Was spokojnie?? u nas tez glaskanie i smok albo Jasko zasypia na rekach. Sam niestety nie zasypia i generalnie łozeczko go "parzy". Najlepiej z rodzicami, ale oczywiscie odkladamy do lozeczka i jak sie obudzi to tez kursujemy tak dlugo az usnie na dobre.

Megi nie powiem Ci, bo mam napisane na opak. 15 000 IU/ml a daje krople, nie wiem ile kropli to ml :P buteleczka ma 10ml a zużylismy juz 1/3 a mamy 1,5m-ca.
Patrzac na zdjecia maty, juz nie moge sie odczekac az kurier zapuka z paczka :D

Progosia, ja tez juz wszystko oprocz kapusty ( boje sie :P) smazone juz jadlam, czekolade i orzechy tez :D
jogurtow i mleka jem/pije mase :D
pizza tez juz byla pare razy jak nie chcialo nam sie gotowac.

Miremele, my tez chcemy sie na basen wybrac, ale slyszalam,ze ze szczepionka na WZW trzeba uwazac i niebardzo zeby moczyc, wiec zgłupialam.

MłodaFasolka, o kurcze ;/ 3mam kciuki by wszystko dobrze sie skonczylo !!!

AgaPo, ja mam krople na receptę Devikap sie nazywaja.
Ciemieniuchy nie mamy:)
Hania słodziutka ! :))

Marta, ale Semi do Ciebie podobny !!!!! :) w ogóle on taki juz duzy jest, fajniutki !
no i sylwetka super !

Vanesa35 ja ide do fryzjera w piatek i juz nie moge sie doczekac ! ostartnio wlosy robilam w polowie listopada ! masakra ! :P

Odnośnik do komentarza

Oj biedna ty Fasolko! Dobrze, że przejął cię jakiś porządny lekarz. Aż wierzyć się nie chce jak mogą spaprać taki wydawałoby się rutynowy zabieg:/ 3maj się i dawaj znać co z tobą.

U nas z leżeniem na brzuszku jest ok. Mały wytrzymuje kilka minut. Dziś leżał dłużej, aż się zaniepokoiłam, ale się okazało, że gapi się na obrazki na macie, na której leżał. Wcześniej tych kolorków nie zauważał.

U nas zajęcia na basenie dla niemowlaków są od 3 m-ca. Za 2 tyg mamy wizytę u pediatry to się go podpytam, czy możemy iść.

Jutro idziemy do neurologa. Pisałam już wcześniej, że martwią mnie zaciśnięte piąstki małego- wprawdzie robi to już rzadziej i w fazach aktywności ma dłonie całkiem otwarte ( próbuje łapać zabawkę), ale...np. Podczas kąpieli, czy płaczu, albo w momencie przystawiania do piersi, kirdy się niecierpliwi zaciska te piąstki dość mocno. Zdarza mu się też (podczas płaczu albo karmienia) wyginać w łuk do tyłu. Mam nadzieję, że lekarz mnie uspokoi.

Od wczoraj wróciłam na kilka godzin do pracy. Z jednej strony ciężko się rozstać z małym, a z drugiej fajnie tak się oderwać od domu i tych domowych robót:)))

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3vkcb12t6tlw6.png

Odnośnik do komentarza

Vanesa sliczny ten plaszczyk ,sukienka tez,mama bedzie sexi!

Miremele a ile ma twöj maly juz? Bo ja wiem po swoim ze tak samo zaciskal piastki,przewaznie przy jedzeniu i z tego co wiem to to jest normalne, a co do wychylania sie do tylu na samym poczatku robil to ciagle i wszedzie jak sie dalo a teraz juz mniej prawie wcale,mysle ze to taka faza.
Fajnie ci ze wröcilas do pracy! Odciagasz mleko czy co robisz idac do pracy?

Lenson widzisz a tak sie martwilas a wszystko z czasem przechodzi,najgorsze sa pierwsze 3 miesiace.
Uwielbiam ciasto drozdzowe z rodzynkami,babcia za zycia robila pyszne!
Lenson,Vanesa wszyscy möwia ze Semi jest podobny do ojca,moje ma oczy i wlosy ,gdybyscie widzieli meza, to byscie zmienily zdanie,mnie to mimo wszystko cieszy jak ktos möwi ze do mnie.

Aleksandra maz möwi ze sie cieszy ze nie mamy dziewczynki bo jak by dziewczynka byla byl by bankrutem tak bym stroila i kupowala ciuszki! Zawsze cos sie znajdzie i kupi,nowe Hobby he..he

Dzis maly caly dzien sie smial i tak brykal nogami ze niemoglam mu zalozyc pampersa az pietami tak strasznie sie odpycha,maz zaczal z nim dyskusje maly gawedzil z nim ostro po chwili maz na zarty uniösl glos,nie krzyczal tylko möwil innym tonem a maly zaraz zmarszczyl brode,zrobil sie czerwony i zaczal plakac a my w smiech!! Zaraz möwie do niego by nieplakal ze tato zartuje to przestal.Mysmy mieli niezly ubaw i tak myslimy skad 2,5 miesieczne dziecko wie ze ten ton oznacza cos zlego a miekki ton dobrego? Dziwna jest natura!A ja uwielbiam jak maly zbiera sie na placz bo tak pieknie marszczy brudke!
Do tego maly sie strasznie slini,wasze tez?
Trzymal dzis juz dluzszy czas grzechodke i co mnie martwi ciagnie juz koldre w kierunku buzki! Musze ta koldre przyczepic takimi klamerkami do lözeczka ale nie moge ich znalesc.Boje sie by sie nieudusil!

Megi ile wazy juz Colin,ja wazylam dzis ale mial tyle energi dzis ze ta masa skakala ale gdzies okolo 6,5 kg!

http://www.suwaczki.com/tickers/relg2n0ann156nl0.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...