Skocz do zawartości
Forum

Clexane acard


Gość lalka232

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lala323

Tulipko bardzo się cieszę że u Ciebie wszystko pozytywnie :-) !! Wyglądałam tu wieści od Ciebie i się doczekałam ;-) U mnie w okolicach końca czerwca planowany jest transfer :-) teraz gonapeptyl , od polowy miesiąca menopur. Czy masz dla mnie jakieś wskazówki odnośnie ivf?
Czy wprowadziłaś cos nowego w trakcie udanego ivf oprócz heparyny? Jakieś suplementy Np ?
Nadal stosujesz clexane? Jak to sie stali ze dostałaś go na ryczałt ? Pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza

Czesc Dziewczyny...długo mnie nie było.Wszystko w porządku.Jestem w 7 miesiącu,malutka zdrowa ,ja też .Nic mi nie dolega,wszystkie wyniku badań idealne i jeszcze nawet ani razy nie musiałam jechac na IP ...wiec tylko się cieszyc.Jedyne co mi doskwiera to brak czasu i coraz mniejsza sprawność..no i brak refeundacji na Clexane :( .Powoli zabieram się za wyprawke, poprałam wszystko i zabieram się za prasowanie i układanie...czasami aż mi trudno uwierzyć że doszłam juz do tego etapu po tym co przeszłam..Zycie jest piękne ! Pozdrawiam Was serdecznie !

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3k0n0qg66u.png

Odnośnik do komentarza

ahh myślałam, że tu będzie kilkanaście stron do nadrobienia a tu cisza :)) może to i lepiej bo na ogół to się skarżyłyśmy, że świat jest zły :)) Znak dziewczynki, że się zaczęło układać!
lala kochana co u Ciebie, mamy lipiec.. czekam(y) na pozytywne wieści!! Jestem bardzo ciekawa jak się sprawy mają! Jestem z Tobą myślami i nieustannie zaciskam kciuki! :) Jeżeli chciałabyś pogadać coś więcej o IVF, lekach, protokole itp to daj znać na priv. Tymczasem ściskam Cię mocno!!
Dowiedziałam się w szkole rodzenia, że przy Clexanie mogę zapomnieć o znieczuleniu zewnątrzoponowym podczas porodu -początkowo troszkę mnie zmroziło ale trwało to może 2 min i spłynęło jak po kaczce ;) Co tam, po tym wszystkim nic mnie nie zniechęci!!
Buziaki Clexanki/Fraxie ;))

http://www.suwaczki.com/tickers/ckai43r8tzdaa0qh.png

Odnośnik do komentarza

Witaj Tulipko :-) dzis jestem w 12 dpt ..w 10dpt moja beta wyszla pozytywna ale znów mała..dzis powtórzyłam i czekam na wynik..niestety objawy znów te same, skurcze i bole brzucha,delikatne brązowe plamienia..clexane i acard od dnia transferu..
Cieszy mnie ze u Was tak pięknie sie układa :-)

Odnośnik do komentarza
Gość lala 232

Beta przyrasta to dopiero początek, jeszcze nie bylam na usg poczekam z 1,5! Tyg i sie wybiorę powinno juz byc serduszko..piersi przestaly mnie boleć ale po dwóch dniach wróciły do normy znów są ciezkie i bolesne, tylko bóle brzucha mnie martwią..
pozdrawiam wszystkie clexnki, daleko zaszłyście :-)

Odnośnik do komentarza
Gość Niuśka32

Witajcie Dziewczyny,
potrzebuję porady,
otóż jestem w 26 tc /2 poprzednie poroniłam 21 i 17tc/
w tej lekarze wdrożyli mi CLEXANE 0,4, biorę Go od 15 tc, a od początku biorę też acard. Biorę clexane od dnia założenia szwu, mam też założony pessar.

Proszę powiedzcie mi jak długo trzeba brać ten clexane+acard,
/biorę tez luteinę 2*2 + witaminy+probiotyki/.
Ten clexane wdrożył mi profesor ze szpitala, bez żadnych dodatkowych badań, powiedział dokladnie tak:
* po obejrzeniu dokumentów i pani wywiadzie, tą ciąże ma pani szanse donosic na clexanie i acardzie.
ma go pani brac do porodu i 60 dni po porodzie, i nawet niech nie planuje pani go odstawiac*,

takie było zdanie profsesora,
moja dr uważa, że nie ma wskazan do brania clexanu, ale wg niej on nie szkodzi dziecku, ja mogę mieć tylko ewen.osteoporozę po porodzie/biorę teraz też KINON na odwapnienie/.

proszę o Wasze zdanie w tej kwestii.
DZIĘKUJĘ.

Odnośnik do komentarza

Niuśka dwukrotnie stracilas dość wysoką ciążę, myślę ze profesor dmucha na zimne i zapewne zleci przyjmowanie clexane do końca ciąży..nikt nie odpowie Ci czy jest to zasadne czy nie. Ja straciłam trzy wczesne ciążę, mimo ze wszystkie badania łącznie z zespołem antyfosfolipidowym wyszly ok, od początku mam zlecony clexane plus acard "na wszelki wypadek" przeciw zakrzepowo i wolę myśleć ze ten zestaw mi pomoże..
po co ten lek na odwapnienie ?
pozostaje tylko trzymać kciuki i modlić sie o donoszenie i szczęśliwe rozwiązanie..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...