Skocz do zawartości
Forum

dzień dobry wszystkim!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam na imię Hania, jestem w 13 tc bliźniaczej. Jedyne, co czuje to strach i zniechęcenie ( jestem "uziemiona" w domu, muszę leżeć, no i nie miałam wcale w planach takiego "przyrostu naturalnego"...). Mam dwójkę świetnych dzieciaków - 12-letniego syna Patryka i 8-letnią córkę Paulinę. Wszystko już było raczej poukładane, wreszcie znalazłam czas na skończenie studiów ( jestem na II roku SUM z politologii ) a tu wpadka.. I to podwójna.. I w ten sposób zostanę niedługo - nomen omen - matką czworga dzieci.. Pozdrawiam wszystkie obecne i przyszłe mamy.:o_noo:

http://tickers.baby-gaga.com/p/dev175brs__.png
Maja i Maks

Odnośnik do komentarza

Hanahoney witam cie serdecznie, A jeszcze bardziej GRATULUJE.
w prawdzie nie przezyłam na swojej skórze ciąży bliżniaczej ale szwagierka ma 2 cudowne córeczki- bliżniaczki(ona nie była wprawiona tak jak ty)a radzi sobie całkiem całkiem, więc i ty napewno sobie poradzisz, wszystko będzie dobrze:angel_star::angel_star:beda jeszcze takie dwie małe gwiazdeczki::):

20 Maja skończyłem roczek:)
Bartuś

Odnośnik do komentarza

Serdecznie witamy Hanahoney ::):

Myślę, że wszystko się poukłada szybko i nie będzie źle z bliźniakami... kwestia przyzwyczajenia się i wpadnięcia w odpowiedni rytm... trzeba się cieszyc! Dzieci to dar... dar z niebios :angel1::angel1:
Wierzę, że będzie dobrze, zapraszamy do pisania :Oczko:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...