Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
adasaga3

Menu na urodziny dziecka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość saddka

Zamawiam dzieciom pizze, piekę babeczki, jest popcorn, krakersy, z napojów soki, woda, kto co woli , ale żadnych napoi gazowanych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja zawsze zlecam zorganizowanie urodzin dla córki firmie [reklama usunięta]. Możecie pomyśleć, że idę na łatwiznę no ale trudno. Urodziny są organizowane na sportowo, więc nie ma mowy żeby przekąskami były chipsy czy popcorn. Dzieciaki mają zapewnione 3h zabaw i gier z przerwami na napicie się (wody) i przekąski, którymi są owoce (banany, jabłka, truskawki). Po zabawach przychodzi pora na tort, życzenia i wręczanie prezentów. Nie ma niezdrowej żywności, ale dzieciaki nigdy nie narzekały. Wydaje mi się, że bardziej zależy im na dobrej zabawie niż chipsach i coli.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na imprezach dla dzieci najbardziej są popularne-lubiane żelki, chrupki, paluszki, krakersy, ewentualnie jakieś cukierki.
Z doświadczenia wiem że ciasta, kanapki, owoce cieszą się dość małym wzięciem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lamnast

Albo jakieś kulinarne sprawy może ? Wspólne robienie pizzy ? My miałyśmy dużo pomysłów ost dekorowanie ceramiki wygrało...

Jeśli jednak nie macie ochoty na organizowanie urodzin w domu to moze dobrą opcją będzie po prostu zaplanowanie urodzin na sali zabaw? Będzie to na pewno o wiele bardziej czysta opcja na urodziny

Edytowane przez Wywijaska

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Saranto

Posiadacie zadłużoną spółkę i wszelkie próby ratowania jej nei powiodły się i już nei wiecie co robić. Otóż zgłoście się do LTDBroker kupię spółkę z długami https://www.ltdbroker.pl/  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość IRMINASZTYKA

Jeśli chodzi o poczęstunek to na pewno musi być torcik, tutaj https://piekarniabuczek.pl/ masz spory wybór tortów i nie tylko, sporo rzeczy często tu zamawiam na różnego rodzaju imprezy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Fifte

Ja lubię pić herbatę z dodatkami - pomarańczą, goździkiem, sokiem itd  do kawy można kupić śmietanki/mleczka. Kiedyś na allegro kupiłam mamie zestaw kaw smakowych, bardzo sobie chwaliła. Co do poczęstunku, to...na słodko, słono? Możesz kupić ciastka (osobiście lubię piszingera), ciasto, pierniczki. Co kto lubi. Ze słonych lubię grissini, sunbitsy, bake rollsy. Możesz też zrobić koreczki (ser, kabanos, oliwki)

Dzieci uwielbiają również gofry

https://kulinarneprzeboje.pl/przepis-na-gofry/

Na stronie jest sprawdzony przepis 🙂

DSC_0223-768x1155.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi