Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
adasaga3

Menu na urodziny dziecka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość saddka

Zamawiam dzieciom pizze, piekę babeczki, jest popcorn, krakersy, z napojów soki, woda, kto co woli , ale żadnych napoi gazowanych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja zawsze zlecam zorganizowanie urodzin dla córki firmie [reklama usunięta]. Możecie pomyśleć, że idę na łatwiznę no ale trudno. Urodziny są organizowane na sportowo, więc nie ma mowy żeby przekąskami były chipsy czy popcorn. Dzieciaki mają zapewnione 3h zabaw i gier z przerwami na napicie się (wody) i przekąski, którymi są owoce (banany, jabłka, truskawki). Po zabawach przychodzi pora na tort, życzenia i wręczanie prezentów. Nie ma niezdrowej żywności, ale dzieciaki nigdy nie narzekały. Wydaje mi się, że bardziej zależy im na dobrej zabawie niż chipsach i coli.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na imprezach dla dzieci najbardziej są popularne-lubiane żelki, chrupki, paluszki, krakersy, ewentualnie jakieś cukierki.
Z doświadczenia wiem że ciasta, kanapki, owoce cieszą się dość małym wzięciem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...