Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2015


Gość chuda

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Maminka_2015

Sowianka witaj:-) Ja używam Elancyl i jeśli ktoś nie ma nic sprawdzonego to polecam. Nie mam ani jednego rozstępu, a jestem osobą drobniutą 45 kg, więc byłam pewna, że je będę miała jak dziecko zacznie rosnąć. c
Czasem się zastanawiam czy to kwestia kremu czy może taki urok skóry ;-)

Odnośnik do komentarza

Witajcie dziewczynki, ja na przesuszoną skórę jak i zapobiegawczo na rozstępy używam oliwki dla dzieci Hipp. Póki co bardzo dobrze się sprawdza- a w pasie już + 5cm. Co do rozstępów to Was zmartwię ale one zależą głównie od elastyczności i predyspozycji skóry na rozciąganie. Mam w rodzinie kobitki, które przez całą ciążę stosowały kremy, balsamy i inne specyfiki a mają na brzuchu prążki jak u tygrysa. W kazdym razie nawilżanie nie zaszkodzi.

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5e2al7gjj6.png

Odnośnik do komentarza
Gość Emimilka

Ja też mam straszne problemy z sucha swedzaca skórą
kupilam wiec tak w kolo bardzo polecany BIO-OIL i powiem wam ze jak dla mnie swietny. Ma wiele zastosowan i to sie liczy bo nie musze kombinowac, mam jeden na wszystko..moze i wam sie sprawdzi :)

Odnośnik do komentarza
Gość Maminka_2015

Nieesia na suchą skórę rąk kup sobie krem emolium tam są w środku rękawiczki, smaruje się na noc i zakłada cieniutkie rękawiczki, wtedy ręce są mocniej nawilżone. Widzę, że mamy podobne kolory w głowie co do pościeli, ja chcę szarą w białe kropki lub beżową :-)

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny:( poradzicie cos na przeziebiony pecherz?:( 7razy bylam w toalecie dzisiaj w nocy na sik przerasta mnie to bo po kropelce:(
Co do kremow chyba tez dzisiaj zakupie ten bio oil, mimo ze kupilam 1300 innych kosmetykow do uzycia w trakcie ciazy to niestety zadnego nie moge bo mi smierdza :( fobia na zapachy jak najbardziej sie dalej utrzymuje

http://www.suwaczki.com/tickers/km5se6yd45kcrbcn.png

Odnośnik do komentarza
Gość Emimilka

Dlatego ja wlasnie postawilam na Bio Oil, jeden kosmetyk a nadaje sie do wielu problemow skory
nie musze obstawiac półek milionami innych kremow, zeli, balsamow itd po za tym wydatki ograniczaja sie do jednego.

na przeziebiony pecherz najlepiej badanie moczu i do lekarza
Cieple majty ,zakrywac kuperek dluzszy swetr czy kurtka

na wlasna reke lepiej nie stosowac zadnych lekow

Odnośnik do komentarza

Dokładnie dużo pij, ciepło się ubieraj. Polecam suszone owoce żurawiny i sok 100%. Na początku ciąży bałam się o infekcje i wertując sklepowe i apteczne półki doszłam do wniosku, że w żadnej herbatce- oprócz suszu żurawinowego nie ma 100%żurawiny tylko jakieś dodatki, dlatego codziennie zjadam łyżke żurawiny i jest ok:)

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5e2al7gjj6.png

Odnośnik do komentarza

Cześć Wam :) Nie było mnie jeden dzień a tyle się tutaj narobiło...każda z nas jest teraz bardziej wrażliwa, rozumiemy nieraz inaczej niż ktoś chce byśmy zrozumiały. Catarisa nie chciała nikogo wyganiać, wyraźnie napisała że tematy o poronieniach maja swój dział na tym forum, że źle się czyta takie rzeczy we "wrześniówkach 2015"bo wtedy więcej obaw się pojawia, zamiast cieszyć się ciążą, pojawiają się czarne myśli. Niektórym dziewczynom chodzi o to, że troche tu za dużo rzeczy typu ile procent chorych dzieci sie rodzi, ile osób dowiedziało się o tym że mają chore dziecko po badaniu pren itd. Myślę ze każda ma tego świadomość, ale nie każda chce ze swoich powodów te badania robić. Jeszcze nie spotkałam ani jednej wypowiedzi typu "Ty tutaj nie pisz, nie wchodź i nie udzielaj się". Nie kłóćmy się, proszę Was, nie zmieniajmy tego cudownego wątku na pełne jadu i wspólnych złośliwości wypowiedzi. Cieszmy się razem, razem rozwiewajmy wątpliwości, razem się trzymajmy, pocieszajmy i dzielmy swoimi radościami, przecież po to tu jesteśmy, prawda? :)

31.08.2015 Kubuś 56cm 3270g :* sn :)

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cpiqvwbf940su.png

Odnośnik do komentarza

Po tej wypowiedzi Catariasy stwierdziłam ze to nie jest wątek dla mnie bo jednak nie jestem standardową wrześniowką 2015 i myślę że już do końca nie będę miała tej radości nie obarczonej przeszłością. Nie chce niczego udawać ani ukrywać.
dzięki Dziewczyny za ten czas :)
trzymajcie się cieplutko!

Odnośnik do komentarza

maga23 prosze Cię daj spokój :) Wy naprawdę tak to odebrałyście? Nie wiem czy to hormony, czy doświadczenia z przeszłości, ale wydaje mi się, że trochę źle to odebrałaś. Tu nie chodzi o to, że nie możecie pisać o swoich problemach, ale o to, że naprawdę momentami niektóre dziewczyny bardziej się stresują i to nie Waszymi tragediami, ale tymi gdybaniami co może się stać itd. Zostań z nami

31.08.2015 Kubuś 56cm 3270g :* sn :)

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cpiqvwbf940su.png

Odnośnik do komentarza
Gość Maminka_2015

[quote="maga23"]Po tej wypowiedzi Catariasy stwierdziłam ze to nie jest wątek dla mnie bo jednak nie jestem standardową wrześniowką 2015 i myślę że już do końca nie będę miała tej radości nie obarczonej przeszłością. Nie chce niczego udawać ani ukrywać.
dzięki Dziewczyny za ten czas :)
trzymajcie się cieplutko!

Coś Ty zostań z Nami, ja też czasem napiszę to co mi na sercu leży, a i tak czuję się 100% wrzesniówką. Też po przejściach i bynajmniej nie miałam zamiaru nikogo straszyć tylko powiedzieć o tym co dla mnie istotne i ważne. Niech każdy pisze co chce i nie neguje innych. Mnie też tu zraniono, ale uważam że miejsce jest tu dla każdej mamy: tej po przejściach, po poronieniach, tej po in vitro. Czym się dzielić na forum ciążowym? Tolerujmy się, bo inaczej trzeba będzie mówić o pogodzie :-)

Odnośnik do komentarza

mycha88
Ja mam do Was pytanie, pewnie niektóre z Was mają już wózek zakupiony, inne się już zaczynają oglądać. Proszę też o poradę mamusie, które już wózków używały przy poprzednim dzieciaczku :) Jakie są najlepsze, 3 w 1, 2 w 1? Na co patrzycie przy zakupie?

Jak tak popytałam po rodzinie to większość jednak wybiera 3w1 czyli: gondola+spacerówka+fotelik(leżaczek) do samochodu. Wydaje mi się to dosyć praktyczne rozwiązanie. Ciotka miała 2w1 gondola+fotelik no i jak mały skończył 1,5 roku to przestał się mieścić i musiała kupić spacerówkę.

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5e2al7gjj6.png

Odnośnik do komentarza

[quote="maga23"]Po tej wypowiedzi Catariasy stwierdziłam ze to nie jest wątek dla mnie bo jednak nie jestem standardową wrześniowką 2015 i myślę że już do końca nie będę miała tej radości nie obarczonej przeszłością. Nie chce niczego udawać ani ukrywać.
dzięki Dziewczyny za ten czas :)
trzymajcie się cieplutko

Myślę ze żadna z nas nie jest standardowa wrześniówką bo każda z nas jest wyjątkową !!! każda ma za sobą bagaż doświadczeń miłych i nie miłych rzadko się udzielam ale czytam was , oczywiście nie które pobieżnie i tez czasem mam ochotę napisać coś może i złośliwie ??? ale przecież nie zwalajmy wszystko na hormony jak dla mnie to kultura osobista .......
Dołączam się do pytania o wózek do mam które już maja dzieciaczki i z własnego doświadczenia mogą coś polecić , doradzić. Spokojnego dnia pełnego miłych wrażeń :)

http://suwaczki.maluchy.pl/ci-70284.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...