Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2015


Gość chuda

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie dziewczyny ale dzis same zle wiesci na forum. Misia trzymaj sie ja w sumie dwa razy poronilam a ostatnio w pazdzierniku rodzilam martwe dziecko moja Isabelle umarla w 17 tygodniu ciazy. Swiat mi sie zawalil w grudniu dostalam pierwsza miesiaczke i po niej zaszlam w ciaze. Bylam w piatek u lekarza i z dzidzia jest ok ale mam w macicy krwiaka i tez cholernie sie boje ale modlimy sie wszyscy codziennie. Napewno tez uda ci sie zajsc w kolejna ciaze i z dzidzia bedzie ok. Niestety statystyki sa okropne 1 na 4 ciaze konczy sie poronieniem . Na pewno teraz masz w glowie pytanie DLACZEGO !!!! i czemu wlasnie ja. Nie zaluj sobie lez wyplacz sie. TO POMAGA. POWODZENIA

Oliverek 05.09.15 4020 kg

Odnośnik do komentarza

Amilka, krwiaka czy mięśniaka? Ja mam mięśniaka, póki co 3 cm, ale w poprzedniej ciąży urósł do 10 cm i trochę narobił bałaganu, bo spowodował nadciśnienie przez które dzidzia przestała sie rozwijać i lekarz zakończył ciążę przedwcześnie w ostatniej chwili. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło. W drugiej ciąży mam 70 % szans na powtórkę z rozrywki, ale myślę pozytywnie, że urodzę w terminie i siłami natury:)

Odnośnik do komentarza
Gość Klaudina

Hej dziewczyny! Można się do Was przyłączyć? Na moim wcześniejszym forum wkradło się parę niepożądanych osób i niestety trzeba było uciekać. Jestem w 10 tyg. termin mam na 20 września i jest to moja pierwsza ciąża.
Od tygodnia cierpię na zapalenie ucha środkowego i niestety byłam zmuszona wziąć antybiotyk ponieważ wyłam z bólu. Ginekolog mówił że to niby bezpieczny antybiotyk...ale antybiotyk. Zinnat przez 5 dni...Miał ktoś może podobne przejscia z antybiotykiem? Boje się że to może zaszkodzić maleństwu...

Odnośnik do komentarza

Witaj Klaudina :) witamy Cię serdecznie,choć jak widzisz dzisiaj u nas raczej smutnawo...skoro gin twierdzi,że te antybiotyki nie są groźne to wierzmy,że tak jest. Ja dzisiaj zaczęłam 11 tydzień i to też moja pierwsza ciąża,wszystkiego się uczę,wielu rzeczy się boję,najchętniej to cały czas byłabym podłączona do usg,bo ciągle się martwię czy wszystko w porządku...ehhh,nigdy w życiu tak mi się czas nie dłużył jak teraz od wizyty do wizyty...dzisiaj byłam na badaniu cukru z obciążeniem i nie jest tak źle jak to opisują :) ja w każdym badź razie przeżyłam bez zwracania wypitego drinasa :)

http://www.suwaczek.pl/cache/38411db991.png

Odnośnik do komentarza

Witaj Klaudina :)

gosia, ja czuję to samo. Najchętniej zainstalowałabym tam sobie kamerkę i podglądałabym malca. Po dzisiejszym dniu chyba nie wytrzymam do 9 marca i wcześniej się udam do lekarza aby sprawdzić czy wszystko jest jak należy.

Joanna, pracodawca nie może Ci narzucić kiedy masz wrócić do pracy. Myślę, ze skoro w tym momencie stosują takie zagrywki, to w niedługim czasie warto się zastanowić nad zmianą pracy. Wyobraź sobie co będzie się działo jak będzie już dziecko i np zachoruje i będziesz musiała zostać z nim w domu.

też nie mogę doczekać się Catarisy :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgoi6zfeqr.png

Odnośnik do komentarza
Gość Klaudina

Dziękuję za przyjęcie!;) Ja naszczeście wizyte mam już 23 lutego. Nie mogę się już doczekać. Mi dzieciątko z serduszkiem pokazało się dopiero w 8 tyg. bo wcześniej tylko pęcherzyk i gin. mnie nastarszyla ze byc moze puste jajo plodowe. W 8 tyg. miało 5,5 mm. Więc mało...mam nadzieje że teraz już bedzie rozwijać się tak jak powinno.

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny, ale tu dzisiaj smutno :(
Misia2408 trzymaj się kochana, tak bardzo mi przykro. Życzę Ci tego, by jak najszybciej Twoje marzenie ujrzało światło dzienne - na pewno tak będzie, my kobiety jesteśmy bardzo silne i mimo przeciwności losu potrafimy się podnieść i żyć dalej. Ułóż sobie teraz wszystkie sprawy i dąż do tego by jak najszybciej ziścić swoje szczęście.
Joanna89a ja bym na Twoim miejscu poszła na l4 i ciągnęła teraz ile się tylko da. Tak to jest w tych czasach, wypruwasz sobie żyły, zapieprzasz za kilku, poświęcasz pracy siebie, swoje życie, czas i zdrowie i jest dobrze dla pracodawcy puki robisz to dalej, jakikolwiek problem zdrowotny, czy sytuacja życiowa i nikt nie pamięta o tym co dla nich zrobiłaś....sama to kiedyś przechodziłam. Znajdziesz później dobrą pracę, teraz najważniejsze jest dziecko. Staraj się ograniczać stres, wiem że łatwo nie masz, ale pamiętaj że to dla Twojego Skarbka.

31.08.2015 Kubuś 56cm 3270g :* sn :)

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cpiqvwbf940su.png

Odnośnik do komentarza

A jeśli chodzi o mnie to ja już po wizycie u mojej ginekolog. Na szczęście wszystko wydaje się być w jak najlepszym porządku. Moje bóle w okolicy pachwin z powodu których ostatnio jechałam do szpitala są prawdopodobnie związane z problemami z kręgosłupem.
Mój Człowieczek ma 5.8 cm, jest bardzo ruchliwy, serduszko ładnie bije :)
Na pierwszym zdjęciu w całej okazałości, a drugie to totalna rewelacja jak dla mnie, cała nóżka i dwie przesłodkie szłapy :D

monthly_2015_02/wrzesniowki-2015_25209.jpg

monthly_2015_02/wrzesniowki-2015_25210.jpg

31.08.2015 Kubuś 56cm 3270g :* sn :)

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cpiqvwbf940su.png

Odnośnik do komentarza

mycha fantastyczne zdjecie Jeszcze kawalek a juz bys chyba znala płec.Misia 2408 bardzo mi przykro . Trzymaj sie wszystko sie ułoży.
Ja po pracy odpoczywam . Mąż zrobil obiadzik wiec zjadlam i teraz sobie leżę. Wczoraj sie martwilam ze nic mnie nie boli ale dzisiaj dzieki Bogu wrocily bóle wiec czuje sie spokojniejsza.... pozdrawiam dziewczyny . Jestem z Wami musimy dac rade . Bedzie co ma byc :*

Odnośnik do komentarza

Dzięki dziewczyny, wciąż miętoszę te zdjęcia w rękach i oglądam ze wszystkich stron :)
gosia.83 moja ginekolog robiła mi usg dopochwowo, ale jak w sobotę byłam w szpitalu to tam zrobili mi usg zewnętrzne i jak na moje nie znające się oko widok był ten sam ;)
Joanna89a pamiętaj - spokój. Wiem że masz dużo problemów na głowie ale postaraj się od tego odciąć na ile się da, może Twój mężczyzna zajmie się problemem mieszkania a Ty idź na basen, albo do kina, spróbuj się zrelaksować.

31.08.2015 Kubuś 56cm 3270g :* sn :)

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cpiqvwbf940su.png

Odnośnik do komentarza
Gość Emimilka

Joanna89 jesli lekarz przez powloki widzi wszystko co trzeba to chyba ok zreszta to lekarz wiec raczj wie czy to wlasciwe
ja w pierwszej ciszy od IItrymestru mialam przez powloki a tak to dopochwowo i teraz jest ta sama sytuacja dopochwowo a za tydzień juz przez powloki :)
zreszta noe spotkalam sie by ktos gdzies u nas i w okilicach robil inaczej
kazdy ma swoje metody ;)

Odnośnik do komentarza

Jasne że rośnie Nieesia :) Moje wyniki też ok, dostałam kolejny pakiet, powtórka moczu (tak pewnie będzie co miesiąc), a do tego HBS, HCV, HIV i USR
Joanna89a może to zależy od sprzętu czy dopochwowo, czy zewnętrznie, na pewno nie ma w tym błędu, więc spokojnie ;) Puść sobie jakąś komedię czekając na męża, czas szybciej przeleci :)
Daga88 spokojnie, mi nieraz dolegliwości ustępowały i wracały ;) Teraz zbliżamy się do takiego wieku ciąży, że powoli te wszystkie odczucia będą ustawać. Mojej znajomej w tym czasie z dnia na dzień przeszły mdłości, teraz jest w 6 miesiącu i wszystko jest ok ;)

31.08.2015 Kubuś 56cm 3270g :* sn :)

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cpiqvwbf940su.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...