Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2015


Gość chuda

Rekomendowane odpowiedzi

A mój mąż właśnie wrócił ze zrywania czereśni u teśció. Przywiózł mi chyba z 10kg, mmm część poszła do konsumpcji a z pozostałych jutro robię kompoty na zimę.

Jeśli któras z Was planuje zakup dla dzidziusia oliwki Hipp to w rossmanie jest teraz promocja z kartą rossnę 4 zł taniej.
Byłam w pepco po tą sukienkę ale chyba się spóźniłam bo zostały tylko dwie szare i w dodatku S:(

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5e2al7gjj6.png

Odnośnik do komentarza

joasiaG

Byłam w pepco po tą sukienkę ale chyba się spóźniłam bo zostały tylko dwie szare i w dodatku S:(

Też dzisiaj byłam żeby ją sobie kupić w nagrodę za wypicie glukozy, ale już nie było ;( szukam na allegro podobnych. Jak coś znajdę to wrzucę linka.

Jestem ogromnie zadowolona, bo wczoraj zamówiłam masę rzeczy dla Malutkiej i już dzisiaj przyszły :)

https://www.suwaczki.com/tickers/ckaidqk3nf6dnwie.png
https://www.suwaczki.com/tickers/iv09gu1ry0m74u7s.png

Odnośnik do komentarza

Witam:) Rzadko pisze ale czytam Was namiętnie !!!! I wiem ,ze wiele z Was kupiło wózek LUPO w związku z tyma mam do Was pytanko macie modele z tego roku czy z poprzedniego chodzi mi o opinie tego wózka z 2014 ponieważ na allegro jest zestaw 2 w 1 super cenie (tak mi sie przynajmniej wydaje:)) http://allegro.pl/mega-wyprzedaz-wozek-2w1-baby-design-lupo-2014-i5431065980.html#tabsAnchor proszę Was zatem o opinie czy jest ciężki i jaka jest gondola w środku chodzi mi o wymiary. Z góry dziękuje , bo wiem ,ze na Was zawsze można liczyć:)

Odnośnik do komentarza

Ja dziś byłam w tesco i trafilam na śliczny malinowy szlafroczek w grochy i pizamke, byla wyprzedaz wiec wzielam :) Uwielbiam takie zdobycze.
emimilka bedziesz zadowolona z tej sukienki, bo jest super przewiewna, a jak jest chlodniej tez spoko, wtedy nosze ja tak jak niepogoda z jeansowa kurteczka. Udanej podróży i wakacji :)

Odnośnik do komentarza

wiruśka
...I w ogóle rozmawiałam wczoraj z sąsiadka mojej mamy, ma termin na 6 lipca, ale już w środę ma mieć cesarkę.. będzie miała córkę, ktora juz teraz waży 4.3 kg.. strach pomyśleć jak by urosła do tego 6 lipca jakby nie ta cesarka w przyszłym tygodniu..

Córka mojego znajomego z pracy urodziła dziecko o wadze 6700g!!! i chyba 65 długi. Dodam, że poród naturalny. Fakt, że rodzina jest wysoka (ten mój znajomy prawie 2 metry, jego córka prawie 190 cm), no ale to i tak dla mnie były szokujące wymiary.

http://www.suwaczki.com/tickers/l22nkrhmrlj3yptp.png

Odnośnik do komentarza

mycha88
A właśnie...bo zabrałam sie za porządkowanie ubranek i segregowanie bo sama nie wiem ile czego mam a już ostatnio mnie pytali teściowie czego najbardziej potrzebuję żeby nie kupili tego co już mam. I teraz takie pytanie, po ile sztuk kompletujecie tego wszystkiego (tzn body, śpioszki, kaftaniki itd)...dość dawno temu jedna z Was umieściła na forum fajne zdjęcie z obrazkami i opisem co jest czym, jeśli macie coś takiego to proszę Was dajce bo mi nadal się zdarza zastanawiać co różni się od czego czym :P

mycha88 wczoraj robiłam dokładnie to samo :) wyszło mi, że jestem zaopatrzona w ubranka na pierwsze pół roczku :)

http://www.suwaczki.com/tickers/l22nkrhmrlj3yptp.png

Odnośnik do komentarza

julita1987
czy to ta sukienka ???
http://www.pepco.pl/katalog/lato#3
fajna kurcze jakos mi nie po drodze pepco
a co do tych lidlowych sukienek to nie wypał jakiś z rozmiarami mój brzuchol napewno by sie tam nie zmieścił....bo mało elastyczne

ja kupiłam jedną z lidla (chabrową) i może do końca lata w niej nie przechodzę, ale za to zostanie na następne lato :)

http://www.suwaczki.com/tickers/l22nkrhmrlj3yptp.png

Odnośnik do komentarza

wiruśka
Ja też dziś zadowolona.. właśnie wróciłam z korepetycji i na 'zakonczenie roku' dostałam taaaaakiego ogromnego misia dla Marcysi, że nie umiałam go do samochodu donieść :) ma ponad metr :) mój mąż był w szoku jak wróciłam i nie umiałam się w drzwiach zmieścić z nim :):)

gratuluję cudownych uczniów :) takie gesty zawsze są miłe :)

http://www.suwaczki.com/tickers/l22nkrhmrlj3yptp.png

Odnośnik do komentarza

hej :)
miły wieczór, po upalnym dniu taki przyjemne chłodek :) wy tak lecicie ze stronami że nie nadążam czytać a u moich rodziców komp prehistoryczny więc net chodzi od niechcenia. Troszkę mnie przypaliło dzisiaj :) i... tęskni mi się za moim ale dobrze że jutro przyjeżdża a w niedziele wracamy do domku.

Pamiętacie jak Agnieszka82 pisała o tej ginekolożce że jej powiedziała że w ciąży to max 10 kg można przytyć? A więc dziś byłam na fb i moja kolezanka ma sie wypakować na początku grudnia i ona ma taki brzuch w 17 tc jak ja teraz w 24 tc albo i ciut wiekszy i głupio mi ale powiem że mi się lepiej zrobiło że nawet fajnie wyglądam. Wstydliwe ale prawdziwe poza tym jakąs wielką sympatią nigdy do niej nie pałałam

Odnośnik do komentarza

Tu Alucha

Lecicie kobietki z tymi stronami....
Dzień jakoś minął miałam co robić wiec az tak nie myślałam o wszystkim przyszedł wieczór i znowu się zaczęło... A on zero odzewu, czego ja sie spodziewałam.... Jak ja wg mogę za nim tęsknić....:-/

Zajadam arbuza oglądam tv ale łeb pełen... Pogoda u nas tragiczna duchota 33 stopnie raz pada raz grzmi raz słońce a nogi odmawiają posłuszeństwa już....:-/:-/

Odnośnik do komentarza

No własnie Alucha teraz przeczytałam wszystkie poprzednie strony i dowiedziałam się co się u ciebie wydarzyło, bardzo mi przykro i nie umiem sobie wbić do głowy jak mogą być na świecie tacy nieczuli, egoistyczni faceci, takie skurczybyki. Nie umiem sobie wyobrazić jak sie musisz czuć i jakich słów użyc by złagodzić twoj ból ale pewnie się nie da. A że tak zapytam bezpośrtednio zanim sie troszke otrzasniesz i postarasz o finanse zkąd weźmiesz pieniądze na bierzace rachunki, jedzenie i ten kredyt jak twoja rodzina w Angli?

Odnośnik do komentarza

Kuki82

gratuluję cudownych uczniów :) takie gesty zawsze są miłe :)

Powiem ci ze to było mega mile.. tymbardziej, że ja jakoś nie lubię dostawać prezentów pod koniec roku, bo w końcu rodzice mi cały rok płacą, także nie wiem po co to dodatkowo jeszcze..
ale sytuacja była przefajna- mama tej dziewczyny mi mówi tak 'nie wiedzialysmy co mamy Pani kupic, wiec nie kupilysmy nic' ja do niej, że wlasnie tak powinno byc, bo ja nic nie chcę i ze ja to żadna nauczycielka żeby na koniec roku dostawać prezenty, a ona do mnie 'nie skończyłam.. Pani nic nie kupilysmy, ale dla Malej coś mamy' i wyskakuje z tym misiem.. no szok <3<br />
I któraś pisała o tym, ze najadla sie arbuza, ja wlasnie zjadłam połowę i jestem pelna.. i powiem Wam, ze ten biedronkowy arbuz za 1.99 byl tak pyszny, że mój mąż, który arbuzow nie lubi zjadl mi chyba połowę z tej połowy :)
tylko nie radziłabym kupować calego, tylko raczej takie, że widać jak wygląda w srodku, bo u nas w Biedrze były rozkrojone i niektore byly takie jasnorozowe, a tylko niektóre czerwone i soczyste..

Marcelinka 21.09.2015

Odnośnik do komentarza

joasiaG byś się podzieliła tymi 10 kg czereśni:)), ja ostatnio prawie sama wmłóciłam kg., uwielbiam czereśni, a teraz to mogłabym je non stop pałaszować:)
W sumie to wolę je od słodyczy:)
dzasti powiem Ci, że ja chyba wolę być taka fit w ciąży, wiem że każdy ma inaczej, ja pochłaniam sporo warzyw i owoców, robię sama soki, piję wodę (chyba sie już przyzwyczaiłam do tego) no i 2 razy w tyg. chodzę na jogę, sama też sobie ćwiczę w domu, i czuję sie po tym rewelacyjnie:) Oczywiście należy zapytać najpierw swoją gin. czy nie ma przeciwwskazań do ćwiczeń.
Dziewczyny z Łodzi ja będę rodzić po raz pierwszy i dlatego decyduję się na Matkę Polkę bo pracuje tam siostra mojego męża, wiem również od niej samej, że jak coś by było nie tak z maluszkiem to uzyska on tam najlepszą pomoc ( sprzęt, specjaliści, prof. Mol), oczywiście nie ma co zakładać.... ale chyba będę czułą sie tam bezpieczniej, zresztą ile szpitali i ciężąrnych tyle opinii:)

BBCode (PseudoHTML, UBBCode)

Odnośnik do komentarza

Tu Alucha

Dzasti nie mam pojęcia skąd wezmę pieniądze na całe szczęście że to on mieszkał u mnie bo teraz niewiem gdzie bym się podziała... Niewiem skąd wezmę pieniądze a on ma to gdzieś, kompletnie... :-( nie interesuje go nic, bo to ja nie zasługuje na niego...:-( Jestem w d.... Sama.... w czarnej d....

Odnośnik do komentarza

[quote="Agnieszka82"] wiadomo że lepiej mniej niż więcej przytyć bo nie tylko o sam wygląd chodzi ale i o kręgosłup i nogi. U mnie z ćwiczeniami to tak na bakier jest ale licze kalorie stawiam na owoce, warzywa i zdrowe odżywnianie plus dużo, dużo wody i staram sie nie dokońca ulegać zachcianką bo czasem mi limitu brak ale od czasu do czasu zjem i ciacho, i hamburgera (jarskiego) i czekolade czy chipsy.

Alucha nie mieści mi się to w głowie .... to tym bardziej musisz coś ruszyć z tymi alimentami co dziewczyny pisały, a może rodzina by ci troche pomogła na początku ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...