Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2015


Gość chuda

Rekomendowane odpowiedzi

Gosia33
GosiaM no piękna dzisiaj pogoda i będzie w końcu cieplutko.
Ale się strachu dzisiaj najadlam bo mała wczoraj mało się ruszala a od wieczora nic,zero więc pojechałam na pogotowie,ale okazało się ze wszystko jest dobrze i małej nic nie grozi :) uff.
A wczoraj byłam w SIMIN w Chorzowie na dniu otwartym i mam pozytywne wrażenie.Porodówka jest mała i przyjazna dla pacjentki,ale i tak ciągle myślę o Goduli w Rudzie.
Pozdrawiam i życzę wam miłego dnia :*

Też wczoraj byłam w SIMIN :D Ja to ta z Sosnowca :D

8.09.2015, Jagódka
Pierwsze
Drugie

Odnośnik do komentarza

siwa87 świetne te zdjecia bardzo bym chciała żeby mi ktoś taką sesje zrobił :)

Nieesia dziękuje za miłe słowa i to napewno ja :)

Mówicie że nasz poród to takie odwzorowanie porodów naszych mam hmmm to nie dobrze bo moja rodziła długo, boleśnie, popękała, i wyszły jej naczynka na twarzy z wysiłku.

mycha88 dziekuje za info, koledzy mojego tez tak mówili że ok 200 zł. Ja musze iść bo wczesniej nie miałam prenatalnych.

Joanana trzymam kciuki za drowie Twoje i maleństwa

Susu ja jestem wychowana w Dąbrowie a nie wiedziałam co to SIMIN

http://fajnamama.pl/suwaczki/xzz4k9t.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

[quote="dzasti"]JustiSia a jak szybko doszłaś do siebie po cesarce? I jak dużą masz blizne i w ktorym miejscu? Bo od kad mi gin pow. żę jak się mi łóżysko nie podniesie to bede miec c.c to nie moge o tym przestać myslec

dzasti mnie po cc wypuścili do domu w 3 dobie. Nie brałam już wtedy żadnych przeciwbólowych. Najgorsze jest pierwsze wstanie z łóżka i przekręcanie się na boki. Miałam wrażenie, że mi wszystko pęka i boli:/ ale to może trwało 2 dni. Bliznę mam malutką, praktycznie niewidoczna.

http://www.suwaczki.com/tickers/l22ndf9hxp18jdmd.png

Odnośnik do komentarza

dzasti

Susu ja jestem wychowana w Dąbrowie a nie wiedziałam co to SIMIN

Ja też nie wiedziałam wcześniej :D ale jak zaczęłam myśleć o ciąży to też szukałam gdzie możnaby tu rodzić i z tego co wyczytałam, w Zagłębiu Dąbrowskim chyba trudno o dobrą porodówkę. Poza tym SIMIN ma dobre opinie, no może nie licząc tych związanych z wyglądem porodówki, bo to jednak stary budynek.

Jesteś z Dąbrowy, ale teraz mieszkasz w Skoczowie? Szkoda... ;P A bywasz czasami w rodzinnych stronach?

8.09.2015, Jagódka
Pierwsze
Drugie

Odnośnik do komentarza

Susu

Jesteś z Dąbrowy, ale teraz mieszkasz w Skoczowie? Szkoda... ;P A bywasz czasami w rodzinnych stronach?

Tak jestem z Dabrowy :) teraz mieszkam w Skoczowie a wcześniej 7 lat z przerwami w Wisle :D ale oczywiscie bywam w DG mam tam rodziców, teraz może nie częściej ale na dłużej wpadam bo na L4 mam dużo czasu :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/xzz4k9t.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Witajcie :) ja chyba jeszcze nie s temacie ubranek i wykończenia, zostawiam sobie czas na sierpuen ze wszystkim a teraz cieszę sue dobrym samopoczuciem ;) ja rodziłam naturalnie a teraz chciałabym cc. Wiem ze dłużej sie dochodzi do siebie ale boje sie niedotlenienia dziecka itp ale nie rozmawiałam o tym z lekarzem jeszcze.

http://www.suwaczki.com/tickers/piu3w1d3i0x0ppiy.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Za tydzień leciny na wakacje a moja córka od dwóch dni katar a teraz tak ochrypła :/ ehh niewiem juz co na chrypę 5 łatce? Dzis o 16 przedstawienia z okazji dnia mAmy wiec jyz lekarza nie obskoczymy :/ boje sie żeby mnue nue zaraziła, jak myślicie moge juz cis profilaktycznie łyknąć? Albo syrop z cebuli ? Póki co czyje die ok tylko głowa boli,,,

http://www.suwaczki.com/tickers/piu3w1d3i0x0ppiy.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Joanna trzymaj sie dzielnie jesteś w dobrych rękach lekarzy więc wszystko będzie dobrze.
julita1987 sliczna emimilka pokoik super nie kombinuj za bardzo, bo do tego dojdzie jeszcze posciel i na pewno sporo kolorowych gadzetow, na scianie faktycznie bym coś powiesiła, zdjecie czy literki, ale z dywanikiem bylabym ostrozna bo planujesz jeszcze fotel wstawic. Jak dla mnie bedzie cudnie :)
JoasiaG pochwal się literkami jak juz zrobisz.
siwa super zdjecia masz talent.
Gosia.M daj znać jak po usg.
Ewa.7
Mi lekarz powiedzial ze na przyszlosc gdyby dokuczaly moge brac jakiekolwiek czopki bez recepty. Ja sobie poradzilam mascią nagietkową, dużą ilością ruchu, zmianą diety na bogatą w błonnik i problem zniknal.

Odnośnik do komentarza

Czesc Dziewczyny!
Nie jestem w stanie nadazyc za wami! Wiem, ze pisałyscie o dekoracjach do pokoików dzieciecych.. I o porodach..
Teraz w sklepach - zwlaszcza tych online- tyle pieknych rzeczy dla bobasów, ze jest w czym wybierac! JA kocham skandynawski styl i minimalizm, wiec nie bede szalec. Całe mieszkanie bedzie swiezo po remoncie, wiec drobiazgi - Na pewno Cottonlove - te swiecace pomponiki beda w kąciku Poli.. I moze jakies literki nad jej łózeczkiem.. Tez bedzie miała tylko kącik w naszej sypialni, wiec trzeba zachowac rozsadek! ;)
Co do porodu - ja sie modlę o cesarke. Mam nadzieje, ze mi sie w koncu uda.. Miałam wiele operacji w zyciu i nie boje sie tych dni "PO".. Za to poród SN pozostawił traume na wiele lat i moj Młody miał wiele komplikacji..

JA wczoraj byłam u innego lekarza, by zbadał mnie dokładnie i sprawdził, czy aby na pewno mam problem z łozyskiem.. i czy ta szyjka miekka i krótsza!?
Genialny lekarz, robił mi badanie i przez brzuszek, i dopochwowo.. No i wszystko jest idealnie! Nie mam juz łozyska na dole, poszło w góre. A szyjka ksiazkowa, zamknieta. Pola rosnie pieknie, jest zdrowa jak ryba, dla nas oczywiscie najpiekniejsza, najwspanialsza. Wczoraj wazyła 635 gr.
Wkurzyłam sie okropnie na mojego lkekarza prowadzacego, bo jest tak zakrecony, ze wiecznie wali takie błędy, bagatelizuje duzo rzeczy, albo wprowadza w błąd.. Nie ma czasu by sie skupic i pomyslec.. :/
No ale.. juz tylko troche!
Od poniedziałku wracam na moje cwiczenia, a wieczorami.. sex tez wchodzi znowu w gre! :D

Dzis objezdziłam moje lumpy i kupiłam Poli wspaniałe, przepiekne rzeczy - znowu łowiłam te nie-różowe! :D Za dwa tygodnie wprowadzamy sie do starego mieszkania, po remoncie i zaczne kompletowac reszte wyprawkowych gadzetów i mebli! :D

Zycze wam miłego weekendu!
U nas weekend pod hasłem "Dzien Dziecka" wiec czeka nas turniej w pilke nozna, festiwal miejski, koncerty, spacery i szalenstwa nad morzem.. Takze do poniedziałku!!! :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...