Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2015


Gość chuda

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wrzesniowka 2015

Dzasti mam ten sam wozek tylko inny kolor, po corce. Jest mega ciężki!!!! Mieszkam na 3 piętrze i dałam radę wnosić go tylko 2 miesiące. Najpierw gondole potem koła. Przemysl to dobrze.

Odnośnik do komentarza

~wrzesniowka 2015
Dzasti mam ten sam wozek tylko inny kolor, po corce. Jest mega ciężki!!!! Mieszkam na 3 piętrze i dałam radę wnosić go tylko 2 miesiące. Najpierw gondole potem koła. Przemysl to dobrze.

dziękuje za rade, no widzisz a ta babka mi pow. ze nie jest cięzki :/ tak czy siak pojedziemy w sobote i zdecydujemy

http://fajnamama.pl/suwaczki/chltbrl.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

~wrzesniowka 2015
Dzasti mam ten sam wozek tylko inny kolor, po corce. Jest mega ciężki!!!! Mieszkam na 3 piętrze i dałam radę wnosić go tylko 2 miesiące. Najpierw gondole potem koła. Przemysl to dobrze.

dzasti, nawet jeśli to prawda, w sobotę i tak możesz pojechać i zobaczyć, a nóż akurat dla Ciebie nie będzie aż tak ciężki. U mnie na przykład sam stelaż waży 11 kg, gondola około 6-7 kg i dla mnie to nie jest dużo, każdy człowiek jest inny.
A wózek prezentuje się super :) Sprawdzić zawsze możesz :)

8.09.2015, Jagódka
Pierwsze
Drugie

Odnośnik do komentarza
Gość wrzesniowka 2015

Jest ciężki. Widocznie sama go nie dźwigała. Plus za gondole bo córkę 8 miesięcy dałam radę wozić. Duza fajna. Ale stelaz ciężki....spacerowka wielką i nie wygodna moim zdaniem. Córka już sama siedząc zjezdzala. To był mój pierwszy wozek nie patrzalam na wagę bo wiem że wszystkie wózki 3w1 muszą być solidne itd. Teraz nie będę kupować nowego dla drugiego dziecka, bo szkoda mi kasy , wozek trzymam w piwnicy. ale plan jest taki że pojeździ w tej gondoli a potem przesiadka w chicco simplycity bo ten też mam po córce.

Odnośnik do komentarza

Susu
A! I mam do was jeszcze śmieszne pytanko, czy też wam się tak ciężko podnosi jak sobie leżycie i chcecie wstać? :D bo ja właśnie tak teraz wstałam o się śmieję, jaka to ze mnie stara babuszka :D

ja mam problem z wydostaniem się z wanny :D zazwyczaj pomaga m mąż i śmieje się wtedy, że żałuje, że sprzedał podnośnik, bo teraz byłby jak znalazł :D a to dopiero 5 kg na plusie... :)

Odnośnik do komentarza

eljo
Ania wczoraj ogladalam tez te wozki i dokladnie jak Ty wybieralam miedzy tymi dwoma kolorami :-) i nadal sie nie zdecydowalam,ciezki wybor nas czeka :-(

fajny prawda :) powiem Ci, że mój mąż go wyczaił już jakiś czas temu i spodobał mi się - świetny jest ten kosz na zamek :)
jak dla dziewczynki to wydaje mi się, że ten brąz z beżem, ale ja ogólnie lubię takie kolory :) a pomarańczowy z szary mieliśmy dla synka sześć lat temu, więc wolałabym coś innego dla córy :)

Odnośnik do komentarza

jutro mamy wizytę, może w końcu się dowiem kto się tam ukrywa :)
porozmawiam z lekarzem o L 4, i tak sama siebie podziwiam że tyle wytrzymałam, pracuję w sklepie z odzieżą i obuwiem mam do oblatania 2 piętra tym bardziej że pogoda sprzyja więc ludzi jest dużooo....muszę obsługiwać klientki , kasować i ogarniać sklep w między czasie... nieraz nawet nie ma czasu żeby do toalety wyskoczyć a pracuję po 8, 10 godzin łącznie z weekendami...w tygodniu mam dzień lub 2 wolne ale to już nie wystarcza żeby odpocząć tym bardziej że zawsze jest coś w domu do zrobienia...

http://www.suwaczki.com/tickers/relge6yd9tx2cz9o.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny ja się dołączam do Was też mam jutro wizytę :)
Właśnie odebrałam wyniki powtórki toxo, mocz, morfologie i krzywą cukrzycową. Wszystko ok, tylko jak zwykle hemoglobina i hematokryt mogłyby być wyższe no ale w normach ciążowych się mieszczą.

Janek ur. 23.08 o 23.55, 3000 g, 54 cm
http://www.suwaczki.com/tickers/relg20mm726v858n.png

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj z mężem zrobiliśmy objazdówkę po sklepach z wózkami. Głównie zależało nam na obejrzeniu takich firm jak: xlander, tako i jedo. W oko wpadł nam również adamex barletta. W ostatnim ze sklepów, Pani zdecydowanie polecała wybór między tako i jedo. Powiedziała, że te firmy są najmniej awaryjne, reklamacji właściwie brak. Dziewczynom z Warszawy i okolic polecam odwiedzenie hali na Marywilskiej (profil na fb hexpol), tam były najatrakcyjniejsze ceny no i jest możliwość utargowania jeszcze czegoś na miejscu :)

http://www.suwaczki.com/tickers/l22nkrhmrlj3yptp.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...