Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2015


Gość chuda

Rekomendowane odpowiedzi

Kobietki ja tez mialam anemie ,bylo to w pierwszej ciazy
Ratowalam sie sokami z burakow dodajac inne owoce by zlamac smak samego buraczka :)
Mieso to nie jedyne zrodlo zelaza wiec nie ma czym sie przejmowac ze nie mamy ochoty go jesc
Po za tym ja nie cierpie czerwonego miesa (a takie zalecaja jadac podczas anemii)
Jak mowilam soki z burakow idealna sprawa ,szybko poprawily mi wyniki bez pomocy farmakologii
no i zielone warzywa :)

Odnośnik do komentarza

joasiaG
Dziewczynki a ile macie hemoglobiny, bo mi wyszło teraz 11,3, dziś wizyta i zastanawiam się czy lekarz nie wprowadzi jakiegos żelaza?

Ja mam erytrocyty 3,5 hemoglobina 11,5 i hematokryt 31,3 :/ także ewidentne anemia w poprzednim miesiącu miałam hemoglobinę 11,7 a pozostałe w normie to miZe lekarz tylko każe ci dietę zmienić, ja dowiem sie w poniedziałek

http://www.suwaczki.com/tickers/piu3w1d3i0x0ppiy.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

joasiaG
Dziewczynki a ile macie hemoglobiny, bo mi wyszło teraz 11,3, dziś wizyta i zastanawiam się czy lekarz nie wprowadzi jakiegos żelaza?

Asiu ja mam tyle samo. Odnierając wyniki. Analizujac w internecie sama wkręciłam sobie anemie. Ale spokojnie to jest norma dla kobiet w ciąży. Obejdzie sie bez żelaza. Ja i tak mimo wszystko coś zielonego chwyce do buzi. To salata to pietruszka. Takze spokojnie. Nic nam nie jest :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3k0s37l6kb4bn.png

Odnośnik do komentarza

Asia nie denerwuj sie bo ci nozki malutki/a skrzyzuje i nie dowiemy sie co tam siedzi :(
Spokojnie qszystko bedzie super :)
Odezwij sie od razu po wizycie !
Ja imie dla chlopca juz dawno wybralam bedzie Antos :) popularne ostatnio ale baaardzo mi sie podoba a w rodzinie nie zbyt wiele chlopcow noi antosia brak :)
A dla dziewczynki to bedzie komedia !
Myslicie ze na polowkowym jest wieksze prawdopodobienstwo ze dowiem sie plci ??

http://www.suwaczki.com/tickers/km5se6yd45kcrbcn.png

Odnośnik do komentarza
Gość Maminka_2015

Ja mam 11,4 i lekarz wyraził się, że lekka anemia kazał wybrać jedno opakowanie żelaza i powtórzyć badanie. Wczoraj też miałam badanie u endokrynologa i też pytała czy biorę coś, bo to początek anemii.
Dwa tygodnie temu miałam wszystko idealne, ale to się wszystko zmienia.

Odnośnik do komentarza

Nie kuscie tymi lodami! :( uwielbiam lody od grycana zwłaszcza caffe latte a wczoraj musiałam sobie odpuścić jak przechodzilam tamtędy bo gardło mnie boli jak wściekle:( już nic nie pomaga za bardzo ani syropy ani tabletki do ssania idę zaraz płakać gardło bo mam tak intensywny tydz i brak czasu na odpoczynek czy leczenie. .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...