Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2015


Gość chuda

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,ja już mam materac dla dzidzi czytałam bardzo dużo na temat materacy i odradzam gryke i kokos za to polecam piankowo latexowy.Dość dobrze orientuje się w temacie bo mój chłopak pracuje w firmie produkującej materace ;-) my mamy latexowy z dodatkiem pianki jakiejś elastycznej czy cos na allegro koszt okolo 500-600zl my wiecej wydaliśmy na materac bo dziecko spędzi tam baaaardzo dużo czasu na początku ;-)

Maks 12-09-2015 godz 21;15 cc
/3700g 58cm. http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzjw4zec65qcsg.png]

Odnośnik do komentarza

Co do materacy, ostatnio przenieśliśmy córę z materaca kokos pianka gryka na pianka 8cm + lateks 3cm (idealnie byłoby sam lateks ale ceny 2x droższe) i jestem zachwycona, o wiele wygodniejszy niż gpk i kieszeniowy, zbieram $ na taki sam do mojego łóżka:p

Odnośnik do komentarza

materac po stronie kokosowej nie jest baaardzo twardy, ale faktycznie troszkę twardszy niż po stronie gryczanej.
Jeśli chodzi o ruchy to ja czułam wyraźniej tydzień temu a teraz jakoś się uspokoiło, aż mnie to niepokoi. Na dzisiejszym usg dzidziuś tez nie był zbyt ruchliwy.
Dziewczyny a czy myślicie że szyjka 2,8 cm jest krótka czy normalna? Jak z szyjką jest u Was?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...