Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2015


Gość chuda

Rekomendowane odpowiedzi

szusterka ja hiv i kiłę miałam 2 razy- na początku i jakoś w 35tyg. Jeżeli nie byłby to jakiś wysoki koszt, to bym zrobiła na Twoim miejscu, bo na 99,9% nie masz kiły :) a zawsze to jakieś badanie do przodu przy tej Twojej beznadziejnej lekarce. A jeżeli jakimś cudem miałabyś tę kiłę, to jest ważne jej wykrycie przed karmieniem piersią.

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpr3e5eqhafxvmq.png

Odnośnik do komentarza

joanna89a normalnie sie zgralysmy. Twoj przedostatni post moglby byc moimgdyby nie fakt ze my z mezem pojechalismy do Auchan ;)

Moje skurcze staja sie pomalu regularne. 3 ostatnie to 8, 7 i 6 min. Nie boli jakos nie wiem jak bardzo ale wyraznie inaczej niz wczesniej i zaczelo sie tak nagle. Godzine temu odszedl mi czop.

Trzymam kciuki!

Odnośnik do komentarza

Kurcze urwało mi całego posta... tak się napisałam i nie opublikowało go... teraz już w skrócie :-)

Nie nadrobłam wszystkich zaległości nie byłam w stanie Także nie wiem ile dokładnie mamy nowych mamusiek ale wszystkim wielkie gratulacje.

Ostatnie dni mieszają mi się strasznie po nocach nie śpię odsypiam w dzień i chodzę potem jak pijana na dodatek cała spuchnieta... Jutro o 13 mamy się stawić w klinice. Także kończę jeszcze ostatnie przygotowania na powitanie małego rozrabiaki. Obstawiam, że koło 15 powinien być już z nami. Z jednej strony nie mogę się doczekać a z drugiej jest to nadal dla mnie nierealne że to już... Trzymajcie kciuki żeby wszystko poszło dobrze i nie było żadnych komplikacji będę się jeszcze przed rozpoczęciem starała odezwać A na pewno po jak już będę w stanie to wyślę wam zdjęcie małego :-)

02.09.2015 Karolek 3300g i 55cm szczęścia 🙂
[img]https://www.suwaczki.com/tickers/mhsvk6nlnu4w58ul.png[/img]

Odnośnik do komentarza

Durka gratuluje, Mala do Ciebie podobna ze hej :)
catarisa, zdjecia przesliczne ! Moja dzisiaj tez miala sesje. :p sama jej stworzylam (pomalowalam palety, kupilam kosz wiklinowy i wwrzucilam dywanik do niego polozylam na tym mala :) zrobilam zdjecia na szybkodla tescia ba urodzinki :) troche 200€ mi szkoda..
Dzieki mamusie za odpiwiedzi w sprawie odbijania :) malutka ma problem ze zlapaniem suta ( mimo ze suty na kilometr...) nie umie sie przyssac a to taki nerwusek ze hoho ..
Joanna89a zycze ci zeby sie cos rozkrecilo :)
Monikalina, i jak te skurcze?
Amelia w tej chwili wazy 2600 gr ( waga spada po porodzie, normalne bo sie oczyszcza jej organizm dlatego czarne kupki) a mierzy 47 cm nie 52 jak to polozna mi pierdzielila :/ tutaj nienmierza w szpitalu dopiero jak polozna przyjdzie do domu na nast dzien .
Ja tak po lepkach was czytam bo naprawde nie mam czasu, narazie sie wdrazam w zycie z Amelia .
Hormony buzuja, plakac moge 50 razy bez powodu albo sobie cos ubzduram..
Modle sie aby Depresja poporodowa ominela mnie szerokim lukiem...;(

http://www.suwaczki.com/tickers/km5se6yd45kcrbcn.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny :)

Ja dziś spać nie moge ale to pewnie przez to że duszno jak cholera, nogi opuchniete, stopy jak balony ani żel kasztanowy nic nie dał ani kąpiel w zimnej wodzie. Mała w środku fika i dwa dni mnie boli pod lewy rzebrem dobrze że jeszcze tylko 27 dni :)

Wszystkim nowym mamusią GRATULACJE

tym ktore rodzą POWODZENIA

http://fajnamama.pl/suwaczki/3xkb63e.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza
Gość Blanka1212

mycha gratuluje! Super ze masz juz swoje malenstwo:)
monikalina gratulacje:)
Wy tak hurtem rodzicie a ja mam termin na 5.09 i nic:(
durkagratuluje:)
joanna pochwal sie malenstwem:)
Co za poczatek wrzesnia:) wszystkie po kolei do rozpakowania:) zostane sama:( ktora jeszcze ma termin podobnie do mnie i nie urodzila?

Odnośnik do komentarza

Monikalina ! Gratulacje wielkie Kochana !!
Troche mi dalas nadzieji i
Jak mowisz ze drugie boli mniej bo ja sie darlam ze Amelia bedzie jedynczka :)
joanna89a, trzymaj sie tam .. Najlepiej nie siedz Zeby te bole prEczekac tylko miedzy skurczami je rozchodz. Jak mnie lapal skurcz i coraz to czesciej i mocniej to mowie "a w dupie, nie bede w takich bolach przez tyle godzin jak moge to ladnie dospieszyc" i smigiem na te schody..
Jestem 5 dni po porodzie i nie cZuje ni troche mojego naciecia ( podlewam sie po toalecie wyciagiem z koszyczka nagietka) , wyszly mi hemoroidy -troszke boli, od 2dni nie jestem na zadnych tabletkach ani przeciwbolowych :) wczesniej dostawalam Diclofenac i paracetamol. Od porodu jestem na antybiotyku bo moje lozysko wyszlo w czesciach
Powodzenia dziewczyny rodzace :)
Moja mlutka nakarmiona przewinieta lekki bekus byl ale nie zbyt duzy ;( , idziemy spac 3-4 godzinki :)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5se6yd45kcrbcn.png

Odnośnik do komentarza

Przebudzilam sie na siku i przekaske mowie wejde sprawdze co tam a tu type sensancji ze szok :) az sie pogubilam.
Gratulacje dla mam ktore juz sa po:)) czekamy na relacje.
Joanna powodzenia w koncu sie doczekalas
Kasiatko kurcze myslalam ze bedziemy razem rodzic :p moze juz tulisz swojego duzego Klocusia:)
Nie wiem czy z wrazenia teraz zasne hehe, ladnie nas juz malo zostalo hehe

17 ch sn

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...