Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2015


Gość chuda

Rekomendowane odpowiedzi

sowianka bo ja od początku ciąży mam ten zespół niepowstrzymanych wymiotów ciężarnych (czy jakoś tak) i w związku z tym coraz gorsze wyniki (anemia, próby wątrobowe) i ciągłe zagrożenie odwodnieniem, no i chudnę sobie wesoło :/. W życiu nie miałam takich suchych ramionek hihi. Mam chorobę wrzodową żołądka (odnowiło mi się złośliwie akurat przed samą ciążą) i już prawie nic nie mogę jeść. Myślałam że będzie spokój, że to jednak progesteron głównie rozrabiał (mam wysoki od początku), w zeszłym tygodniu miałam niezły apetycik i jadłam sporo (tych rzeczy które mogę) a teraz znowu odrzut.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3csqvrcfuwfly.png

Odnośnik do komentarza

czarna super że dziewczynka będziesz miała swoją małą księżniczkę :) leż sobie spokojnie i zobaczysz że szyjka już Ci się nie będzie rozwierać, mi leżenie pomogło na skracającą szyjkę to Tobie pewnie pomoże na rozwierającą. A dostałaś może jakieś leki?
rudek to może lepiej żebyś była w szpitalu dla dobra dziecka, jeśli nie będziesz miała żadnych zabiegów to niczym Cię nie zarażą :)
A Ty tak cały czas wymiotujesz??

Odnośnik do komentarza

Nieesia, a cholera wie co tam mają za sprzęt do tych kroplówek. Do 16 tygodnia wymioty były codziennie, do 8 razy dziennie. Teraz już myślałam że przeszło, a tu od dwóch dni znowu, raz, dwa dziennie, niby nic w porównaniu do tego co wcześniej, ale tak naprawdę to nie powinnam już zwracać. Mdłości dopuszczalne, wymioty nie.

Kotek "ukradziony" z neta, ale mam swojego osobistego kota i rzeczywiście jest fajny :) tylko że szaro-niebieski, też taki kudłaty.

Ze szpitalem problem dodatkowy to taki, że mój niemąż idzie po długim weekendzie na zabieg, nie wiem czy będzie potem od razu mógł chodzić, i jak ja go zostawię samego? :(

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3csqvrcfuwfly.png

Odnośnik do komentarza

Witam Was. Ja juz po wizycie. U lekarza mialam cisnienie 85/42. Spytalam czy wszystko w porzadku to kazall wypic kawe. Powiedzialam, ze codziennie pije bo inaczej nie funkcjonuje. To powiedzial zebym zdzielila meza patelnia to mi sie cisnienie podniesie. Tylko nie kantem. Normalnie idiota. Wydebilam skierowanie na morfologie bo jestem mocno oslabiona, ale mocno protestowal. Zwolnienia mi nie dal, bo nie mial drukow...

Odnośnik do komentarza

Karola6
Witam Was. Ja juz po wizycie. U lekarza mialam cisnienie 85/42. Spytalam czy wszystko w porzadku to kazall wypic kawe. Powiedzialam, ze codziennie pije bo inaczej nie funkcjonuje. To powiedzial zebym zdzielila meza patelnia to mi sie cisnienie podniesie. Tylko nie kantem. Normalnie idiota. Wydebilam skierowanie na morfologie bo jestem mocno oslabiona, ale mocno protestowal. Zwolnienia mi nie dal, bo nie mial drukow...

Ten Twój lekarz ma specyficzne poczucie humoru :/ Przy takim ciśnieniu powinien od razu pobiec po te druki zwolnienia.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wli09k4zs4lxbh.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...