Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2015


Gość chuda

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dziewczyny :)

ja w sumie jak tylko zobaczyłam test to miałam cichą nadzieję, że będą bliźniaki ;) ale okazało się, że mam jedno maleństwo w brzuchu :)

Właśnie wróciłam od lekarza, mam termin pappa na 13 marca. Strasznie długo muszę czekać jeszcze, ale na wszelki wypadek umówiłam się trochę później bo według usg mam ciążę młodszą o 6 dni, niż z miesiączki.
Za to dowiedziałam się, że mogę zacząć chodzić na basen, więc idę trochę popływać w ten weekend :)

http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371a5ijkinx.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny:) też jestem tu nowa:P tydz temu dowiedziałam się ze jestem w 7t 6d na wizycie u gin. Generalnie byłam bardzo zaskoczona bo w 1 miesiącu miałam normalny okres i żadnych objawów typu mdłości bóle skurcze itp Poszłam na wizytę bo okres mi się spóźnił, poza tym dawno nie byłam wiec chciałam sprawdzić czy wszystko w porządku a tu taka niespodzianka:D po wizycie przez dwa dni pobolewala mnie głowa i byłam padnięta ale to chyba ze stresu i szoku..później oswoilam się z tą myślą chociaż to było nie małe zaskoczenie; ) nadal czuje się bardzo dobrze, jestem aktywna, pracuje i nie odczuwam ani nie zauważam żadnych zmian w moim organizmie. Jedyne co mi przypomina o ciąży to mój partner który zwraca uwagę na to co jem i czy biorę kwas foliowy:) dodam że to moja pierwsza ciąża. .mam nadzieje że to będzie syn:) nast wizyta dopiero za 3 tyg a już jestem ciekawa jak się zmienił od ostatniego razu:) a czy któraś z was miała podobną sytuację:)? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

myszaa gratulacje! To faktycznie miałaś niespodziankę :)
Ja od jakiegoś tygodnia nie odczuwałam objawów i zaczęłam się niepokoić aż w końcu dziś jak pojechaliśmy na zakupy to takie mdłości mnie złapały jak nigdy. Teraz zazdroszczę Ci ze nie masz tych dolegliwosci. I chyba brzuszek mi sie zaokrągla na dole :)

Odnośnik do komentarza

Ufff.... nadrobiłam zaległości w czytaniu od wtorku. Było tego trochę.

Witam nowe mamusie :)

Ja dziś ciężka noc. Od 1:38 praktycznie nie śpię. Jakieś malutkie drzemki. Moj M... mi nie dał spać jak nie chrapał to strasznie głośno oddychał. A wychodząc do pracy poo 5 z uśmiechem na twarzy stwierdził że nadrobię w ciągu dnia.
Strasznie męczą mnie całymi dniami mdłosci. Z Pierwszym było o wiele lżej :) Najgorzej, że nie mogę zwrócić tylko mnie męczy :(

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3upjypj9m4usi.png

Odnośnik do komentarza

Hej kochane! Nie śpię juz od 7 mdłości wróciły i do tego bole głowy :( okropieństwo! Wczoraj byłam na wizycie maluszek ma sie dobrze :-) ma juz 16.4mm a serduszko bije ponad 160uderzen na minutę. Ale sie cieszę! Co do mojego suwaczka to działa jednak jak należy. Mój lekarz wyjaśnił mi ze po prostu skończyłam 8tyg i te 5dni to juz 9 tydzien :-) dlatego jedne kalkulatory mówią i 9tyg a inne o 8 i kilku dniach :-)
Ciekawe co tam sobie we mnie rosnie ze tak meczy mamuśkę Hihi

monthly_2015_02/wrzesniowki-2015_24889.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/w57vflw1iunfpt3w.png]Tekst linka[/url]

http://www.suwaczki.com/tickers/w57vyx8dc97rma1e.png

Odnośnik do komentarza

Mysza ja w pierwszej ciąży dowiedzialam się w 9 tyg okresu nie miałam ale byłam po leczeniu hormonami i lekarz oszczegal ze nawet do pół roku może nie wystąpić wiec tym się nie przejmowalam. Ale później się okazało ze jednak wszystko się zmieniło i okres nie wystąpił bo byłam w ciąży też byłam w szoku a zwłaszcza ze nie miałam żadnych dolegliwości jedynie ból kręgosłupa ale to zwalalam na to ze dużo dzwigam. Był szok ale później była radość i teraz mam 3 letnią wspaniała córcie i najchętniej bym wróciła do tamtego czasu bo ta ciąża jest zupełnie inna czuje się źle nic nie mogę jeść a jeszcze nie mam nikogo do pomocy wiec jest masakra w nocy nie spie od ponad tyg a w dzień nie mam możliwości się do spać.

http://www.suwaczki.com/tickers/relgh37165se0wvk.png

Odnośnik do komentarza

Edyta12345 ty to masz dobrze możesz sobie leżeć w łóżku a ja niestety mam małego potworka w domu i muszę chodzić do przedszkola nie chce iść bo jak juz to z mama kilka dni ja puscilismy to przedszkoanki dzwonily ze mamy po nią przyjechać i to jest to przywiązanie cale dnie same teraz nawet z tata nie zostanie a co będzie jak będzie 2 dzidzia nie wyobrazam sobie tego :)

http://www.suwaczki.com/tickers/relgh37165se0wvk.png

Odnośnik do komentarza
Gość Emimilka

Aaale sie rozwijamy mamusie :)
Ja/My mamy usg 26lub 27.02 tak bardzo nie moge sie doczekac ciekawa jestem jak wyglada bobasek
Dwie daty bo dwa terminy w roznych miejscach szczecina
musze zdecydowac się na jeden ale nie wiem jakiego lekarza wybrac na to usg i pappa

Odnośnik do komentarza

Ojj dziewczyny. .nie zazdroszczę wam tych objawów zwłaszcza mdłości. .ja zauważyłam u siebie raczej mniejszy apetyt ale nigdy jakoś za dużo nie jadłam. I ochotę na kwaśne i najlepiej dużo owoców, dobre sałatki. Zawsze uwielbialam słodycze i w sumie teraz nadal codziennie zjem sobie ciasteczko ale za dużo teraz bym tego nie przetrawiła. Nikt ze znajomych nawet nie chciał uwierzyć że jestem w ciąży puki nie zobaczyli USG jak mówiłam że jestem to śmiali się ze to nie możliwe że nic się nie zmienilam że tak sam tryb życia i jak to możliwe a jednak:P sama się zastanawiam jakim cudownym szczęściem omijają mnie te przykre dolegliwości ale cieszę się bo mogę normalnie funkcjonować pracować i zarobić jeszcze trochę pieniążków dla maleństwa:)) jedynie co to podróż busami gorzej znoszę bo pojawia mi się delikatny ból z tyłu głowy no juz nie mówiąc gdybym miała spędzić podróż stojąc to odrazu mi słabo ale w dzieciństwie cierpialam na chorobę lokomocyjna wiec mnie to nie dziwi

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...