Skocz do zawartości
Forum

Inofem a płodność


Rekomendowane odpowiedzi

Powiem wam szczerze że u nas dziwnie wyszło....gin mi powiedziała że mam pcos i male szansę na dziecko. od razu po tych słowach zmieniłam lekarza...po 4 miesiącach poszłam na wizytę do innego lekarza z powodu braku @ wyszłam z uśmiechem na twarzy bo okazało się że jestem w ciąży. Wiec z pierwszym dzieckiem w miarę szybko nam poszło :) teraz chodzę na wizyty ale niestety narazie brak owulacji na wywołanie @ mam duphaston zastanawiam się właśnie nad inofem może by zacząć go stosować ;)

Odnośnik do komentarza

Pati ja mam pcos i lekarz przepisał siofor, duphaston i Inofolic combi. Z początku mi dał inofem ale ten combi ma właśnie dodatkowo inny inozytol
Gratuluje ciąże Kokoo
Iwa super że urlop udany był.
Rysia mam nadzieje ze ten lekarz coś zrobi w dobrym kierunku.
Czytam Was cały czas ale jakoś nie mam siły już na to wszystko ale trzymam kciuki za Was.

Odnośnik do komentarza

Nass doskonale Cie rozumiem. Też już mam dosyć i już nawet nie wnikam w to że w tym cyklu żadnych sensownych starań nie było i nawet nie ma najmniejszych szans.
Pati przykro mi że przyszła. Fajnie że do nas dołączyłas I fajnie że tak pozytywnie podchodzis. Przyda się nam świeże pozytywne podejscie. Również trzymam za nas kciuki :)

Odnośnik do komentarza

Hej hej dziewczyny, ostatni okres miałam 10 lipca jutro idę na betę zobaczę jak przyrosla (oby) czuje się super zero mdłości z 1 ciaza miałam wymioty non stop a tu proszę zupełnie inaczej zapominam że w ciąży jestem. Do lekarza idę 26 bo na wakacje wyjeżdżamy i nie mam jak a mam swojego sprawdzonego i chce tylko do niego chodzić a u niego terminy długie. Trzymam za Was kciuki!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...