Skocz do zawartości
Forum

Inofem a płodność


Rekomendowane odpowiedzi

Madzia, może @ nie dostaniesz;-) dopóki nie ma @ jest nadzieja!
Mika mi przez rok starań mówili że jest ok a ja ciągle i co robić, co robić?i też sie suplementowałam i udało się więc będzie i Twój cud!
Ja już czuję sie dobrze, fizycznie, psychicznie czasem tylko łapie smutasa, +-mam mieć @ 8go listopada więc jeszcze trochę a gina 19go i iść z wynikami badań kosmówki:-(

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny tak czytam od kilku dni to forum, ponieważ byłam u gin 08.10 i zalecił mi picie inofem, ponieważ moje pęcherzyki są leniwe. Od tamtego czasu pije dwie saszetki (jedną rano, drugą wieczorem) ale jestem w 37 dniu cyklu i nadal nie dostałam @, zrobiłam dzisiaj test, ale oczywiście negatyw i już nie wiem co robić, czy to normalne w pierwszym cyklu brania inofemu, że tak się spóźnia?

Odnośnik do komentarza

Właśnie w tym rzecz, że ostatnio miałam nawet regularnie, około 30 dni (29, 31) tylko nie wiem czy to nie była zasługa luteiny, którą wcześniejszy gin mi przypisał (ale nie biorę jej od maja), a teraz człowiek pełny nadziei, że inofem pomoże, a nawet nie ma jak się starać, bo tak się spóźnia

Odnośnik do komentarza

Rysia staramy się pierwsze. O 1987 mowisz :-)

Ja to już się gubię, lekarze inne rzeczy mówią, jeden że tsh najlepiej od 1 do 2 to Max. Miałam 2,4 wiec kazał do endokrynologa. I biorę eutyrox
A inny powiedział, że nie ma znaczenia, że dopiero w ciąży ma znaczenie. Wyczytałam aby zrobić sobie badanie homocysteiny, najlepiej aby bylo od 6 do 8. Ja mialam 12, lekarz powiedział ze to nie ma znaczenia. Jednak dwie moja kolezanki tak miały I im lekarze kazali zbic. Więc skoro one tak miały więc postanowiłam zbić. Narazie inofemu nie biorę. Bo ma zwykły kwas foliowy, a ze względu na homocysteiny stosuje metylowany, cały zestaw witamin b. Zrobiłam sobie badanie genetyczne jakiś zestaw 1 aby sprawdzić mutacje genu mthfr i będę wiedzieć czy mogę stosować zwykły kwas foliowy. To jest ważne bo jeżeli organizm nie radzi sobie ze zwykłym kwasem to nieważne ile sie bedzie go brało to i tak mogą pojawić się wady cewy nerwowej. Równiez warto zrobic badanie gdy było poronienie. W zestawie jest też badanie czynnika v leiden. Ten czynnik również może wpływać na poronienie.
Choruje na endometrioze co również moze utrudnić mi zajście w ciążę.

My staramy sie prawie rok. Ta raz jestem prawie miesiąc po laparoskopii. Okresu jeszcze nie mam po tym. Więc tak czekam.
Bralam clo ale endometeium w końcu za małe bylo. Przed clo nie mialam problemu z pekaniem pecherzykow a teraz cos nie tak. Nie wiem czy to przez clo.

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny. Ja już po okresie. Zaczynam nowy cykl zmagań :-). Od kilku dni do inofem dołączyłam castangus. Z takim połączeniem czuję się całkiem dobrze. Trochę tylko zakluja jajniki od czasu do czasu. Ale mam liczę na to że to pozytywny sydnrom. Zamierzam iść na monitoring w tym cyklu i do dzieła :-). A Wy jak dziewczyny?? Którejs się moze udało już?? :-)
Witaj Iwa na naszym wątku :-)

Odnośnik do komentarza

Castagnus powyżej 60kg powinno się brać 2tabl, poniżej 1 rano, przez 90dni, w razie ciąży odstawić, tak niepokalanek
Mika Iwa powodzonka z Castagnus!;-)
Ja czekam lada dzień za @ ale czuje sie bardzo źle bo piersi i kłucie jajników mi bardzo doskwiera:-( w nocy aż budzi mnie ten ból ale teraz ciężki czas dla mnie, może organizm jeszcze szaleje
Ja jestem kilka dni na urlopie z mężem u siostry i jej wesołej rodzinki i mam nadzieję że wrócimy z nową pozytywną energią;-)

Odnośnik do komentarza

Iwa ja lykam 2 tabletki castangusa. Zarówno wczoraj jak i dziś miałam lekkie delikatno brązowe uplawy. Może być tego wiele przyczyn właściwie. Zrobiłam na wszelki wypadek test owulacyjny Ale wyszedł negatywny. A jutro idę na monitiring i trochę się boję.
Rysia, Iwa, dziewczyny pozytywnej energii i pozytywnego myślenia.:-)

Odnośnik do komentarza

Rysia ja również w piątek dostałam okresu. Mój miał dziś sen. Dobry aż Wam opowiem. Ale najpierw Rysia 3mam kciuki za badania.

Mojemu sie snilo, ze jestesmy u lekarza mnie badają (oczywiście u lekarza bo sie nie udaje) a tu pani lekarz mowi ze ja zaraz będę rodzić i już na oddział
Nic oczywiście nie wiedzielismy. Urodziła sie córka i mowi ze się poplakal jak zobaczyl :-)
Moze dobry znak ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...