Skocz do zawartości
Forum

Inofem a płodność


Rekomendowane odpowiedzi

To bardzo podobnie;-)
Ja dowiedziałam sie na naukach przedmałżeńskich o Naprotechnoligii, naturalne planowanie poczęcia dziecka, antykoncepcje wdł kościoła czyli natura, (objawowo-termiczna)- kalendarzyk-tabela-temperatura-śluz-b.szyjki itd, są nawet wolontariusze gdzie uczą metody w klinice, ja chodziłam pół roku (czasem nawet z mężem) i co jakiś czas sprawdzają "karte" od nich i uczą tej metody, wyznaczają owulacje, dni południe i niepłodne, super sprawa dla Pary Młodej, w sensie niewiedzy, obliczyli mi że mam poniżej norm śluz i nie zajdę i polecili właśnie wiesiołek i Guajazyl, siemie lniane-(również przy tarczycy)
Teraz to wiadomo bystrzachy z nas ale na tamten czas bardzo fajna sprawa;-) jak na lekcji biologii, filmiki itp. hihi

Odnośnik do komentarza

Rysia dziękuję.
Ale niestety już cykl uważam za stracony, ale to nic najważniejsze co powie lekarz. Mam nadzieję, że uda Nam się na jutro zapisać.
Dobrałam się dziś do mojego chyba przez mnie wszystko i zrobiłam mu krzywdę ;( . Aż krwawił trochę. Najważniejsze aby się wszystko zagoiło. Bez względu na to co lekarz Mu jutro powie chyba jakiś czas stop z przytulaskiem.
Kurcze wolałabym, aby to mi się coś stało niż Jemu. Kocham Go strasznie (swoją drogą chyba dziwne połączenie kochać straszenie), i wolę jak to mi się coś dzieje niż Jemu. Martwię się o Niego. :(

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny co myślicie na temat komputera cyklu myway. Używała któraś z was? Znalazłam to urządzenie na stronie naturalnaplodnosc. Zastanawiam się nad zakupem. Ma skutecznie kontrolować owulację, badać poziom hormonu LH i jakość śluzu szyjkowego.

Odnośnik do komentarza

Oj Iwa przykro mi:'( nie przejmuj sie tak, zdażają sie czasem krawienia przy przytulanku, mam nadzieję że to nic poważnego

Witaj Batida90, tu na forum "Inofem...." dziewczyny opisywały komputerki we wcześniejszych stronach choć nie napisały ile sie na nim starały tylko że sie udało...dla mnie tj.jak kamień w wode
ja nie używam i chyba żadna z nas nie pisała o tym, chyba testy owulayjne wystarczaja;-) trochę znam już swój organizm, dla mnie to zbyteczny zakup a czemu chcesz kupić komputerek?Długo sie starasz o dziecko?

Odnośnik do komentarza

Ewi bardzo mi przykro że miałaś taki trudny ten rok, i tak uważam że jesteś bardzo silna, sama decyzja o dziecku...Pamiętaj że każdy z nas ma problemy i smutki, staraj sie myśleć pozytywnie, w szczególności o ciąży;-)
Ps. Ja jak mi powiedzieli o tych torbielach to też miałam tak jak ty krótszy cykl i bardzo bolesną miesiączkę więc Ewi idź może skontrolować te torbielki?plis
Ciekawe jak kolejna @ 28dni czy wcześniej wsn u mnie i u ciebie
Robiłaś badania hormonalne czy na styczeń sie nastawiasz? jak ja i Iwa?

Odnośnik do komentarza

Witajcie Dziewczyny.
Rysia, Ewi dziękuje bardzo :)
Jest dobrze, tylko musi się zagoić.
Ewi, Myslę ze Rysia ma rację jesteś silną kobietą. I zawsze przyjdą jakieś gorsze dni, ale i tak będziemy dążyć do swoich celów.
Rysia Ty również jesteś silna i nie zapominaj o tym.

A wiecie ostatnio gdzieś czytałam ze koenzym q10 jest dobry na poprawę jakości jajeczek. Mam w planach kupić. I wapń ważny i magnez. A wapń to chyba słabo u mnie bez nabiału. Orzechy jem ale nie wiem czy to wystarcza.
A witaminki nowe do kolekcji mogą być :D

Odnośnik do komentarza

Ewi to super że wyniki masz ok, nic tylko sie cieszyć i starać;-)
O witaminkach też trzeba bedzie pomyśleć i jakieś wybrać
Sory dziewczyny że ja tu pisze choć nie zażywam Inofem i sie jak narazie nie mogę starać, mam nadzieję że to wam nie przeszkadza, po prostu jest mi z wami raźniej
Na święta przygotowana, posprzatane do mikołajka choć w pracy w S.Kosmetycznym na swoim to od rana do wieczora, teraz gorący czas a wigilia czy święta u jednych rodziców i drugich więc jade na gotowe hihi, spokojnie, rodzinnie myślę (bo ja mam burzliwą rodzinkę) a u Was?Mam nadzieję że to zbliżające Boże Narodzenie odmieni nasz nowy rok i spotka nas to szczęście o którym marzymy tutaj czego wam i sobie życzę!

Odnośnik do komentarza

Rysia ja już całkiem przestałam brać inofem więc ja to dopiero jestem tu, jak to się mówi "na krzywy ryj " :D
Również mi tu sympatycznie bardzo.
To Ci się w pracy nie nudzi. U mnie to samo. Nie ma czasu na nudy w pracy. Wolne udało mi się mieć na wigilię tylko. A po świętach 'ostra orka' jak to mówi mój szef. Powiem Wam, że kiedyś myślałam, że jak zajdę w ciążę to będę pracować ile się da, ale ostatnio coś nie jestem pewna. Stresująco bywa. Kiedyś myślałam, o zmianie pracy, ale nie mam co marzyć, że coś szybko znajdę, a mając stałą umowę to na razie muszę tego pilnować.

A co do Świąt to dziś ostatni prezent kupiłam. W tygodniu Mój ze mną chodził po zakupach to nie mogłam mu nic kupić :D
Dziś ledwo co mi się udało wymknąć :D
Święta rodzinny, wszyscy bracie z rodzinami będą. Samych ich dzieci to 7. Fakt najstarszy to już 19 latek to już nie takie dziecko :D.
Również wierzę, że nowy rok da nam szczęście. Ten był ciężki. Choć tak myślę, że patrząc na Wasze historię to nie powinnam narzekać.

Ewi dawaj nam znać co i jak sytuacja.

Rysia dzięki za witaminki muszę przejrzeć :)
Na razie mam cały zestaw takich pojedynczych witamin.
Wcześniej brałam prenatal uno.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...