Skocz do zawartości
Forum

Konkurs Użytkownik Miesiąca - Listopad 2014


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszamy do konkursu na Użytkownika Miesiąca - Listopad 2014!

Tym razem nagrodę sponsoruje właściciel marki BabyMatex®:

http://kontoredakcyjne.strefa.pl/babymatex_logo.jpeg

a jest nią Poduszka RELAX z tkaniny bawełnianej dla mamy i dziecka, która idealnie sprawdza się w czasie ciąży, podczas karmienia i wypoczynku:

http://kontoredakcyjne.strefa.pl/poducha_uzytkownik-listopad.jpg

Zasady:
Głosujemy, kto powinien zostać Użytkownikiem Miesiąca i krótko uzasadniamy swój wybór. Jeden Użytkownik może głosować na jednego zarejestrowanego na forum Kandydata.

Konkurs trwa do 30 listopada 2014 r. do północy.
Wyniki ogłosimy w ciągu dwóch dni roboczych od zakończenia konkursu.

Regulamin konkursu

Zapraszamy do głosowania oraz do polubienia naszego profilu na Facebooku!

Odnośnik do komentarza
Gość Mariusz Murawski

Moja żona musiała kupić "nam" drugą taką poduszkę, bo pierwszą poduszkę RELAX od BabyMatex już nie miałem zamiaru jej oddać...można ją sobie dowolnie ukształtować, gdyż mikroperełki ze środka nijako "klinują się" po ich przesunięciu w wybrane miejsce. Szczerze polecam wzięcie udziału w tym konkursie, bo nagroda na prawdę jest przydatna.

Odnośnik do komentarza

A ja nominuję w tym miesiącu tę, co to na mnie paluchem wskazuje. Od jakiegoś czasu widać ją więcej. Miła, życzliwa, doradza, dzieli się doświadczeniem, szczera, taki rogal mógłby być workiem treningowym dla jej syna, żeby już więcej nie "przyfasolił" w Twoje oko ;) --> Monika1709.
Przyznaję, że dla takiego fajnego rogala zerknęłam na forum z oczekującymi i widzę, że brunetka321, którą poznałam w wątku 'prawo jazdy', też tam jest widoczna każdego dnia. Z racji jej stanu na nią również chciałam zwrócić uwagę w moich nominacjach. Za jej odwagę i determinację. Rogal, to nie auto, ale w końcówce ciąży duuuużo przyjemniejsze doznania z nim...zwłaszcza dla pleców :P

Odnośnik do komentarza

Regulamin mówi o jednego, ale gdyby komuś brakowało jednego głosu, to wtedy niech spojrzą na druga typowaną, gdyby jej to miało pomóc ;)
Ja kiedyś myślałam, że Użytkownicy mają wskazać kogoś, a Redakcja wówczas tym osobom bliżej się przygląda i podejmuje decyzję, a może i się okazać, że nagrodzi kogoś innego, kto wg nich w danym miesiącu się czymś szczególnym wyróżnił. Ale tak chyba nie jest;)
Ale

Odnośnik do komentarza

:-) Z reguły zdanie użytkowników jest brane w pierwszej kolejności pod uwagę, bo skoro kilka osób poparło jedną, to znaczy, że szczególnie im się spodobała lub pomogła, więc okazała się tym "Użytkownikiem Miesiąca", który zasługuje na wyróżnienie :-) Prosimy więc o głosowanie zgodnie z regulaminem na jedną osobę, by nie było wątpliwości, które głosy mamy zliczać. Życzymy wszystkim powodzenia i głosujcie, głosujcie, bo czasu coraz mniej!

Odnośnik do komentarza

Serdecznie Wam dziękujemy za Wasze głosy!

Cieszymy się, że co miesiąc doceniacie inne osoby i zawsze pojawiają się nowe, które uaktywniają się, pomagają innym oraz dzielą się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniem. Dzięki Wam nasze forum żyje :-)

Już dziś chcemy ogłosić wyniki konkursu na Użytkownika Miesiąca - Listopad 2014 i mamy zaszczyt poinformować, że zgodnie z Waszymi głosami, nagrodę przyznajemy ola2710!

Serdecznie gratulujemy! Mamy nadzieję, że poduszka się przyda :-)

Czekamy na dane adresowe wygranej użytkowniczki pod mailem: konkursy@parenting.pl. W temacie wiadomości należy wpisać nick oraz nazwę konkursu.

Zapraszamy do pozostałych konkursów, a szczególnie do wybierania Użytkownika Miesiąca - Grudzień 2014 :-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...