Skocz do zawartości
Forum

Lipcowe 2015! :)


bella09

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam 30 lat i to pierwsza nasza dzidzia, która może urodzi się w rocznicę naszego ślubu, czyli na poczatku lipca.
To 9 tydziań i do tej pory czułam się bardzo dobrze ale od wczoraj spadł apetyt i biegunka ale bez mdłości. Okazało się ze złapałam wirusówkę i odpoczywam w domku.
Pierwszą wizytę miałam w 5t6d i było widać pęcherzyk, ale dziś miałam badanie i fasolka jest już większa i słychać serduszko. To cudowne uczucie:)
pozdrawiam wszystkie lipcóweczki:)

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny,

ja 10 listopada zrobiłam test i teraz jestem w 7t3d ciąży :) Mam 31 lat i to moja pierwsza ciąża. Pierwszą wizytę mam w najbliższą środę i już się nie mogę doczekać. Bety nie robiłam.
Czy na pierwszą wizytę szłyście z partnerami? Mój mąż nie widzi innej opcji. Nie wiem czy to nie za wcześnie. Co myślicie?

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Gość matrioshka

Hey Dziewczyny,

Dolaczam do Was, mam 30 lat, termin wedlug OM na 25 lipiec. To maja 4 ciaza, mam juz jedna coreczke.
Bylam na USG w 5 tydz 5 d, na razie tylko widac pecherzyk z cialkiem zoltym ,ale beta ladnie rosnie, wiec jestem dobrej mysli. Nastepne USG za 2 tyg, mam nadzieje uslyszec bijace serduszko.

Pozdrawiam i zycze spokoju i cierpliwosci

PS. W kazdej z ciaz moj maz od poczatku chodzil ze mna na wizyte do lekarza. Nie opuscil, ani jednej I bardzo dobrze bo nie raz potrzebowalam jego wsparcia.

Odnośnik do komentarza

Ja na pierwszą wizytę weszłam najpierw sama i zapytałam się ginekolog czy mój mąż może być ze mną. Ona oczywiście się zgodziła i zawołała go:-) Mogliśmy razem oglądać serduszko naszego dzieciątka:-) Wspaniałe uczucie mieć blisko osobę, która przeżywa to tak mocno jak i ja:-) Ginekolodzy to rozumieją i myślę , że nie mają z tym problemu:-)

http://www.suwaczki.com/tickers/3jgx3e3k1yk14p5q.png

Odnośnik do komentarza
Gość AniaAniaAnia

byłam w czwartym tygodniu ciąży na usg, było widać pęcherzyk 4,6 mm. nie pamiętam ostatniej miesiączki, ale ok 10 października, jajeczkowanie na 100% mi się sporo przesunęło, do tego miałam cykle bardzo nieregularne i długie (ok 40-42 dni). ciąże liczę po wlk pęcherzyka z usg i po prawdopodobnym dniu zapłodnienia (albo 6-7.11 albo 13-16.x). wg wielkości pęcherzyka i po wlk bety raczej 6-7 listopada.
do ginekologa idę 9 grudnia, ale zastanawiam się czy w przyszłym tygodniu nie iść na usg (bez wizyty lekarskej) bo zwariuję.

Odnośnik do komentarza

Hej mam 27 lat mam już cudowną roczną córeczkę-18.11!Ale z mężem chcemy minimum dwójkę więc myśleliśmy że trochę nam zejdzie z następnym maleństwem a tu taka niespodzianka za pierwszym razem-data ostatniej miesiączki 10.10 wiec to jakis 6 tydzien niestety jestem w norwegii a tutaj do 10 tygodnia ciąża nie istnieje i jest tylko 1 USG więc czekamy do świąt żeby umówić się w PL na pierwsze spotkanie z dzidzią trzymam kciuki za nas wszystkie!czasami męczą mnie mdłości robi mi się słabo i albo nie mogę jeść nic albo bym lodówkę wchłonęła haha

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny,
jak się dzisiaj czujecie? Mam do Was kolejne pytanie, czy macie uczucie jakby wzdętego brzucha? Ja gdzieś od 1,5 tygodnia mam bardzo wzdęty brzuch. Bardziej uczucie jakby wszystko było rozpulchnione. Nie jem nic co mogłoby powodować takie uczucie więc zastanawiam się skąd takie coś :)

Dotka79 wszystko będzie w jak najlepszym porządku :)
Chyba każda z nas przeżywa najmniejszą zmianę i modli się o dotrwanie do 12 tygodnia.

Co do wspólnej wizyty. Poprzednim razem mąż był na pierwszej i jak sam stwierdził nic z tego nie rozumiał, bo było za małe :)
Teraz też pojedzie ze mną, ale nie chcę żeby wchodził do gabinetu. Na to jeszcze przyjdzie czas :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w39n738ryh8xw2.png

Odnośnik do komentarza

maritka a rodzilas juz moze? bo jesli tak to to normalne bo druga ciaza szybciej widac a jesli nie no to niestety wzdecia;/ ja rano jak sie budze mam brzuch plaski jak zwykle;p a wieczorem to serio ciazowy^^ ale to niestety wlasnie wzdecia bo macica jest jeszcze schowana za spojeniem lonowym i moge ja wyczuc bo mam zaokraglenie ale nie az tak:)

http://www.suwaczki.com/tickers/gg64x1hp5lat3ztg.png

http://www.suwaczki.com/tickers/20qo4003mpnoru38.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...