Skocz do zawartości
Forum

Błędny mail i niemożność zalogowania się na forum


Gość mamala

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Chciałam zgłosić problem.
Gdy oczekiwałam narodzin syna (TP VI 2013), forum zmieniło swoją formę. Wcześniej, przed zmianami, logowało się poprzez wpisanie nicku (w moim przypadku mamalina) i hasła i nie było żadnego problemu.
Od momentu pojawienia się nowej szaty graficznej forum, logujemy się poprzez wpisanie maila. I tu powstał problem. Mail, który został podany przy I rejestracji konta mamalina nie działał. Założyłam więc nowe konto (w celu wyjaśnienia tej sprawy a nie pisania pod nowym nickiem) na swojego jedynego maila (tego samego co przy I rejestracji nicku mamalina) i udało się. Pisałam w tej sprawie wiadomości prywatne do Ulla, która też jest/była we "władzach" forum. Okazało się, że do nicku mamalina jest przypisany mail, który nigdy nie należał do mnie (aaa.mak@wp.pl). Sprawa wtedy nie została załatwiona, gdyż przestałam pisywać na forum, jednak teraz mi zależy, aby móc się zalogować na konto, które mam od 2007 roku.
Bardzo proszę zatem o połączenie konta mamalina i mamala i przypisanie nowemu kontu z nickiem starym, czyli mamalina mojego prawdziwego maila, czyli alpri@interia.pl.

Odnośnik do komentarza

a dziękuję:) Trzyletnią Olę zapisaliśmy do przedszkola, ale chodzi w kratkę i prawda taka, że więcej jest teraz w domu niż w przedszkolu, ale tak to w tym wieku jest, a Emilka wpatrzona w swoją siostrę bardzo, naśladuje wszystko, co Ola robi, więc jest wesoło:) a Ty widzę w trzeciej ciąży, gratulacje:):):):) jak się czujesz, jak Twoje dzieci?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...