Skocz do zawartości
Forum

Śmieszne teksty naszych dzieci


adasaga3

Rekomendowane odpowiedzi

adasaga3
Ala to "a może sobie porozmawiamy" bardzo zabawne. Mam nadzieję, że robotnik miał ochotę (i czas) porozmawiać z taką rezolutną dziewczynką?

My ostatnio jesteśmy na etapie tłumaczenia córce że z każdego chłopca wyrośnie mężczyzna, a z dziewczynki kobieta. Córka najwidoczniej wzięła to sobie do serca bo teraz zwraca się do nas "kobieto", "mężczyzno". :-)
Do męża mówi ostatnio: "mężczyzno, gdzie to idziesz? Wracaj tu natychmiast!"
W niedzielę obserwowała jak tarłam buraczki na obiad i w którymś momencie mówi: "kobieto, tylko uważaj, nie za mocno, bo się skaleczysz."


o hallo, ale teksty, uśmiałam sie:)

Odnośnik do komentarza

Wczorajsza sytuacja :-) Moja córcia w domu zawołała, że chce do toalety. Zawsze, gdy już siedzi na sedesie koniecznie chce rozmawiać, więc coś tam jej opowiadałam, ale trochę się przedłużało wszystko, więc jako dobra mamusia chciałam jej pomóc i mówię: "No stękamy" i tak demonstracyjnie stęknęłam. A ona na to: "Ale mamusiu, Ty tak nie stękaj, bo jeszcze kopę zrobisz" - rozwaliła mnie :-)

http://fajnamama.pl/suwaczki/113th86.png

http://fajnamama.pl/suwaczki/94iwl9o.png

Odnośnik do komentarza

Ala1986
Wczorajsza sytuacja :-) Moja córcia w domu zawołała, że chce do toalety. Zawsze, gdy już siedzi na sedesie koniecznie chce rozmawiać, więc coś tam jej opowiadałam, ale trochę się przedłużało wszystko, więc jako dobra mamusia chciałam jej pomóc i mówię: "No stękamy" i tak demonstracyjnie stęknęłam. A ona na to: "Ale mamusiu, Ty tak nie stękaj, bo jeszcze kopę zrobisz" - rozwaliła mnie :-)

hahaha - padłam ze śmiechu :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...