Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe fasolki 2015


Gość Gosia 1 czerwcowa

Rekomendowane odpowiedzi

Malutka współczuję bardzo. To, co mnie męczyło pod koniec poprzedniej ciąży to chyba była rwa kulszowa. I bolało okrutnie, dlatego życzę aby jak najszybciej przeszło.

Benq no właśnie guzek:)

Przed chwilką szukaliśmy z P. serduszka i się udało:):) Uspokoiłam się!

Miłosz ur. 13.07.2018 r., godz. 2.18, 3220 g, 55 cm
Gaja ur. 11.08.2016 r., godz. 8:20, 3530 g, 54 cm
Milan ur. 16.06.2015 r., godz. 4:35, 4060 g, 58 cm
Namir ur. 07.06.2013 r., godz. 16:35, 3650 g, 57 cm

Odnośnik do komentarza

Kati Ty skorpionico:) Życzę Ci bezproblemowej, cudownej ciąży, łatwego porodu ale przede wszystkim zdrowego bąbla:)

Olciap super, że z maluszkiem ok:)

Justi 12 tc już niedługo:) Szybko zleci.

Miłosz ur. 13.07.2018 r., godz. 2.18, 3220 g, 55 cm
Gaja ur. 11.08.2016 r., godz. 8:20, 3530 g, 54 cm
Milan ur. 16.06.2015 r., godz. 4:35, 4060 g, 58 cm
Namir ur. 07.06.2013 r., godz. 16:35, 3650 g, 57 cm

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny! Nareszcie chwila spokoju;)

Piekne te Wasze maluszki!!! Ja juz nie moge sie doczekac poniedzialku:) na szczescie wizyte mam o 11 wiec w miare rano:)
Gorzej ze musze sie jeszcze poumawiac do pulmonologa i do endo i jeszcze core na szczepienia i tez do pulmo i do neurologa. Ehhh
Chyba bede przez ten tydzien biegac po lekarzach...

Odnośnik do komentarza

Kati sto lat i zdrowego malucha!! :-)
Basiulek witamy w naszym gronie.
Moje drogie ja dzisiaj wylałam kilka łez szczęścia.
Byłam na USG prenatalnym i dzieciątko zdrowe wszystko ok. 5,6 cm ! Łezka popłynęła jak usłyszałam serduszko. Mąż to jak zahipnotyzowany a lekarka lała miód na moje serce, po kolei tylko recytowała to w porządku, to super, to zdrowe itd. A na koniec z szerokim usmiechem pogratulowała zdrowego maleństwa. Achh...
cudowny dzień..!! :-)

Odnośnik do komentarza

Benq nie pomoge ze sposobem na bezsennosc. Mialam takie tygodnie ze ponlekach(sterydy na astme) nie spalam po dwa tygodnie. Wszystko mnie wybudzalo a jedynym sposobem na zasniecie bylo ogladanie na laptopie durnych seriali np rodziny zastepczej. W koncu padalam i przysypialam na godzinke.

Lacze sie dzis z Toba w bolu bo cora wstala o 4!!! I co chwila wola ze bajan kce, cusia kce, papu kce itd itp.
Maz pojechal na szkolenie a ja sie musze uzerac z brzdacem... Ale kocham ja bezgranicznie, choc czasami chcialabym pospac:)

Odnośnik do komentarza

Czerwcowy bablu, przepraszam za pomylke:) nie ma to jakzaspana wykonczona matka;)

Strasznie mi przykro, ze tak Cie meczy ta bezsennosc. A probowalas pic melise? Moze cieple mleko? Choc podejrzewam, ze u Ciebie to beta hcg dziala podobnie jak moje sterydy. Staraj sie lezec jak najwiecej i choc przysypiac na krotkie drzemki. Zawsze to choc chwila snu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...