Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe fasolki 2015


Gość Gosia 1 czerwcowa

Rekomendowane odpowiedzi

Kati, odkąd staram się o dziecko tyle lekarzy już mnie od tej strony oglądało, że mi już wszystko jedno;D Może pokaż ginekologowi, bo i tak musisz mieć skierowanie.
Zdrowie Twoje i dziecka najważniejsze. Nie wiem czy Ci teraz usuną. Moja siostra miała w ciąży polip w nosie, który krwawił i przeszkadzał jej oddychać. Usunęli jej dopiero, gdy jej synek się urodził.
A na hemoroidy gdzieś czytałam, że pomagają okłady - kruszony lód w ściereczce.

Odnośnik do komentarza

Agusia wiem, że mój wstyd to dziecinada, ale jakoś nie mogę się przemóc. Jak tylko sobie pomyślę, że miałabym pokazać to lekarzowi to aż mnie trzęsie. Wrrr. Poza tym lekarz, który obecnie prowadzi moją ciążę, tylko raz badał mnie na fotelu. I to w szpitalu, jak byłam w 28 tygodniu na szczepionce. Miałam tego polipa już przed ciążą, jakoś tak ponad rok temu mi "wyskoczył". Ale nie piecze, nie swędzi, nic... Po prostu jest. Mąż kategorycznie każe mi iść do lekarza i skonsultować, a po ciąży usunąć, ale ciekawa jestem, czy sam by poszedł :P Wiem, że tu chodzi o względy zdrowotne...
A jeszcze wczoraj jakieś babki gadały o polipach i mówiły, że to trzeba jak najszybciej usunąć, bo po co ma się z tego rak zrobić. Pojechały nieźle, a ja teraz się gryzę z tym czy i kiedy iść do lekarza, bo mnie nastraszyły. Eh, one pewnie nawet nie wiedzą, że mnie zestresowały :P

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlj44jpv60asct.png

Odnośnik do komentarza

dziewczyny ja po pierwszym porodzie miałam straszne hemoroidy i nic mi nie pomagało, płakałam przy wypróżnianiu, zresztą teraz w tej ciąży też miałam ale tylko chwilę bo odrazu sobie zaaplikowałam aplikator ANUREX nie jest to tanie bo kosztuje około 70 zł ale ulga natychmiastowa. poczytajcie o tym jak macie duże problemy. i to jest w 100% bezpieczne w ciąży.

http://www.suwaczki.com/tickers/zem33e5e02tiirhu.png

Odnośnik do komentarza

Kati nie zastanawiaj Się na nawet tylko marsz do lekarza! chociaż teraz jeśli nawet mieliby coś zrobić to raczej nie będzie możliwe Z uwagi na ciążę. Badanie tamtej strony nie jest przyjemne i z całą pewnością krępujace ale tu o Twoje zdrowie chodzi! pomyśl sobie że to lekarz jak każdy inny i wykonuje swoją pracę, nie sa mu dziwne takie sprawy ;-) wiem co mówię bo sama przed ciążą chodziłam do proktologa i pamiętam wstyd przed pierwsza wizyta, ale potem przeszło i szłam jak do każdego innego.Tak że nie zastanawiaj się moja droga tylko zaplanuj wizytę, na pewno chcesz aby Twoje dzieciątko miało zdrową mamę? :-)
Anuszka moja córcia też jest drobna i z "zazdrością" czytam jak pięknie rosną dzidziusie dziewczyn:-) ale jeśli lekarz mówi że mieści się W normie to widocznie tak jest i nie ma co Się martwić!
Surikatka A która serie hipp polecasz? Bo słyszalam że sa dwie?

http://www.suwaczki.com/tickers/relgdf9hvnkej0on.png

Odnośnik do komentarza

Surikatko ja kupiłam dla mojej małej żel do mycia ciała i włosów z hippa. Cały czas się zastanawiałam jakie kosmetyki wybrać i ostatecznie postawiłam na żel z hippa + olej kokosowy z migdałowym:) Mam nadzieję, że będzie odpowiedni dla mojej córeczki:)
Kiniarzeszow35 u mnie ostatnio zgagę powodują banany:) Bardzo je lubię i ciężko mi sobie odmówić, więc czasami cierpię :/
Kati ja mam naczyniaka płaskiego od urodzenia, który jak wszystkie znamiona, pieprzyki itp są niby bardziej ukrwione w ciąży. Niby niezłośliwy, ale obok zrobiła mi się mała kulka z krwią i nie zdążyłam zaobserwować czy to ten naczyniak się taki zrobił czy to akurat miejsce obok i nie ma to związku ale jak przez przypadek go podrażniłam to tak mi krew ciekła, że nie wiedziałam co robić:( Na piersi zrobił mi się ziarniak już przed ciążą ale był prawie niewidoczny i płaski a teraz zrobił się większy a wokół niego takie dziwne naczynka jakby popękane:( Obawiam się czy to nie ma jakiegoś wpływ na dzidzię:( Wczoraj byłam u mojego gina ale akurat przełożył godziny wizyt o czym nie wiedziała i już drugi raz nie miałam siły iść taki kawał:( Przejdę się jutro i może się dowiem czy to coś może być groźne:(
Emiilusia teraz jest wersja nowa hippa. Różowe opakowania zostały zastąpione białymi. Ja szukałam pewnego płynu właśnie w różowej butelce i się okazało, że w białej jest to samo. Zmienili sobie opakowania ale niby większość składów została taka sama. Tak wyczytałam w internecie, bo w drogeriach nie potrafili mi tego wytłumaczyć:/

A co do spięć brzucha, to ja mam je coraz częściej. Teraz od godziny siedzę i spina mi się dosłownie co kilka minut, tylko na chwilę ale trochę to dokuczliwe. Podczas skurczu strasznie wykrzywia mi się brzuch w tym miejscu, w którym moja mała leży i się zastanawiam czy to ona się tak spina, czy to moja macica ją tak wypycha do góry. Czy to może być dla niej też uciążliwe? Też tak macie?

A co do lodów to je po prostu w ciąży uwielbiam!!!!! U mnie królują rożki z lidla:) Mega przypadły mi do gustu a że mam sklep pod nosem to często goszczą u mnie w rękach, bo do zamrażarki nie zdążę ich włożyć tak szybko znikają:) Często pochłaniam kilka na raz:)

http://www.suwaczki.com/tickers/l22ngu1r27nochta.png

Odnośnik do komentarza

Justynko, nie forsuje sie dzisiaj. Tylko szykowalam meza na wyjazd na wesele jego brata. Potem troche posprzatalismy i nawet z rodzicami do spolki odmalowalismy balkon. Zaczal wygladac po ludzku;)
Wkurzylam sie na ludzi Jyska. Mieli przywiezc szafe rano, a przywiezli o 17! Caly dzien siedzialam i czekalam na nich. Maz czekal rano ale potem musial isc do pracy... Jak przyjechali to kazalam im wnosic samym, bo przeciez 120 kg nie przeniose! No to sobie panowie wnosili...
W koncu ilez mozna czekac...

Ado jak tam kuchnia? Skrecili?

Odnośnik do komentarza

Do konca jeszcze sporo choc z dnia na dzien coraz mniej;) balkon tylko odswiezony na bialo, bo spoldzielnia nie pozwala na inny kolor. Ale wyobrazcie sobie tutaj wszystko pomslowane jest olejna farba. Odswiezanie elewacyjna to bagatela cztery warstwy!

Zrobie zdjecia jak juz ogarne to Wam pokaze jak to wyglada :)
Tak piszecie o tych lodach i slodkosciach, ze mnie wygnalo do sklepu, ale wrocilam z sledziami;) wlasnie zajadam;)

Odnośnik do komentarza

La mariposa, wiem ze albuminy sa drogie. Teraz to w sumie nfz na nic nie ma pieniedzy. W poprzedniej ciazy przetaczali mi sandoglobuliny, w tej juz nie wyrazil zgody, mimo, ze wyniki gorsze niz poprzednio... To coz sie dziwic albuminami:)

A powiem Wam ze dobrze ze dzis nie bylam u gin, no tesciowa tak mi podniosla cisnienie, ze hej. Pewnie by mnie doktor polozyla do szpitala. Jak zmierzylam to bylo 180/120.
Wyobrazcie sobie. Brat mezama slub w ten piatek i wszystko usalo mi sie zorganizowac zeby moj R mogl pojechac te 700 km i byc na tej waznej uroczystosci.
Dzwonie dzis zapytac o to czy nie maja na miejscu jakiejs awaryjnej koszuli po bracie R, zeby tyle nie pakowac i wozic, a ona mi a to Ty nie przyjedziesz? I Danusia zostanie z Toba? Bo T planowal ze mala poniesie obraczki i welon (nikt tego z nami nie uzgadnial)...
Zdenerwowalam sie bo z jednej strony to caly czas placze w telefon, zebym wytrzymala te 3 tugodnie, zeby nic nie robic, a z drugiej wyslaluje z tekstem ze powinnam wskoczyc w wyjsviowa sukienke i jechac te 700 km i bawic sie do bialego rana, pilnujac Danci... Bo przeciez oni beda zajeci obowiazkami gospodarzy wesela.
Rece mi opadly z bezsily. No i okazalo sie ze zadna koszula po bracie meza nie znajdzie sie dla niego i musze mu pakowac jeszcze zapasowe(roznie moze byc prawda?)...

Odnośnik do komentarza

Tetide dzięki ;)
Aniu podziwiam ja bym mojego nie puściła jak bym była w takim stanie jak ty... Zostaniesz sama wyniki nie najlepsze tyle co ze szpitala wyszłaś... Jak by odpukać coś się zaczęło dziać to co z Danusia? Masz kogoś zaufanego na miejscu aby się nią zajęli zanim mąż wróci? Może troche przesadzam ale to moja pierwsza ciąża ty masz juz doświadczenie pewnie wszystko sobie juz zaplanowałaś w razie czego ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/9f7janliywfnjikz.png

Odnośnik do komentarza

Aniaradzia z tymi teściowymi to tak czasami jest... Moja to na razie przyszła teściowa, bo my w narzeczeństwie ale tak daje popalić, że ja czasami wymiękam:( Dobrze, że masz rodziców w razie "W" i gdyby coś się działo to możesz na nich liczyć :) Na pewno wszystko będzie dobrze:)

A powiem Wam, że tyle się dzisiaj naszorowałam łazienkę, a teraz umieram z bólu tak mnie kręgosłup napiernicza:( Nocka będzie nieprzespana:(

http://www.suwaczki.com/tickers/l22ngu1r27nochta.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...