Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe fasolki 2015


Gość Gosia 1 czerwcowa

Rekomendowane odpowiedzi

Adaszelki, przy bolach ala menstruacyjnych zawsze biore no spe. Tylko u mnie ten bol jest 8-9 w skali do 10 i trwa okolo 5 min. Potrafi sie powtarzac w regularnych odstepach. W poprzedniej ciazy takie bole rejestrowane byly na ktg jako skurcz wychodzacy poza skale;) polozne twierdzily, ze rodze juz od 7 miesiaca;)taka byla moja uroda:) razem z kolezanka z sali z patologii smialysmy sie, ze pewnie bole porodowe nas nie zmoga i rak tez sie stalo. W koncu obie urodzilysmy przez ciecie...

Odnośnik do komentarza

Uff czyli infekcja sie dopiero rozwija...
U mnie tez wolno zazwyczaj postepuje, za to u corci blyskawica.
Pewbie escherichia coli Cie zasiedlila, ale dla pewnosci zrob posiew, bedzie pewnosc.
Mozliwe ze ginka da Ci jutro furagine a po wynikach posiewu zaleci antybiotyk:) na tym etapie ciazy furagina juz jedt bezpieczna:)
Daj znac co lekarka na te wyniki.
Ja trzymam mocno kciuki:)

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie mamusie :)
Ja mam termin na koniec czerwca/początek lipca.
Mam do Was pytanie - czy odczuwacie ból kregosłupa?
Mnie od ponad miesiąca po wstaniu z pozycji siedzącej bardzo boli w kości ogonowej. Boję się, ponieważ rodząc pierwsze dziecko miałam bóle krzyżowe mimo, że nie bolało mnie w tej części kręgosłupa. Zatem w tej sytuacji aż boję się myśleć...

Odnośnik do komentarza

Dziękuję bardzo za tak szybka odp :)
za tydzień idę do lekarza więc muszę o to zapytać.
A Wy jak sie czujecie? ja jeszcze do niedawna od poczatku ciąży cierpiałam na bezsenność - masakra!!!
Od tygodnia dopiero przypomniałam sobie co to jest sen :)

Odnośnik do komentarza

Hej Dziewczyny :)
Ja już po wizycie. Z Bąblem wszystko ok, waży już 230g :) No i może nie na 100%, ale chyba jednak będę miała córcię :D Czyli kwestia płci mojego Maluszka bez zmian, z wizyty na wizytę się potwierdza. Za ok 2 tyg. mam się umówić na badania połówkowe, ale do innego lekarza z jakimś super, ekstra usg.
A wiecie co mnie zdziwiło, ne zwróciłam wcześniej na to uwagi, że moja ginka liczy tygodnie ciąży inaczej niż ja to robiłam. Jestem teraz w 17t 4d ciąży- mi się wydawało, że to 18tc, a moja ginka liczy, ze to 17 tc. Zgłupiałam. Już teraz kompletnie nie wiem, jak się liczy tygodnie ciąży :/

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hxkf7rcsp.png

http://www.suwaczki.com/tickers/t9qo5a8sqo5bf8q1.png

Odnośnik do komentarza

Gorzka Czekoladka.u mnie tez głownie swoje robiły nerwy. Tak jak piszesz, najdrobniejszy szelest w stoperach był w stanie mnie wybudzić. Non stop byłam w stresie bo rózne mysli brałam do głowy.Miałam i w sumie mam rózne lęki...
Jest o niebo lepiej od czasu jak poszłam do psycholog. Bardzo pomogła mi z nią rozmowa - ale to szerszy temat :)
Malutka30 w którym tyg jesteś???? Od 15 tyg czesto popraw
ia się sen, także spokojnie :) będzie dobrze :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...