Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe fasolki 2015


Gość Gosia 1 czerwcowa

Rekomendowane odpowiedzi

Emiilusia7 ja też spora przytyłam bo już prawie 12 kg. Z tym że przed ciążą ważyłam 48 kg a mam 170 cm wzrostu

nataliag81 z tego co mi wiadomo po 32 tc są badania prenatalne ale to jest zwykłe usg z tymże dokładnijsze. Pierwsze słyszę że wiek ciąży oblicza się na podstawie ruchów dziecka. Zmień może lekarza bo ten to jakiś dziwak

cichaasia ja mam tylko używane ubranka. Dostałam od znajomych i są bardzo ładne więc nie zamierzam nic kupować no chyba że zabranie tych co mam. Wystarczy wszystko porządnie wyprać i już jest higienicznie. A pieniążki które przeznaczylabyś na nowe ubranka można przenaczyć na coś innego :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3dqk3qzk9fgf5.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Nie myślałam o innym szpitalu bo tam moja go pracuje i jej dziewczyny maja dobra opiekę nawet jak jej nie ma... Nie jesteś obca z ulicy tylko od ich lekarza ;)
A co do ciuszków to my też mamy używane z allegro duza pake zamówilam ;) i wczoraj domawialam jeszcze nówki z tego co mi brakuje i aby było parę wypasionych rzeczy dla Karolka :D
A co do badan prenatalnych to nic nie słyszałam ze szkodzą... Ja jestem umowiona na 24 marzec na te badania będę w 29 tyg. A później jeszcze mój gin po 36 tyg do szpitala mówiła ze razem pojedziemy na jakies badania ale nie wiem co dokkadnie będzie mi wtedy robić :D

http://www.suwaczki.com/tickers/9f7janliywfnjikz.png

Odnośnik do komentarza

Agnieszko, ty tez nie mozesz spac? Wczoraj zaczelas tak wczesnie dzien i dzis;)

Ja to bym jeszcze spala, ale Danusia zrobila pobudke i koniec:)

Migotko dzieki za namiar na stol:) kazdy styl wart rozwazenia bo lubimy eklektyzm:) szafki i polki beda nowoczesne. Kanapo szezlag w starym stylu a stol i krzesla jeszcze nie wiemy. 11 mkw trzeba jakos zagospodarowac na biblioteke:)

Odnośnik do komentarza

Mamy 21 wiek a lekarz na podstawie ruchów wyznacza termin porodu, szok!
Ale z Was ranne ptaszki:-)
Co do ciuszkow do szpitala u mnie tez szpital daje ale mozna przebrać w swoje:-)
Z ruchami co lekarz to opinia moj mi powiedzial ze jak juz czuje mocne kopniaki to mam monitorować ruchy i jak caly dzien nic nie poczuje nawet po zjedzeniu czegoś słodkiego to mam sie udać na IP. Nie zdarzyło mi sie jeszcze w ogole nic nie czuć, sa dni ze tylko kilka kopniakow czuje na caly dzien a sa takie ze caly dzien trenuje:-)

http://www.suwaczki.com/tickers/atdc3e5ei6ibpnmb.png

Odnośnik do komentarza

Justi uwierz pospalabym jeszcze! Oj pospalabym. Zaraz ide na zakupy z Dancia, musimy cos zrobic na obiadek a lodowka swieci pustkami... Mala chce tylko kasze na obiad, wiec jakiegos mieska na gulasz musze zakupic... Ale nie mam kompletnie jaki zrobic...

Zazdroszcze sniadanka z mezem. Moj wczoraj wrocil po polnocy -juz spalam a wyszedl bladym switem-jeszcze spalam;)

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny.. Mam pytanie odnośnie ruchów dziecka..
Jak mnie kopie to czasami czuje w pochwie te uderzenia, one nie bola tylko tak jakby gilgotaja, albo jakby coś wypływało z pochwy, ale nic na bieliźnie nie mam.. Tak jakby w pęcherz kopal albo cos. Nie wiem.. Tez tak macie albo miałyście?

Odnośnik do komentarza

sabrinka wiem, ze nie chciałaś... Lepiej tez mieć na uwadze, co może być przyczyną takich skurczy. Ale w poniedzialek sie dowiem wszystkiego, mam nadzieje, ze jest ok ;-)

Dziękuję za odpowiedzi.. To uczucie gdy maluch kopie . Jest takie dziwne.. Hehe ;-)

Odnośnik do komentarza
Gość Agusia30

Jeszcze nie wiem ile przytyłam i chyba nie chcę wiedzieć. W piątek mamy badanie, to dam znać. Nie chcę się wcześniej stresować. Sąsiadka, która mnie nie widziała przez miesiąc nie kryła przerażenia na widok mojego brzucha:D
Już nie pracuję, a kanapowy tryb życia i bliskość do lodówki nie sprzyjają w zachowaniu umiaru. Na szczęście mąż wyciąga mnie codziennie na wieczorny spacer. Czuję się jak pingwin, gdy przy nim kroczę:)
Czy którejś z Was odwrócił się już pępek? Mi jeszcze nie.

Odnośnik do komentarza
Gość Agusia30

Wydaje mi się, że na stronie mamazone.pl było opisane co warto kupić, a czego nie na wyprawkę i to w zależności od pory roku. Myślę, że poczekam co powiedzą w szkole rodzenia i wybiorę wariant pośredni. Koleżanki mi mówią, żeby w najmniejszym rozmiarze kupić minimalną ilość ciuszków, bo dziecko zaraz wyrośnie i w sumie będzie mu wygodniej w nieco przydużych. W sumie maluszki urodzą się latem, więc wszystko powinno szybko schnąć.

Odnośnik do komentarza
Gość Agusia30

migotka84 ja borę cały czas luteinę. Zaczęłam brać na początku ciąży ilekarz powiedział że już mam ją brać do końca.
Mi lekarz zalecił branie luteiny tylko do stycznia, a może nawet wcześniej skończyłam, a do stycznia medrol. takie były zalecenia z kliniki, a mój ginekolog miał ustalić czy powinnam brać dlużej i nie widzial potrzeby.
Teraz z powodu niedoczynności tarczycy nadal muszę coś łykać na czczo. Mam nadzieję, że po ciązy ta dolegliwość ustąpi:)

Odnośnik do komentarza

Witam wieczorową porą.
Miałam dzisiaj dość ciężki dzień, tzn. zajęcia od 9 do 19 i tyłek mnie boli od siedzenia. Mały cały dzień się wiercił i skopał mi żebra, pęcherz, rozciągał się naciągając mi skórę do granic wytrzymałości. Wiercił się non stop przez 12 godzin :) Potem ustawił się wzdłuż brzucha i nie mogłam siedzieć normalnie tylko nienaturalnie odgięta do tyłu :)

Dzisiaj oficjalnie rozpoczęłam trzeci trymestr. Całe sześć miesięcy ciąży za mną. Ależ szybko zleciało... Jeszcze trzy i maleństwo będzie na świecie :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlj44jpv60asct.png

Odnośnik do komentarza

Kati, gratuluje trzeciego trymestru:)
A przede wszystkimwytrwalosci w zajeciach!!! Dzielna jestes kobietko! Ja dzis tylko do biedronki z Dancia poszlam i ledwo wrocilam... Ehh te ruczajskie blota... Tak mnie zmeczyla przeprawa przez nie z Dancia i niewielkim obciazeniem zakupowym, ze obiad byl troche spoznionu. Za to jutro od rana bede szalec w kuchni, zeby mezus mial puszny obiadek jak wroci o 16. W koncu wspolne popoludnie:) to nsjbardziej lubie w niedzieli...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...