Skocz do zawartości
Forum

Konkurs "Użytkownik Miesiąca - Wrzesień 2014"


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszamy do konkursu
UŻYTKOWNIK MIESIĄCA - wrzesień 2014!
Na zwycięzcę czeka nagroda:
Toster SIEMENS TT 611032

http://kontoredakcyjne.strefa.pl/toster.jpg

Zasady:
głosujemy, kto powinien zostać Użytkownikiem Miesiąca i krótko uzasadniamy swój wybór. Jeden Użytkownik może głosować na jednego zarejestrowanego na forum Kandydata.
Konkurs trwa do 30 września 2014 r. do północy.
Wyniki ogłosimy w ciągu dwóch dni roboczych od zakończenia konkursu.
Regulamin konkursu
Zapraszamy do konkursu i głosowania oraz do polubienia naszego profilu na Facebooku!

Odnośnik do komentarza

Ja również zgadzam się z dziewczynami nagroda wspaniała i wyjątkowa dlatego też powinna trafić do wyjątkowej osoby razem z tytułem użytkownika miesiąca bo ten tytuł jest równie ważny. Zatem mój głosik wędruje w tym miesiącu do agasaga3 jest na forum co prawda od niedawna ale udziela się często, zakłada nowe wątki, jest taka ciepła i pozytywnie nastawiona do świata,
trzymam kciuki za ciebie:))) i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Natko, Bettyy, jestem bardzo, bardzo mile zaskoczona Waszymi głosami. Bardzo dziękuję, nie spodziewałam się że ktoś może na mnie zagłosować, w końcu jestem tutaj, hmm, niech się zastanowię, od jakiegoś lipca, może czerwca. No i dopiero niedawno dowiedziałam że jest w ogóle taki konkurs. Cieszą takie miłe słowa, aż się rumienię gdy je czytam. :-) Bettyy, do Twoich zdolności kulinarnych to mi baaaaaardzo wiele brakuje.

Odnośnik do komentarza

Zbliża się koniec miesiąca i trochę mi głupio...bo będzie, że wciąż się tylko zgadzam i zgadzam. Ale również chciałam nominować adasaga3. Był taki tydzień w tym miesiącu, że w każdy wątek, w który weszłam udzielała się przede mną, albo po mnie właśnie ta Forumka. I tak jakoś ją miło zapamiętałam.
Toster wygląda wspaniale, nich Ci tosty z niego wychodzą rumienne ;)

Odnośnik do komentarza

Ja mam mały mętlik w głowie, tyle jest tu osób które regularnie wypowiadają się na różne tematy: Bettyy, Natka, Nikawa, Ulla, Margeritka itp. itd. Ciężko zdecydować się na jedną osobę. Ale skoro muszę to swój głos oddaję na Margeritkę. Bo na Ullę jako "ekspertkę" chyba nie można głosować? A czemu wybieram Margeritkę? Często można ją spotkać na forum, właściwie chyba każdego dnia. Udziela odpowiedzi, ale i sama zakłada nowe wątki. Właśnie jest świeżo po remoncie mieszkania, toster na pewno by się jej przydał.

Odnośnik do komentarza

Skoro na Margeritkę nie można głosować to głosuję na Natke08. Aczkolwiek uważam, że nagród powinno być więcej i powinno się wybierać 3 najaktywniejsze osoby. Ciężko tak wybrać jedną osobę, bo wiele jest forumowiczek które udzielają się tutaj każdego dnia. Wybierając jedną niejako krzywdzimy te pozostałe które też się bardzo starają. A Natkę 08 wybieram bo jest pomocna, życzliwa, aktywna, udziela się na forum każdego dnia.

Odnośnik do komentarza

Kochani,

niewiele głosów w tym miesiącu oddaliście, ale za to prawie jednomyślnie wybraliście adasaga3 :-)

My przychylamy się do Waszej decyzji i gratulujemy zwycięzcy!

adasaga3 - prosimy o przysłanie danych do wysyłki nagrody na maila: konkursy@parenting.pl. W temacie wiadomości należy wpisać nazwę konkursu oraz nick. Czekamy i serdecznie gratulujemy!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...