Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, dziewczyny. Nawiedziła mnie dzisiaj teściowa. Jak ja nie cierpię tej kobiety. Oczywiście skomentowała, że Nadia ma odstające uszy i co ja zamierzam z tym zrobić i o Boże co to będzie z tymi uszami. Ma troszkę odstające, ale ja też mam i nie uważam żeby było to takie straszne w końcu żyje z tymi uszami 27 lat :-) Można się uczesć żeby uszu nie było widać, a zresztą bez przesady nie ma aż takich, a ta baba tak powiedziała jakby to miał być koniec świata i jęczy, że Nadia pije wodę, lubi to pije przynajmniej nie ma problemów z brzuszkiem, a i że mało śpi w dzień, no kur... idealne dzieci są filmach co tylko jedzą i śpią. Przepraszam ale musiałam się wygadać, bo po wizycie teściowej przez tydzień chodzę później wkur... i pyta kiedy Nadia przyjedzie do niej na noc, odpowiedź prosta nigdy!

Odnośnik do komentarza
Gość Wisienka2

Karola, współczuje teściowki, to rzeczywiście jakieś wredny typ! Jak mozna tak mówić?? Ja na szczęście mam od 9 lat super tesciowa, a Hania jest jej pierwsza wnuczka i jest przeszczęśliwa. Duzo nam pomaga, gotuje, i co wazne-nie wtrąca sie.

Hanka, ja mam podobnie jak Ty, wczoraj jak mała płakała cały dzień i nie chciała wcale spac, to w pewnym momencie ryczałam juz razem z nia, opadły mi wszystkie siły, bo była tak ładna pogoda a my w czterech ścianach bo płacz..
Na szczęście dzis jest juz lepiej, mała przespała cała noc -21-5, potem jedzenie i kupa po dwóch dniach męki, potem znowu spanie do 8.30, potem kilka drzemek na mnie. Zlote dziecko dzisiaj! Kazdy dzień jest inny, nie martw sie, głowa do gory! Nie jesteś z tym sama. Nasze dzidziolki sa po prostu wymagające!;)

Odnośnik do komentarza
Gość Wisienka2

My dzis miałyśmy trzecie podejście do szczepień i nic z tego, dopiero w sierpniu..
Morfologia słaba, najpierw musi sie poprawić. Dawałam Ferrum przez 3 dni ale była masakra z brzuchem i odstawiłam. Dzis doktorek kazał dać Acfiferol, czy któraś z was daje lub dawała to żelazo? Aż sie boje co znowu bedzie ;(

Odnośnik do komentarza
Gość Wisienka2

Marti, Ty pisałaś ze jesz wszystko - czy na jakieś słodkie sobie pozwalasz? Ja z kolei jem bardzo niewiele, ale ile mozna? Mam czasem chęć na cos dobrego sprzed ciazy ;( ale jak sobie pomyśle jak mała moze po tym cierpieć a ja z nia, to mi sie odechciewa..

Odnośnik do komentarza

ja Tymoteusza będę szczepić za tydzień albo 5 w 1 albo 6 w 1 , jeszcze nie zdecydowałam.
widzę że nie tylko ja mam przeboje z teściami. mnie szlag trafia ze względu na teścia, który się wtrącał zanim urodziłam. a że buzie mam niewyparzoną i sie nie zamknę awantura gotowa:) Ja uważam,że nie można dać sobie wejść na głowę. Oni mieli już swój czas na wychowywanie teraz niech swoje złote rady wsadzą sobie gdzieś.

Odnośnik do komentarza

A do mnie sie rodzinka zjechala wczoraj wieczorem, bracia z zonami i dzieciakami i 2 tyg będą i mamy superowo pelny dom:) a Karola chyba znowu skok rozpoczęła, wczoraj spala od 14 do 8:30 dzisiaj rano! Z przerwami na jedzenie oczywiście:) a pozniej sie pobawila i znowu drzemki i cos sie rozbudzić nie mogla bo marudna byla i znowu Malo je:) a wczoraj sie wazyla u lekarza i 5390 czyli 400g w dwa tyg:)

Odnośnik do komentarza

Elzbietta...no ja w sierpniu musze malego zostawic bo mamy wesele szwagra. Jest 20km od domu,my nestesmy starostami. Mam zamiar jezdzic co 3-4godz karmic malego,jak bedzie zle no to mam ten przywilej ze on butle je chetnie,wiec mama moja lub siostra bo jeszcze nie wiem kto z nim zostanie mu zrobia mleko. Jak przyjade a on bedzie np dopiero co pojedzony to odciagne pokarm i nastepne karmienie dostanie moje mleko no tylko z butli. Ale nie boje sie o niego bo wiem,ze moja siostra jest bardzo racjonalna,swiezo odchowala dwojke dzieci i wie co robic,a moja mama bedzie mnie sluchala bo sie bedzie najnormalniej w swiecie bala:-)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-70938.png

Odnośnik do komentarza

agata1987 to spory chlopczyk :) a co do wyprowadzki i innego obcego miasta to tez wiem cos o tym.. Tez mieszkalismy we Wrocławiu przez okres studiow i troche po. Wtedy jeszcze bylismy z moim G parą, pozniej narzeczenstwem. i moj mąz dostal super prace w innym miescie i sie wiele nie zastanawiajac wyprowadzilismy sie. I mieszkamy teraz juz prawie 2 lata kolo Legnicy. Poczatek tez byl dla mnie ciezki bo nikogo nie znalam. Wszyscy znajomi i super zycie zostalo we Wrocławiu. ale powoli powoli i jakos sie ulozylo ;)

Aneczka83 no to w takim razie zamawiam hula-hop :D moze fald zniknie troche ;)

oj wspolczuje tym ktore maja problemy z tesciami lub rodzicami :( my na szczescie sie w miare dobrze dogadujemy chociaz czasem tez mnei niektore sytuacje badz wypowiedzi draznia ale jakos puszczam to czasem bokiem ucha i tyle. Generalnie nazekac nie mozemy. moze to dzieki odleglosci. tosciowei i rodzice mieszkaja okolo 100 km od nas :) a jak sie widzimy to jest milo i przyjemnie :)

http://s8.suwaczek.com/201506014956.png

Odnośnik do komentarza

A nam spokojnie dziś dzień mija. Mała spala od 21.30 do 5,15 i później do 9.
Powiesilam karuzele nad lozeczkiem i mała leżeć i patrzeć tylko na sówki na baldachimie i karuzele.
Agata witaj:)
Wspolczuje wam tych ciągłych cyckow i problemów brzuszkowych. Ja się coraz bardziej cieszę ze karnie mm bo bym chyba zwaroowala .

monthly_2015_07/majoweczki-2015_32725.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/16uddqk3lvmzhw85.png
http://www.suwaczki.com/tickers/34bw3e3k2pcfzur1.png

http://s7.suwaczek.com/201504281765.png

Odnośnik do komentarza
Gość Wisienka2

Kulka a co sie działo z ta kupa?
Ja mam dawać 2 razy dziennie - niby z woda z godzina odstępu na jedzenie, ale to juz wiem ze nie ma szans, bo wszystko bedzie wylane. Dałam wiec pierwsza dawkę strzykawka przy karmieniu i tak bede dawać.

Odnośnik do komentarza

Karinka ale super slodki brzdac :)

Agata1987 alez ten swiat maly ze tak powiem ;p my dokladnie mieszkamy w zlotoryii wiec jak w jakis dzien bedziesz moze tu to pisz to skoczymy na jakies lody czy cos ;p

dziewczyny karmiace mm napisze Wam moje spostrzezenia ;) problemy z kupką u nas sie skonczyly jak majka zaczela pic sporo wody. juz kilka dni pod rzad ladnie kupa idzie juz w trakcie picia butli z woda ;) polozna nam kiedys powiedziala zeby dawac sporo wody jak sa problemy brzuszkowo-kupkowe. najpierw majka nie chciala zbytnio tej wody. a teraz jak sie kilka razy robi podchody z woda to w koncu zaczyna ciagnac :) potrafi nawet okolo 100 ml wydoic naraz. a wtedy kupa idzie rach pach :)
ale to taki nasz przypadek i akurat u nas dziala na szczescie :) odpukac zeby nie zapeszyc :P

o matko jutro rano szczepienia. oby poszlo gladko i bez histerii :(

http://s8.suwaczek.com/201506014956.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny Kacperek spal do 18, przebrałam go (dwa razy, bo raz się obsiusiał, a później mu się sporo ulało) nakarmiłam, pobawiliśmy się, pogadaliśmy, znowu dostał cyca i ... Właśnie zasnął :D
Dzięki Bogu za szczepionki ;) bo to chyba dzieki nim mój Synek dzisiaj taki grzeczny ;) krzyczał tylko jak mu plasterki z nóżek odklejałam...
Współczuję wszystkim zmagającym się z teściami /nieteściami wiem coś o tym bo moi tez nie są fajni... Na szczęście dawno ich nie widziałam i nie mam zamiaru ich widzieć wcześniej niż na chrzcie Kacperka (02.08) .
Wszystkim, które mieszkają dalej od domu i znajomych też współczuję i tez rozumiem chociaż do rodzinnego domu mam zaledwie 7km to przeciez nie będę tam jeździć codziennie... Więc siedzę w domu sama z Synkiem.

Kochamy Cię, Kacperku :*
http://s10.suwaczek.com/201505281662.png
http://www.suwaczki.com/tickers/74dij44jxz6vzefb.png

Odnośnik do komentarza

Następne słodziaki-przystojniaki :D super dzieciaczki!!

Dziś wypróbowaliśmy matę - jak najbardziej polecam. Dorotka się tak zajęła, że nawet obiad zdążyłam zrobić :D
No i byliśmy na bioderkach - powiedział mi to co Dominice - że jakieś samoistne zwichnięcie czy coś. Ale NIC nie robić, bo jest OK i tylko za 3m-ce na kontrolę :D

Współczuję teściów i cieszę się, że mieszkamy sami daleko od wszystkich ;)
Hanka - doskonale Cię rozumiem i łączę się w bólu :*

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Ania, cos w tym jest bo Karolina od zawsze duzo wody pije,czasem woli pic niz jesc i kupki idą bez problemu teraz i nie są takie gęste. Tyle ze ja jej daje porcjami bo jak za duzo na raz lyknie to zwraca zaraz. Nam nawet na usg brzuszka powiedziano ze dziewczynki szczególnie powinny pic wode żeby sie uk moczowy czyscil. U nas dzien marudy, ani jesc ani spac ani nic, nawet spacer byl zly ale na szczescie po kąpieli mala pojadla i spi:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...