Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki myszeczko napisz mi jak będziesz mogła bo ja zielona w tym temacie jestem. Niechciała bym żeby się to rozbujało.
Dobra Wróżko ale niespodzianka. Kurcze mam nadzieję że u mnie się nie zmieni bo by chłopczyk cały w różu był i w damskim wózku jeżdził. Ale to napewno lekarz widział że to chłopczyk?

http://fajnamama.pl/suwaczki/f85c3ik.png

Odnośnik do komentarza
Gość Dominika_1989

Ja tam nie chce znac plci mojego dzidziusia, nie jest to najwazniejsze, liczy sie aby bylo zdrowe, a kochac bedziemy tak samo czy to bedzie chlopiec czy dziewczynka, a przynajmniej bedzie niespodzianka...:-) wszyscy lekarze podziwiaja, ze nie chcemy znac plci bo w dzisiejszych czasach to niespotykane... A akcesoria i ubranka dla dzidzi kupujemy uniwersalne wiec to tez nie jest jakis problem... Bez sensu jest komentowanie ludzi odnosnie plci dziecka, przeciez dla rodzicow ktorzy decyduja sie na dziecko nie to jest najwazniejsze, nie mamy na to zadnego wplywu, ludzie bywaja beznadziejni, ale to tylko osoby o niskim ilorazie inteligencji... Trzeba im wspolczuc...:-)

Odnośnik do komentarza
Gość Dominika_1989

Do VerySweetAngel... Ja nie rodze w Miedzylesiu, ale prowadze ciaze u ginekologa, ktory pracuje w szpitalu w Miedzylesiu... Przyjmuje tam porody jak cos... Szczerze go polecam... Jak cos bys chciala na ten temat wiedziec to pisz smialo...

Odnośnik do komentarza

Właśnie nie wiadomo Kto mieszka. Na wcześniejszym wyszło, że dziewczynka, a teraz nie było już pewności - może tylko pępowina się zawinęła. Nam płeć jest obojętna, ale może głupio wyjść bo mówimy cały czas Ewa, a urodzi się Janko ;)
jeszcze koło 30tc musimy iść na usg 3d sprawdzić dokładnie czy torbiel w główce się wchłania to może zyskamy pewność.

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Ja też dzisiaj byłam u lekarza stwierdził że wyniki dobre morfologia oki. W moczu oczywiście szczawnicy ale mówi że taka moja uroda. Ja miałam kiedyś kamienie w nerkach więc mam skłonności. Moja szyjka też w porządku.
Co do imienia to My też jeszcze nie mamy wybranego na 100 %. Mi się podoba Tymon, a mężowi znowu Olaf. Mamy jeszcze chwilę może jeszcze coś wymyślimy.
Lekarz pytał mnie czy chce zwolnienie? No ale mam zaplanowany urlop 2 tyg od następnego poniedziałku więc nie brałam później parę dni do pracy ale na następnej wizycie za miesiąc pójdę już na zwolnienie. Zajmę się wtedy wyprawka dla Maluszka i siebie do szpitala. Allegro pójdzie w ruch, kurier drzwi ukreci :-)
Nasz Maluszek najbardziej aktywny wieczorkiem jak już do spania się szykujemy. Mąż czasem aż nie może uwierzyc że tak mocno kopie. Ale jak chce nagrać to mi się nie udaje.
Miłego śpiuszka ;-)

http://www.suwaczki.com/tickers/17u93e5euum8xcey.png

Odnośnik do komentarza

Moja dziewuszka ma już imię - będzie Pola. Bardzo podobają mi się krótkie imiona dla dziewczynek tj. NeLa, Gaja, Inka, Mia... ;)

Byłam dziś w Pepco. Są dość duże wyprzedaże więc polecam. kupiłam m.iN. Pajace (7.99, 14.99) kaftaniki (5.99) polspiochy (4.99) leginsy (5.99) dres (9.99) body rozpinane itd. Z tym że u mnie był problem z rozmiarami. Musiałam wziąć głównie 68 i parę rzeczy udało mi się znaleźć na 62.
Swoją drogą... Nie mam pojęcia jak powinno się ubrać dzidzie w maju np. Na wyjście że szpitala!? Macie już jakąś koncepcję? I czy macie dużo ciuszkow w rozmiarze 56?
Pozdrawiam ;)

http://www.suwaczek.pl/cache/c5e2cdb929.png

Odnośnik do komentarza

Karola ja tak jedno dziennie. Kazał jeść to próbuje. Coraz więcej problemów się pojawia:/ jak nie twardy brzuszek to hemoroidy jak nie hemoroidy to zawroty głowy itd... coś dzisiaj bez humoru. Powiem Wam ze mam odruch wymiotny jak musze połknąć ta stertę tablet fuj. A i teraz już pora zgagi...

Nasze szczęście przyszło na świat 20.04.2015 O godz 23.30

Odnośnik do komentarza

Ty tka mam ogrom ciuszków 56. Nie mogłam się powstrzymać i wydaje mi się ze połowa nie będzie potrzebna... mam koncepcje na ubiór Natalki. Kaftanik plus śpioszki takie pluszowe i czapeczka. Przykryć ewentualnie pieluszka albo kocykiem w zależności od temp. A jakby było chłodno to mam kombinezonik ale taki cienki pluszowy. jak ja juz chce mieć tego bąbelka obok siebie a nie w sobie. Ostatnio coraz czesciej myślę jak będzie wyglądała. Jak pójdzie poród. Czy mój da rade tam ze mną być.

Nasze szczęście przyszło na świat 20.04.2015 O godz 23.30

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...