Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Gość paula.1228

zielizka super tak się cieszę :) kochana będziesz mamą :* uwierz w to :D dziewczyny ja już sama nie wiem, wczorajsza kreska pojawiła się po dobrej godzinie a czytałam, że po 3o min a na niektorych testach po 15 min juz sie nie odczytuje wyniku bo moz ebys falszywy :( dzisiaj rano zrobilam znowu pink- ta sama sytuacja więc pobiegłam do apteki po test z innej firmy o czulosci 10 po 3o min pojawila sie dopiero kreska :( wiec nie uwazam tego jeszcze za potwierdzenie ... ale z wielką nadzieją czekam na testowanie w dniu @ :)

Odnośnik do komentarza

Anilewe, czyli mówisz, że cc znośniejsze niż poród naturalny?
Paula, zaskoczę Cię:
Robiłam wcześniej 3 testy płytkowe:
19dc - negatywny
22dc - negatywny (odłożony na bok, po pół godzinie zauważyłam delikatny cień 2 kreseczki i byłam przekonana, że to kwestia faktu, iż nie należy po czasie dłuższym niż 5min interpretować wyniku)
25dc - robiłam jak na zewnątrz było jeszcze dość ciemno i w sztucznym świetle niewiele widziałam, coś jakby cień, później bardziej widoczna delikatna kreska - po godzinie)
No i wczoraj zdecydowałam się na bete - 26dc :)
Będzie dobrze!

https://www.suwaczki.com/tickers/l22n9vvjkwvojafh.png
http://www.suwaczki.com/tickers/dqpr20mmpxurxf9n.png

Odnośnik do komentarza
Gość paula.1228

zielizka dziękuję :* kochana jesteś :*
w następnym tygodniu powtórzę, bo zbankrutuje na testy hehe:D
dzisiaj mam okropny ból jajników jak przy owu tylko, ze oba bolą ;/ piersi coraz mocniej bolą :) można powiedzieć, że w tym cyklu nie było jeszcze dnia żeby mnie nie bolały..no może w trakcie @ nie bolały :)
A wy jak się czujecie dziewczynki?

zielizka może masz już jakieś maleńkie mdłości?? :)

Odnośnik do komentarza
Gość paula.1228

no trochę jeszcze mała beta , ponoć dopiero przy 1000 ul/ml widać. Ale nie zaszkodzi podpatrzeć :) na dniach powinno się zacząć, na razie tylko wrażliwość na zapachy a za chwilę będzie... kibelek :D dziewczyny przypomniałam sobie, że w nocy śniło mi się, że zrobiłam test hahaha i wyszły 3 kreski xD a rano jak robiłam test mój mąż taki zaspany wchodzi do łazienki a ja miałam test na kolanie i ruszyłam się i wpadł mi do kibla po prostu myślałam, że go zastrzelę.. ale z pół godziny potem się śmiał ze mnie :D na szczęście kupiłam wczoraj dwa i jeden był w zanadrzu :)

Odnośnik do komentarza

cześć dziewczyny :) gratuluję dwóch kreseczek na teście i życzę jak najmniej ciążowych dolegliwosci a jak najwięcęj uśmiechów z powodu maluszków w brzuszku:) ja sama dopiero robiłam test a tu zostały mi 2 tyg do porodu:) no chyba że Wiktorek będzie ładnie współpracować :) dopiero cieszyłam się z każdego cm a teraz już mamy 3400 gram :) życzę Wam przede wszystkim dużo zdrówka, i żeby Wam zleciało tak jak mi:) buziaczki

http://www.suwaczki.com/tickers/relgo7esrfa2wdr0.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...