Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Ola mnie tak kulo ze dwa tygodnie temu,na kilka dni sie uspkoilo,a od 3-4 dni przy kazdym ruchu,nie mowiac o zalozeniu nogi za noge:-/ale nie wiem czy to skracajaca sie szyjka,bo jak bylam miesiac temu na wizycie to mi powiedziala ze moja ma centymetr,to ilez by sie skracala ze az tak kuje...

Ja nie mialam usuwanych wloskow,ale nie wiem co wymysle bo mam czarne geste i twarde,jak ogole nogi to nie zawsze wyglada to fajnie...:-/ ale na lato cos bedzie trzeba pomyslec.

Bylam u pani rodzinnej,zlecila mi multum badan z krwi,pewnie jutro beda wyniki to zobacze co tam slychac:-) dala mi jakas masc robiona z witaminami na ten swiad,zebym sie tak jak balsamem smarowala. O 20 do odbioru,posle mezusia,relacje zdam jutro:-) a no i wapno i witamine c zazywac.
Taka sytuacja:przychodze do osrodka,a tu8 babc w kolejce siedzi,a ja mam wizyte za 5 min. W rejestracji mi mowia:nie stresuj sie,zaraz dam znac doktorce to Cie zawola. No i babcie burczaly ze ho ho. To mowie doktorce ze mi glupio,bo to starsze kobiety, siedza i czekaja a ja mloda i weszlam zaraz...a doktorka:czym sie przejmujesz? Babcie maja czas,to posiedza, to Ty masz w sobie przyszlosc narodu i o Ciebie trzeba zadbac...:-) i powiem Wam ze sie tak tam z nia zesmialam dzisiaj...prze fajna babeczka.
Tylko ta moja Przyszlosc Narodu wychodzic nie chce... ja jestem przed terminem i mnie trafia,a co dopiero Ty Szczesliwa Mamusiu...nie wyobrazam sobie takiego stresa.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-70938.png

Odnośnik do komentarza

Nathally
asia2244 - a facecika czym przekupić? bo mam wizytę w czwartek i może 200 zł bym zaoszczędziła jakby chciał wyjść przed czwartkiem:P

Wiem! na Dzień Dziecka w Lidlu jest tor wyścigowy - mojemu P aż się oczy świeciły :D dobra synuś, wychodź, dostaniesz tor :D

ola1981 - ja mam 31 a się czuję na 16 :D mój mąż ma 28 i jest poważniejszy ode mnie :D

w moim Lidlu nie dostałam staników, jade dzisiaj do teściów moze tam będzie...


Samochodzik powinien skusić:-D

http://s1.suwaczek.com/201505154965.png
http://s4.suwaczek.com/200805014670.png
http://s7.suwaczek.com/200510284670.png

Odnośnik do komentarza
Gość Wisienka2

Emka, Tytka, trzymam mocno kciuki za jak najszybsze i najmniej bolesne rozwiązanie! Być może już tulicie swoje Skarby :)

Magdzia, gratulacje!!!

Ja dopakowałam właśnie ostatnie rzeczy do toreb i po południu zbieramy się do szpitala. Jutro rano trzymajcie proszę za nas kciuki!! :)

Odnośnik do komentarza

marti87
Wychodzimy zaraz :D tylko czekamy na wypisik :) i na dumnego tatusia :)

Dziewczyny,urodzicie,ale mowcie czule do swoich dzieciaczkow,zsby wychodzily ;) w koncu usluchaja ;)
jakos tak szybko mi zlecialo teraz tak patrze te kilka dni,w ogole sam dzien porodu, wszystko sie dzialo szybko.
Po brzuchu juz sie nie masuje,ale dopiero dochodzi do mnie,ze Majeczka z brzuszka to ta Majeczka,ktora juz tule. W brzuchu to abstrakcja,teraz realnosc. Ach...

Na nawal.pokarmu mozna spokojnie przeciwzapaleniowo brac zwykly ibuprom. I mam nie sluchac gadania,ze szkodzi,bo nie prawda.
Dzis kupimy woreczki na pokarm,to sie pomrozi na zas,poki duzo pokarmu jest,a piersi i tak bola po karmieniu i sa twarde. Zeby sie zastoj nie zrobil. Kupie tez kapturki,bo lewej brodawki Majka nie obejmie i musze ja troche wyciagnac.

pozdrawiamy :*


Super odpoczywajcie i cieszcie sie soba:-D

http://s1.suwaczek.com/201505154965.png
http://s4.suwaczek.com/200805014670.png
http://s7.suwaczek.com/200510284670.png

Odnośnik do komentarza

Hejka!
Jest nadzieja, że wyjdziemy dziś do domku... Jak tylko mała będzie miała dobry wynik CRP to nas puszczą... Ja zostałam zakwalifikowana do wyjścia po badaniu ginekologicznym, podobno ładnie się goi rana i ładnie wygląda krocze jak po Vacuum... Lekarz był wręcz zdziwiony, tak wskazywała jego mina... Była u nas nawet Pani ordynator, żeby obejrzeć główkę małej... Być może tylko za 2-3 dni będziemy musiały się pokazać...

http://s4.suwaczek.com/201505065565.png

Odnośnik do komentarza

Hej , gratuluje kolejnym mamusia:) Ja wczoraj mialam juz stresujący przypadek:) poszlismy z Mężem i tesciowa do kosciola na 16 potem mielismy zostac na majówke jeszcze ale pod koniec mszy dopadl mnie skurcz ze nie moglam juz wysiedziec musialam wyjsc mąż oczywiscie ze mna, bólu jako takiego nie czułam tylko rozpychanie, pieczenie, ucisk, pod kosciołem w samochodzie gdzies ok 4 razy złapało mnie to rozpychanie po powrocie do domu od razu musiałam uda sie do toalety (nie wiem jak działa lewatywa ale to chyba było skuteczniejsze) po wyjsciu i ochłonieciu usiadłam i znów miałam takie rozpychanie pare minut po ktorych znow musialam isc do toalety z podobnymi efektami jak wczesniej za trzecim razem czułam tylko cheć lecz juz efektów brak było, synek ruszał sie rozpychał sie nogami i rekami mąż chciał juz jechac do lekarza ale ja nie mialam regularnych skurcze zdarzały sie one co 13-10 min przez 4 razy potem rozchodziłam sie i przeszło, noc ledwo przespada ciagłe wstawanie dretwienie rozpychanie ucisk ale w sumie zadnego bólu nie było dzisiaj jestem pelna energii i nawet zdarzyłam juz zrobic ciasto ucierane z rabarbarem i jabłkiem dla meza do kawa ktory wczoraj nie chcial sciagnac butów w razie czego zeby szybciej jechac do szpitala:) wniosek jest taki ze chyba juz coraz blizej ;) a my problem z imieniem miał być Hubercik a wczoraj cos z mezem nie bardzo obstawialismy za tym :) w sumie imiona dzieci nie takie wazne jak to by były cale i zdrowe a my miałysmy sile je urodzić ;) musimy z nimi wspołpracować:) która mówiła o przekupowaniu maluchów moze ja tez spróbuje, jutro jade do lekarza na wizyte bo to 38 tydzien ale niestety sama bo mąż nie da rady, to wtedy z małym zaszalejemy na zakupach :)
ps. ale sie rozpisalam:)

Odnośnik do komentarza
Gość kasia6580

Zielona... Ja posiadam taki laser.. Lumea... I powiem tak: masz jasne włoski to musisz robić to dość często.. Nie jest to na zawsze... Po jakimś czasie Odrasta. Bardzo dużo czasu zajmuje dokładne wypalenie tych włosków ponieważ głowica jest dość mała... Ogólnie to chyba nie kupiłbym drugi raz...

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny u mnie został tydzień a nadal nie wiem co to skurcze, innych objawów porodu też nie zauważam, jedynie brzuch nisko no cóż czekamy...
Emka i Tytka trzymam kciuki za was, w sumie to pewnie wasze bąbelki już na śswiecie, też iż się nie mogę doczekać tego momentu, zazdroszczę pozytywnie

]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Halinka24
Ucielo post a chciałam dodać otuchy jeszcze szczęśliwej mamusi, mam nadzieję i trzymam mocno kciuki żeby ta cc jednak przyspieszyli, maluszek Już donoszony więc niech już się zlituja nad Tobą i zrobią.

Halinka24 ja też mam jeszcze tydzień i zero objawów. Wczoraj byłam na ktg szyjka długa twarda mały niby nisko ale nic sie nie dzieje. W zcwartek kolejne ktg jesli do terminu czyli poniedziałku nic sie nie zmieni to we wtorek stawiam się na wywołanie.. ale wolałabym nie leżeć w szpitalu dłużej niż to konieczne :(

Odnośnik do komentarza

Rainbow
Halinka24
Ucielo post a chciałam dodać otuchy jeszcze szczęśliwej mamusi, mam nadzieję i trzymam mocno kciuki żeby ta cc jednak przyspieszyli, maluszek Już donoszony więc niech już się zlituja nad Tobą i zrobią.

Halinka24 ja też mam jeszcze tydzień i zero objawów. Wczoraj byłam na ktg szyjka długa twarda mały niby nisko ale nic sie nie dzieje. W zcwartek kolejne ktg jesli do terminu czyli poniedziałku nic sie nie zmieni to we wtorek stawiam się na wywołanie.. ale wolałabym nie leżeć w szpitalu dłużej niż to konieczne :(

ja identycznie co Rainbow

Odnośnik do komentarza
Gość zielooona

Dobra Wróżka, jesteś hardcorem!! TAM ? Depilatorem? Uh uh :P Filip mnie nie słucha, nie ma szans żebym dzisiaj pękła :/

No to się podlamalam, jedna kobita wystarczy ze ogoli raz na tydzień a ja codziennie muszę, mam i ciemne i jasne włoski, jak zdobędę gdzieś tanio ten laser cudo to sprobuje, juz nie widzę innego wyjścia :/
Mm, serniczek z brzoskwinia :P miłego dnia!!

Odnośnik do komentarza

Wybaczcie ale nie nadrobie choćbym chciała :P
Ja już po.... Sama Akcja szybka ale baaaardzo intensywna! Od 24 pierwsze mega bolesne skurcze, o 8:20 wyladowalam na porodowce i o 11:02 moja Pola była już na świecie. 3570, 56 cm, i 10/10 :-)
Przebili mi pęcherz, i nie zdarzyli dać zzo bo z 4 cm zrobiło się nagle 9, szybko oksytocyna żeby wyrównać skurcze... 3 parte i już. Myslalam, że umrE... Wszyscy krzyczeli że za szybko ale niestety odruchu bezwarunkowego nie dało się zatrzymać... Polozna zdążyła mnie naciac w ostatniej chwili. Mam kilka dobrych szwów wewnętrznych i 4 zewnętrzne.
Mała teraz śpi, a dumny tatuś ja podziwia.
Jak mogę w czymś pomóc i odpowiedzieć na pytania to służę pomocą :))
Powodzenia wszystkim :-*

http://www.suwaczek.pl/cache/c5e2cdb929.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...