Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

U nas wojna ząbków w toku... właśnie Jula mnie wykończyła, po czym sama padła :-0 ciekawa na jak długo mhm... więc ja szybko kawka, żeń-szeń i do boju...

Karinka, ja nas waże co 2 tygodnie i przybieramy max 300g na te 2 tyg... Super, że Amelka okaz zdrowia :-D masz racje, co lekarz i co osoba, to inna opinia i zdanie dot jedzenia niemowląt... Moja kolezanka dietetyczka jeszcze mi tabelki z zaleceniami nie wysłała, wiec sie musze dzis upomnieć :-/ ale postanowiłam, ze trzeba to po prostu wziąć na tzw "chłopski" rozum i obserwować dzidziola :-)

HM - to super, że wesele udane! :-) a reszte jakos sobie znowu ułożycie, u nas na forum to te nasze dzieciaczki ostatnio w wielu przypadkach obchodzą dzień gnoma i armagedon ząbkowy :-/
Dzięki za cynk z zabawkami, też poszperam dla małej coś nowego dla urozmaicenia...

DobraWróżko, ja ten pracoholizm znam, ale Ty chyba powinnaś chwilke dać odsapnąć swojemu organizmowi... :-*

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkkcwa1rrchwp39.png

Odnośnik do komentarza

Helloł... My po pierwszej nocy w sypialni we trójkę, wrażenia ogólnie spoko tylko muszę się przyzwyczaić na nowo do dzielenia się kołdrą i przestrzenią na łóżku. Był moment, że miałam wkurw bo ciasno i kołdry nie mogłam zwinąć i wsadzić między nogi a kot oczywiście na poduszce, ale przeszło mi i zasnęłam:-) Lenka spała do 7:30.
Już nie wiem co kto pisał chociaż czytałam na bieżąco:-/ dostałam @ i jestem osłabiona i nie mam weny na nic, nawet na zajmowanie się własnym dzieckiem, dobrze, że minął ten skok bo tak to bym tu padła.
Poszłam po buty dla siebie do sklepu i butów nie kupiłam, ale za to kubek niekapek i smoczki trójprzepływowe dla Lenki kupiłam a z palców u stóp jak leciała krew tak leci:-) nie było nic fajnego...:-/

http://s4.suwaczek.com/201505065565.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, a czy korzystałyście z czegoś firmy MAM baby? Dzisiaj dwie koleżanki kp mi mówiły, że w końcu znalazły smoczek dla swojego dziecka, bo ta firma podobno korzysta z jakiegoś jedwabistego silikonu, itd, i niby troche to w odczuciu przypomina sutek mamy hmm? i niby się zastanawiają, czy kupić też butelke tej firmy dla spróbowania, bo jedna znich już karmi prawie rok piersią i chciałaby maleństwo zacząć odzwyczajać a nie mała chce żadnej butli, a druga ma kilku tygodniowego bobasa, musi jechać na kontrole do lekarza i chciała odciągniety pokarm zostawić dla Małej. Jestem ciekawa, czy ta firma faktycznie ma jakas roznice w uzywanym silikonie

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkkcwa1rrchwp39.png

Odnośnik do komentarza

Hejka,Doris pytalas o firme mambaby,uzywam jej od czerwca i zdanie mam wyrobione na temat tej firmy.Ogolnie bardzo polecam posiadam w swojej kolekcji (nie z mojej winy a z winy mojej wybrednej corki)1 butelke anti colic 160ml i 2 baby bottle270ml i 330ml.Ta pierwsza srednio polecam gdyz wnerwiajace jest mycie tych wszystkich czesci z osobna ,za to te drugie jak najbardziej,trzeba tylko dobrac rozmiar smoczka dla mojej niuni 2jest za mala juz a 3za duza wiec tymczasowo uzywam innej firmy ale moge z czystym sumieniem polecic przedewszystkim jedwabiste smoczki bo butelii oprocz tego ze maja piekne wzory i zwracaja na siebie uwage to sa zwykle butelki a smoczki pasuja do innych tanszych butli.Sorki ze tak z partzanta ale mnie natknelo.Pozdrwiam mamusie

Odnośnik do komentarza

Otulinka, halo halo :-) dasz rade z rozszerzaniem :-* ja wprowadzalam najpierw warzywa przez 2 tyg a od trzeciego tygodnia dodatkowo prócz warzyw dawalam owocki :-) u mojej Julki byla marchewka, ziemniak, dynia, kalafior, brokul, zielony groszek :-) a z owockow jabłko, gruszka, banan :-)

Thegrubyedek, nie polecam sinlaca, ma bardzo kiepski skład, wiec ja stulosuje tylko kleik ryżowy i kleik kukurydziany bez żadnych dodatków :-) my jemy 5 posiłków mlecznych plus warzywko i owoc na deser. Jula w 6 posiłków zjada mi tyle samo ilsociowo co w 5 i to z chęcią i bez płaczu:-) ja w nią nie wmuszam akurat, dla mnie jesli waga rosnie i dzieć jest zdrowy, to je ile chce :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkkcwa1rrchwp39.png

Odnośnik do komentarza

Ja wpadam tylko na chwilkę, bo jutro na 8 jade do pracy na wazne spotkanie/prezentacje, i zaczynam sie stresować. Musze wcześnie wstać zeby sie ogarnąć, sciągnąć mleko, itp i musimy wyjsc z domu o 6.30. Usypiam wlasnie mała i biore sie za przygotowanie do spotkania. Moja czesc potrwa ze dwie godziny, oby tylko mała jakos wytrwała z tata - bedzie z nia jeździł samochodem zeby pospala..:) czuje sie tak jakbym szła pierwszy dzien do pracy ;)
Nasze wczorajsze chrzciny bardzo udane, Hania przespała cała uroczystość, potem w restauracji tez dosc długo spała. Najwazniejsze ze mamy to juz za soba.
Byłam dzis u pediatry bo niestety dopadł ja katar, walczymy z nim..
Ola, w przyszłym tygodniu jak najbardzej mi pasuje spacerek, daj znac jak juz ochłoniesz po weselu! ;) Dominika, podaj mi prosze swój adres żebym Ci podesłała namiary na siebie.
Dobrej nocy kochane!

Odnośnik do komentarza

Wisienka, w takim razie jutro z Julianką trzymamy mocno kciuki za Ciebie, no i wiadomo za Twojego męża1 :-* dacie rade! oczywiście jak tylko bedziesz miała chwilke, to wpadnij się z nami podzielić, jak było :-D
Super, że chrzciny Wam sie udały, dmuchamy mocno i odganiamy od Was ten okropny katar!:-)

Thegrubyedek, u nas waga urodzeniowa 2650g, 52cm :-) z tego, co pamietam, Wy jakos z połowy kwietnia? Więc ok 2 tygodnie różnicy miedzy dzieciaczkami :-) ja może za jakiś miesiąć jak zobacze na wadze Juli 7demke z przodu, to bedzie dobrze :-D Jeśli dziecko dobrze toleruje hipka, to po co ta zmmiana na humane? jednak każda zmiana mm, to też duze obciążenie dla żołądka dziecka...

Ogólnie jeszcze kilka dni temu martwiłam sie o to jedzenie mojego dziecka, ale jeśli co 2 tygodnie po konsultacji z lekarzem wszystko jest ok, dziecko zdrowe, wyniki w normie, u specjalistów nic nie stwierdzono i przybiera równomiernie 300g na 2 tygodnie, to nie ma powodu do zmartwien, a jesli ja sie przestane tym stresować to moja niunia też :-) (bo pewnie odczuwa mój ciągły niepokój z tym związany...)

Sylwiunia, na zumbie zmiana trenera juz na stałe? czy tymczasowo różne zastepstwa beda? :-( tiaaa moja Jula modelka hihi, ale aparatu nie cierpi za to, wiec jesli juz to taka na wybiegi tylko :-P ja też byłam szkieletorem i niejadkiem, jak byłam mała a później sie jakos nauczyłam w przedszkolu jeść :-) ona je wiecej, jak je ze mna, tzn obydwie jemy :-P wiec zamawiam niedługo krzesełko i razem bedziemy zasiadały do posiłków :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkkcwa1rrchwp39.png

Odnośnik do komentarza

Doris mysle o zmianie poniewaz moja marcelinka robi zielone kupki po tym mleku,jak jadla bebiko to robila zolte ale za to ze sluzem i wodniste jak biegunka.Na ostatnim szczepieniu bylam u innej pani doktor i powiedziala zebym sie nieprzejmowala jak ja nic nie boli ale uwazam ze 2miesiace zielonych kup to troche za dlugo,teraz bede szla do mojej doktorki i zobacze co mi ona powie.

Odnośnik do komentarza

Przepraszam Dziewczyny, że tak na raty pisze, ale co dodam, to mi sie coś przypomni :-P

Thegrubyedek, a nie myślałaś o tym, żeby wprowadzić 5 posiłków zamiast 6? w tych miesiącach z tego, co czytałam wg zaleceń już się podaje mnniej tych posiłków, a poźniej też jeśli dziecko na tyle zjada tych pozamlecznych rzeczy, to zamienia sie posiłek mleczny na normalny? :-) może jak dasz rzadziej to zje tyle samo albo wiecej bez wmuszania? :-) wiadomo - co dzieciątko, to inna bajka, ale moze warto spróbować, u mnie, Dominiki i Karinki to przyniosło efekt :-)

My jutro "wycieczka" do Katowic, ciekawe czy dam rade z Małą wytrzymać i jej zębolowym armagedonem :-/

Dziewczyny w Wawie, zazdroszcze Wam tego spacerku... :-(

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkkcwa1rrchwp39.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...