Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Panifionaa,

normalnie jebłam (przepraszam) ze smiechu. jak przeczytałam akcje o spermie.A on to ma jakieś powody do tego,aby Cię podejrzewać?weż go wygnaj z sypialni.
A co do tego dzieciara,to ja bym go sobie wypożyczyła i taka zjebe by dostał,żeby nawet by na malutka nie spojrzał!
No ale rzes to jej nie doklejaj :D i tak jest piękna:)))

Panifionaa,ale to normalnie jest hit,sperma,ja pierd......!

Odnośnik do komentarza

Johaneska,

gipsy,to masakra,ale da sie przeżyc i zapomnieć:)
Panifionaa też to powie za jakis czas:)
My wychodziliśmy z waga ok 2870,a 9 lipca ważył 4680.Kuba jest z 14 maja.A karmisz cycem,czy mm? Co Ci lekarz mówi?

My dzisiaj kończymy 3 miesiące:D.kto jest z 14 maja,EWEK,Wy,prawda?:Djeżli sie pomyliłam,to przepraszam:)
Biore pod pache mojego solenizanta i kładę się z moimi chłopakami spać:)

Buziaki laseczki:)

Odnośnik do komentarza

Tak,my:-) Moj Solenizant obudzil sie pol godz temu,pojadl,pobekal i teraz lezy w lozeczku-karuzela mu gra a on wcina kocyk i sie cieszy:-) moje szczescie:-) Ola wszystkiego Najlepszego dla Twojego Ksiecia:-*
My jutro mamy wesele szwagra w domu:-) wszyscy powstaja to Tatus bierze Synusia a Mama bierze odkurzacz w dlon:-)!! I musze jechac do bielska,juz z Dawidem,bo wczoraj w nocy mi sie usralo ze mam nieodpowiednia sukienke jako staroscina,ze pasowaloby miec cos elegantszego. A jutro wesele...:-/ nawet nie mam z kim jechac,bo wszyscy beda zajeci....

http://suwaczki.maluchy.pl/li-70938.png

Odnośnik do komentarza

Ja na zęba czekam już 3 tydzień, ale widzę że wasze maluchy te same objawy mają... Mój mały tak zjada ręce że aż mu się taki odruch wymiotny robi, biedaczek. Chyba nie ma określonej reguły kiedy te zeby wyjdą, u kwietniowek już czytałam że u kilku bobasów już wyszły!!

Panifiona no brak mi słów na tego twojego chłopa :( A dzieci brata to trzymaj z dala od Justynki, co to za pomysł żeby małemu dziecku taka krzywdę robić :(

Odnośnik do komentarza

Nie chce sie mądrzyć, ale Otulinka w tym wieku dzieci mają już pełne prawo ząbkować, czasem wyrżniecie sie pierwszego zabka moze trwac nawet dwa miesiace a dziecko przez caly ten czas bedzie miało objawy zabkowania.
Ola najlepszości dla Kuby:-* stokrotki przemysle, musze je najpierw zobaczyc:-) ale napewno wygladaja lepiej niz moje obecne:-D
Kulka ja kupiłam Camilię, ale jeszcze nie uzywalam jej bo to właśnie już w ostateczności a na razie jakoś sobie radzimy bez preparatów, ale myśle jeszcze o zelu choc ponoc nie za bardzo one pomagaja.
Panifiona minka Justysi wymowna:-p a maz niech sie pacnie w głowe, powiedz mu brutalnie, że niech sie najpierw dokształci w temacie kobiet i dopiero potem z Tobą porozmawia.
Mała spi a ja już od 5:30 nie mogę bo najpierw mnie kot obudził na czułosci a potem to juz taki bol nog, ze nie dalo sie zasnac, dzis miałam isc 4 dzien z rzedu na siłownię i w dodatku niby jestem umówiona z gym instruktorem na trening siłowy, ale chyba nie dam rady! Chyba za bardzo obciazylam stawy kolanowe. Fuck! Chyba, ze skupie sie dzis tylko na ramionach i ewentualnie brzuchu, nogi wypadaja z obiegu.
Apropos kota to mała zaczęła się nim bardzo interesować, szkoda, że bez wzajemności. Wczoraj tak bardzo się do niego uśmiechała i gadała do niego jak się położył na stoliku, że przysunęłam ją do niego, żeby mogła dotknąć to go tak ściskała, że aż się obruszył;-p uszy jej się też spodobały, fajny widok:-)

http://s4.suwaczek.com/201505065565.png

Odnośnik do komentarza

Maratonka, opis porodu wyjątkowy a talent pisarski powala :-) jak kiedyś natkne się na Twoja książkę to od razu poznam że to twoja. A wtedy to już nie dasz rady tak się skrywac bo pokażę ją każdemu kogo znam.

Zielona, cieszę się że bobasem już lepiej.

U nas na osiedlu jest mnóstwo emerytów i nie ma dnia bez zakładania do wózka. Spotykam raczej pozytywne reakcje i jest miło. Choć wczoraj ktoś zapytał czy małej nie założę skarpetek bo chyba zimno (a ponad 30 st) :-) ale wybaczam takie głupie teksty.

Co do główki to wczoraj byłam u fizjoterapeuty po miesiącu czekania. Alicja też ma ulubioną stronę ale cały czas z uporem maniaka przekładlam jej na drugą. Tym bardziej że delikatnie zaczela odksztalcac się glowka. Wczoraj fizjo pochwaliła mnie za bo głowa ma teraz ładny kształt. Dlatego myślę że warto o to zadbać.

http://fajnamama.pl/suwaczki/a9vtqke.png

Odnośnik do komentarza

Przepraszam dziewczyny ale nie dam rady odnieść się do wszystkiego. już mam mętlik w głowie.

Odnośnie pieluszek wieloraowych to ogólnie fajna sprawa. Używałam ich na samym początku jak już smółka mineła, ale jak założyliśmy Alicji szelki (w związku z bioderkami) to prześliśmy na jednorazowe. Zakłądanie p. wielo z szeklami to już była prawie sztuka cyrkowa.
Po zdjeciu szelek jeszcze trochę używałam wielo ale przestałam. Czekam aż mała zacznie trochę siedzieć, ponieważ pw są grubsze na plecach i niestety odciskają się. Co mi się bardzo nie podobała. JEśli chodzi o pranie to nie jest wielki problem, właściwie żaden bo u mnie i tak pralka częśto chodzi. Fajne jest to że kupka lepiej się wchłania pw niż w pampersy. NIe zdarzył mi się żaden przeciek czy wyciek. Ale trzeba je dość często zmieniać (tak jak wszystkie pieluchy). Wybrałam wersję otulaczy plus wkłady a nie kieszonki. Bo sam otulacz można użyć ponownie bez prania 2-3 razy a kieszonka za każdym razem idzie do wymiany. Poza tym jak Alicja będzie większa i będę chciała, żeby odczuła wilgoć to zastosuję odpowiedni wkład chłonny i będzie czuć. Kieszonka ma już na stałe wszytą warstwę "sucha pielucha". w kolejnym poście wkleję kilka fotek.

http://fajnamama.pl/suwaczki/a9vtqke.png

Odnośnik do komentarza

Emilka no właśnie i ja się nie mogę doszukać ceny 1 poduszki. Są tylko w komplecie i cena. Ale gdzies czytałam ze przy zakupie 1 szt to ok 180 zł. Za tydzień mam wizytę u lekarza to się wtrzymam i jej pokaze czy warto to kupic. A może poleci co innego to napiszę.
W Łebie fajna jest restauracja Rybka bodajże. A ryby najlepsze byly przy porcie. Może niewygledna smazalnia ale pycha. Dama sobie wybieralas z lodu ktora chcesz i pan przy tobie smaży. Mniam...

http://www.suwaczki.com/tickers/17u9i09k995ttuhf.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny bardzo ważne pytanie!
Jak wyglądają ciemiączka u Waszych dzieci?
Nie macie czasami wrażenia, że są zapadnięte?
Bo jak Lenka jest w pozycji pionowej to wydaje mi się, że jest ono zapadnięte...
Nie mogę znaleźć żadnych zdjęć jak wygląda zapadnięte ciemiączko, może jestem przewrażliwiona. Przecież ona raczej nie jest niedożywiona ani odwodniona no bo jak???:-)

http://s4.suwaczek.com/201505065565.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny. ;)

U nas się już przebiły dwa ząbki a objawy zabkowania Hania miała od 2 miesiąca (teraz skończyła 4). Wcześniej nie były one bardzo uciążliwe, dopiero w momencie przebijania. Gorączki nie mamy więc nie stosuje żadnych leków przeciwbólowych, bo nie chce jej obciążać wątroby. Za to stosuje żel na dziąsła Bobodent i powiem Wam, że pomaga. W połączeniu z masażem dziąseł trochę ulzy Małej więc warto.

Dzieci przy ząbkowanie mają zazwyczaj mniejszy apetyt wiec tym się nie martwcie.

http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371urp0iifm.png

Odnośnik do komentarza

Otulinka my właśnie ząbkujemy .. najgorzej to jest wieczorem ... spać mu się chce ale usnac nie może .. jeść nie chce .. kupy robi jak woda .. wszystko gryzie z takim odruchem jakby poparzony. Jak się już nakreci to jest ryk taki ze pół osiedla z nami nie śpi .. i tak of tygodnia .. najpierw było ok .. widziałam ze ma taki opuchnięte te dziąsła i czerwone gryzl sobie te swoje paluszki a teraz ... apogeum. Jeszcze w przyszłym tyg mamy szczepienie to już w ogóle rewelacja będzie .. ;/ spróbuję coś mu kupić w aptece ..

ola te tantum verde to taki dla dorosłych spray do gardła ?

Dominika widzę ze nasze maluchy to nieźle chodzą po tych łóżeczkach. Mój adaś to w poprzek łóżka śpi i czasami umi tak zajść aż pod przewijak bo mamy na łóżeczku .. teraz na noc go ściągam bo biedny powietrza tam nie ma na tyle a nie sposób go upilnowac.

Idę spać póki mały usnal.. masakra jak się poprzestawialam z tym spaniem .. czuje się jak na początku .. w nocy prawie nie śpię z powodu upałów i małego a w ciągu dnia chodzę jak zombie bo nie umie odespac bo adaś regeneruje się w 20min. A niby po 3 msc miało być juz z górki ;D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...