Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Moj maly wazyl 4.5 kg :-) wielki byl i teraz wazy 6.200 martwi mnie to ze przez ostatnie 2 tyg tak radykalnie spadlo tempo. Nadal jest ponad norme ale z 90 spadl na 70 centyl. Moze to ten plaster na brzuchu troche sciska mu zoladek. Ale spi dosc ladnie. Chociaz coraz czesciej je z obu piersi. I nie wiem czy to nie oznacza ze po prostu je za malo. :-(

Odnośnik do komentarza

KalinaMi moj Igor wazy jakies 5500 a 10 tygodni skonczyl teraz w poniedzialek. Urodzil sie to mial 4050 wiec tez nie malutki;-) i tez czasem ciagnie dwa cyce ale tlumacze sobie ze moze po jedzonku chce drugiego zeby sobie popic po jedzonku;-) wedlug mnie nie masz czym sie martwic i super Twoj Ksiaze glowke trzyma moj to leniuszek jest;-)

Odnośnik do komentarza

M.g on tak od poczatku trzyma glowe ale na brzuszku nie bardzo lubi. A powinien ciagle nam chirurg powtarza ze trzeba go tak klasc. I jak czytam ze wasze dzieciaki spia na brzuchu to zazdroszcze :-)
No narazie postanowilam sie nie martwic moze to taki jednorazowy wypadek. Zwlaszcza ze maly ladnie spi. Dzis czesto sie buzil w nocy ale conajmniej 5-6h juz przesypia. W dzien ma conajmniej jedna 3 godzinna drzemke. No i nadal jest pogodny wesoly wiec chyba nie cierpi glodu :-)

Odnośnik do komentarza

Emilka23 ja nad Malte mam rzut beretem przechodze przez droge i jestem :) na cytadele mam troche dalej (30 piechota) wiec jesli pogoda bedzie dopisywac i bedziesz miala ochote to ja z checia na wspolny spacer sie pisze :)

dwa miesiace czekania na rehabilitacje ( wiem ze kazde czekanie w tej sprawie jest straszne ) to nie tak dlugo my od maja mielismy czekac do polowy wrzesnia - na szczescie udalo nam sie znalezc miejsce gdzie indziej i czekalismy tylko 2 tygodnie - nie chce myslec co by bylo jakbysmy czekali do wrzesnia

A i ponowie swoje pytanie :) bo pewnie gdzies umknelo jakie polecacie karuzele dla maluchow?

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37ej28nvgsbwu6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/thgfhgqs4627nb6y.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

mnie rana po cc boli juz zdecydowanie mniej. jest zdretwiala i spojenie tez zdretwiale nadal (tzn takie cierpkie dziwne). a na samym cieciu mam 2 zgrubienia. w zasadzie to staram sie tego nie dotykac ;p a recznikiem po kapieli to tylko tak delikatnie dotykam zeby czasem nie przejechac po tym ;p
a wiecie ze minelo 8 tygodni po cc a ja nie mialam ani jednego czystego dnia! non stop brudzenie a raz na jakis czas mocniejsze krwawienie i tak w kolko. ile to bedzie trwac?

http://s8.suwaczek.com/201506014956.png

Odnośnik do komentarza

No to jesli o tym mowa..
My z mężem juz kilka razy probowalismy wlasciwie to sie udalo ale dzuewczyny to tak strasznie boli ze szok ! Wczoraj az sobie po wszystkim oklad robilam (sory za detale) . Po pierwszym cc nie pamietam zeby tak bylo.. ale teraz to jakas masakra :-( dziewczyny tez tak macie ?
Ja biore tabsy anty i w srodku blistra dostalam @.

Odnośnik do komentarza

Proszę o akceptację na fb :) Ka Sia to ja :)

a ja od 7 probowałam małego uspać na wszelkie możliwe sposoby .. i co? usnął dopiero przed chwilą z wyczerpania płaczem .. eh .. Rzucał się, stękał, smoczkiem cisnął w każdą możliwą stronę żeby zaraz jak się zorientował że nie ma go w buzi rozedrzeć się tak że do tej pory mam echo w uszach ... MASAKRA do tego zdzwoniła "ciocia dobra rada" z tekstem " mówiłam zebys go nie uczyła zasypiania przy tobie, te noszenie też dobre nie jest ... dziecko niech cie nie czuje non stop" dla niej dzieci to chyba hodowla a nie wychowywanie w poczuciu bezpieczenstwa a konieta ma 2 malych dzieci.

Odnośnik do komentarza
Gość Szurpicia

KalinaMi tez biorę anty i juz 23 dni mam @ skonczylam pierwsze opakowanie i mam nadzieje, ze przy drugim się w koncu unormuje. W ulotce mam napisane, że przez pierwsze trzy miesiące mogą byc plamienia i krwawienia. Na początku września ide do gin na cytologię i jak nic się nie zmieni poprosze o zmianę tabletek.
Patka88 i Emilka23 będę mogła do was na spacerek dołączyć? Nad Maltę mam 15 minut komunikacja podmiejska

Odnośnik do komentarza

Kulka26 tak jakbym slyszala swoja "dobra rade" tesciowa wie wszystko najlepiej... mi ciagle pierdzieli zebym go nie nosila ze musi sobie poplakac zebym nie wydziwiala tak z moja dieta (wkurza sie ze nie jem jej nafaszerowanych chemia obiadkow) ze kiedych matki jadly wszystko i nie przejmowaly sie bolami brzucha dzieci bo cytuje: poplacze poplacze i przestanie. A wracajac do tego ze ja mam nie nosic swojego dziecka ale jak tylko ona przyjedzie to od razu bo na lapy bierze. Ci*a jedna wszystko genialnie robi a jej rady sa swiete czemu tylko taka uparta synowa jej sie trafila...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...