Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Dziewczyny, dołączam do Was późno ale dopiero teraz trochę przystopowałam :) mam termin na 19 maja, moja Nelka już szaleje w brzuszku i nie mogę się napatrzeć na zdjęcie połówkowego usg gdzie widać w całej krasie moją śliczną córcie z małym noskiem po tatusiu :) Życzę Wam wszystkim powodzenia i wczesnej wiosny ;)

Odnośnik do komentarza

Nelkamoja witaj!
Mamy termin na ten sam dzień ;)

Dziekuje dziewczyny za wsparcie, jutro od rana dzwonię zapisać sie do lekarzy, chociaż juz dzis sie przekonałam ze nie bedzie łatwo. Ale uda mi sie! Staram sie na razie myślec pozytywnie do czasu zrobienia tych badań, musze byc dobrej myśli, innych nie dopuszczam!

Odnośnik do komentarza

Wisienka, będę trzymała za Ciebie kciuki w okolicach 19tego :) I nie martw się zdrowiem dzidziusia, u mojej córeczki stwierdzono powiększenie jednej z miedniczek nerkowych, przez 3 miesiące regularne usg co 3 tyg i sporo stresu, a poszłam do dwóch innych lekarzy specjalistów patologii ciąży i okazało się że owszem miedniczka jest powiększona ale na tym etapie ciąży wiele takich "mankamentów" jest widocznych a do końca zanikają.mam nadzieje że tak wlaśnie będzie,z ust specjalisty brzmi to pewnie, zwykły lekarz ginekolog nie musi tak świetnie znać się na takich zmianach. nie pozostaje nic innego jak czekać i się na wyrost nie stresować bo maluszkom to bardziej szkodzi. podstawowa zasada, sprawdzić różne źródła informacji w takiej sytuacji, żyjemy w XXI wieku i możemy w lekarzach przebierać.głowa do góry:)

Odnośnik do komentarza

Dziękuję dziewczyny :)
Dziś od rana będę dzwonić żeby się zapisać do specjalistów.
Nelkamoja, u mojego maleństwa też jest podejrzenie poszerzenia ukm, co dziwne to podobno zazwyczaj zdarza się u chłopców, a u mnie jest prawdopodobnie dziewczynka.. Staram się myśleć pozytywnie, muszę jak najszybciej dostać się na te wszystkie badania.
A moje maleństwo też od wczoraj mniej aktywne, nie czuję go, ale skoro piszecie że teraz dużo śpi, to już się nie martwię :)
Miłego dnia!

Odnośnik do komentarza

Karola88 - uwielbiam tę rybę, tylko długo się robi, bo aż 40min w piekarniku :) ale jest pyszna a do ryżu czy ziemniaczków od razu też jest sosik :) lubię i tę z frosty i tę z biedronki, chociaż ta druga ma mniej rybki :)
Asia2244 - słońce świeci idź na spacer :)

Ja mam znów porąbany dzień, bo mój ma działalność i robiłam wszelkie przelewy do US i ZUS, no i jakieś tam były złe oznaczenia i dziś mnie nad ranem olśniło i chłop musi drugi raz jechać do ZUS :( aż z płaczu się zaczęłam trząść :(((( kasa się zgadza ale kwestia jakiś tam przeksiegowań składek, jednak wniosek znów zawieźć trzeba, bo nie wiadomo czy się babki skumają :( niestety nie znam się na tym, a mąż sam też niezbyt się interesował i stad te korekty :( na szczęście mąż ma od teraz księgową, bo moje nerwy już są na wyczerpaniu...
W ogóle mam wciąż pogłębiające poczucie winy.... Tak się nie da żyć.... Jakieś pieprzone myśli w głowie.... Oby to hormony i oby minęło, bo czuję się coraz bardziej podminowana :(

Miłego dzionka :*

http://www.suwaczki.com/tickers/relgdf9h47l07utr.png

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8yx8d7t5juzb4.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...