Skocz do zawartości
Forum

Sklepy dla dzieci


Gość vika

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkie szcześliwe mamy i te ,które oczekują na pociechy:) z racji tego że nie mam jeszcze dzieci (ale napewno bedę mieć:))zwracam się do bardziej doświadczonych Pań z pytaniem. Zacznę od tego że chciałabym założyć sklep internetowy z artykułami dla dzieci, a z czasem sklep stacjonarny w Kielcach ponieważ stąd też pochodzę. Wynikło to z tego, że przez ponad rok w takim sklepie pracowałam więc myślę, że już troszkę poznałam wszystkie produkty. Pytnie jest takie: Czy są jakieś artykuły dla dzieciaków, które jest ciężko Paniom kupić nawet w internecie? Może jakieś konkretne firmy są mało popularne i jest problem z dostępnością, lub inne produkty które ciężko spotkać w internecie? Bardzo proszę Panie o pomoc i z góry dziękuję za zainteresowanie:)

Odnośnik do komentarza

w takich normalnych stacjonarnych sklepach brakowała mi pieluch wielorazowych różnych do wyboru, chodzi o otulacze itd, teraz już częściej widzę, ale zazwyczaj w danym sklepie tylko jednej firmy, poza tym moje dzieci noszą obuwie z usztywnianą piętą i takie buty mogę dostać tylko w dobrych sklepach obuwniczych, a nie tam, gdzie i ubranka i zabawki, brakuje mi też książeczek polsko-angielskich (bo jest mały wybór) i dresów dla dziewczynki dobrych gatunkowo, chłopięcych jest dużo, a z dziewczynkami jest trudniej...i dla dziewczynek czapka na uszy i z daszkiem jednocześnie:) teraz tyle, jak coś jeszcze, to dam znać:)

Odnośnik do komentarza

Witam Moje Panie...Jestem mamą 5 miesięcznego Jasia i 6 letniego Franka i również zastanawiam się gdzie najlepiej robić zakupy dla naszych maluchów. Ja bardzo polecam sklep Smyk oraz stronę internetową z atrakcyjnymi kuponami i rabatami...Śledząc codziennie stronę można wychaczyć rewelacyjne promocje. Zajrzyjcie tutaj: http://kodyrabatowe.interia.pl/kupony-rabatowe/smyk

Odnośnik do komentarza

Witam,
jako mama małej córeczki nie zawsze mam czas na chodzenie po sklepach, czy marketach - szczególnie w okresie jesienno-zimowym, kiedy łatwo jest o choroby. W osiedlowych sklepach jest bardzo mały wybór produktów dla dzieci. Kupuję zatem przez internet np. allegro, czy w smyk'u (duży wybór, ale wysokie ceny). Głównym kryterium jest dla mnie jakość, bezpieczeństwo. Staram się kupować polskie produkty - raczej nie w sieciówkach.
[reklama usunięta]

Odnośnik do komentarza

U mnie jest tak, że jak urodziła się córeczka to czytałam czytałam i sama już nie wiedziałam jakie ubranka kupować. Po kilku miesiącach i wypróbowaniu ubranek niemowlęcych naprawdę wielu producentów, zaczęłam kupować tylko i wyłącznie bieliznę polskich producentów. W sklepach stacjonarnych polskich produktów było jak na lekarstwo więc szukałem po allegro (ale tam jest coraz drożej) i e-sklepy. Mam w tej chwili 3-4 sklepy w których najczęściej kupuję ale największy sentyment mam do sklepu http://lencia.pl bo moja córka ma na imię Lenka :)
W tej chwili kupuję już tam tylko kapciuszki Befado bo Lenka nosi rozmiar 116 :) Ale dla osób, które lubią produkty dobre jakościowo (mają w sprzedaży między innymi ubranka Pinokio) z czystym sumieniem polecam ten sklep.

pozdrawiam

Blog Parentingowy o mojej córeczce i nie tylko :)

Odnośnik do komentarza

Nie potrafię tutaj wskazać jednego sklepu, bo kupuję w wielu. W zasadzie to całe zakupy dla maluchów kupię przez internet. Jest to dla mnie wygodniejsze no i nie muszę zabierać dzieciaków na zakupy A nawet jeśli coś co zamówię okaże się w nieodpowiednim rozmiarze, to przecież mogę to do sklepu bez problemu zwrócić.....

Ostatnio zamawiałam buty dla dzieci w sklepie Krasnal:
https://e-butydladzieci.pl
Polecam zajrzeć bo promocji w sklepie mają sporo i można tam kupić markowe buty o wiele taniej niż stacjonarnie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...