Skocz do zawartości
Forum

Prezenty na baby shower


Gość Gosiulka33

Rekomendowane odpowiedzi

Zestaw kosmetyków, pieluch, fajne akcesoria, koniecznie coś dla mamy, może do pielęgnacji brzucha w ciązy i po ciąży. Siostrze kupiłam ostatnio fajny zestawnacomi [reklama usunięta], nie dość, ze pięknie pachnie to jeszcze ma super skład i jest odpowiedni dla kobiet w ciąży i po porodzie. A na pewno mamusia się ucieszy z takiego prezentu 🙂

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza
Gość Olinkaokrąglinka

Najlepsze są prezenty wspólne, składacie się razem i możecie kupić więcej i za większe pieniądze. Moja siostra miała babyshower rok temu i wraz z jej koleżankami zebrałyśmy jakąś sumę pieniędzy. Za to kupiłyśmy chustę do noszenia, pampersy, karuzelę nad łóżeczko, przewijak, aspirator do noska [reklama usunięta], misia szumisia. Wiedziałyśmy, że ma zamiar te rzeczy kupić, więc troszkę ją odciążyłyśmy. Super była impreza. 🙂 

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza
Gość Dominika

Można też postawić na cos co będzie odrobiną słodkiej przyjemności dla przyszłej mamy a jednocześnie bedzie ladne i z pewnością oryginalne [reklama usunięta].

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza
Gość Panna Migotka

Najlepiej moim zdaniem spytać mamy. 🙂  Ale jeśli nie ma takiej możliwości, to wydaje mi się, że warto celować w rzeczy, które na pewno się przydadzą. Moim zdaniem śpiworki do spania to taki pewniak [reklama usunięta]. Jasne, że noworodek z nich nie skorzysta, ale za jakiś czas będą świetne do wózka na spacery na przykład. Poza tym kocyki, otulacze... Tylko warto zwracać uwagę na to, czy takie rzeczy wykonano z tkanin przyjaznych dla skóry maluszka.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Świetnym pomysłem na prezent z okazji babyshower jest ufundowanie zabiegów pielęgnacyjnych dla przyszłej mamy, które poprawią jej nastrój. Swojej siostrze sprezentowałam zabieg pielęgnacyjny stóp [reklama usunięta]. Była bardzo zadowolona!

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Bardzo fajnym i przydatnym, tym bardziej prezentem dla młodej mamy będzie laktator. Taki laktator może kupić w wielu sklepach. Jednak bardzo fajnym i godnym polecenia jest laktator elektryczny [reklama usunięta].

 

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Zależy na co się nastawiasz. Jeśli na kp to podwójny laktator. Niania też zależy gdzie mieszkasz. Chociaż ja mam dwie różne i mieszkań w bloku i używam . Monitor oddechu to ja kompletnie nie używałam i nie odczulam jego braku. Super jest leżaczek babybjorn ale jednak trochę więcej kosztuje. Jest wiele opcji. Zależy czego potrzebujesz.

Nie zauważyłam aby ktoś tutaj wspomniał o termometrze:

[reklama usunięta]

Dokładny termometr bezdotykowy jest niezastąpiony. 

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Kupowałam niedawno na baby shower pościel [reklama usunięta] dla maluszka, a dla mamy kupiłam pojemną torbę, by wszystko zmieściła. Wiadomo przy bąbelku dosłownie wszystko jest potrzebne, a trzeba mieć gdzie to zapakować. 

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

My przyjaciółce zamówiliśmy przewijak, kocyk i poduszkę do karmienia [reklama usunięta] i bardzo sobie chwali, świetna jakość, praniu nic się nie dzieje, ekspresowa dostawa 🙂

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Na pewno warto zapytać przyszłej mamy czy jest coś co potrzebuje a jeszcze nie kupiła- to wiele ułatwi no i prezent wtedy na pewno będzie trafiony;) Ja np. ostatnio- zgodnie z życzeniem koleżanki (przyszłej mamy) kupiłam jej na Baby shower poduszkę do karmienia i kocyk do kompletu. Taki skomponowany przez siebie zestawik [reklama usunięta] - bardzo fajna jakośc produktów, miły, delikatny i przyjemny materiał a i design śliczny:) Młoda mama zadowolona a i bobas na pewno skorzysta:)

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza
Gość Mama Frania

Uważam, że prezenty na Baby Shower powinny być praktyczne zatem bransoletki dla mamy i dziecka mogą przeszkadzać w codzienności. Ja dostałam tort z wyprawką. Był tam kocyk, ręcznik z kapturkiem, różne rodzaje pieluch i jakaś zabawka na pewno. Sama później kupowałam podobny dla siostry, ale mniejszy. [reklama usunięta]
Polecam 🙂

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Może nie na baby shower robiłam, ale ogólnie prezent dla mam w moim otoczeniu, czyli organizer na pieluchy wypełniony, pieluszki, podkłady jednorazowe, płytki dla dzieci kosmetyczne, woreczki na pieluszki, bodziaki, pieluszki tetrowe i muślinowe i kocyk bambusowy 120x120 to jest moja podstawa i drobiazgi dla malucha jakie się chce można włożyć. Np ostatnio dodałam mały album na zdjęcia. Sama korzystam z organizera codziennie, a ładuje do niego rzeczy codziennego użytku i tak samo komuś kupuje 😉

[reklama usunięta]

 

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

W moim przypadku gdy robiłam siostrze imprezkę , to wcześniej podpytałam co jej brakuję do wyprawki albo co by chciał mieć a nie jest w stanie zafundować sobie i padło kilka rzeczy i kupiliśmy jej [reklama usunięta] super przewijak , kocyki 2, pościel i poduszkę iu była mega przeszcześliwa 😉

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

szczerze? To duzo rzeczy, szumisia, kocyk, poduszka do karmienia, kosmetyk dla mamy albo szczotka do szczotkowania brzuszka, ozdoby do pokoju dla dziecka, torba pojemna dla mamy, rękawiczki do wózka dla mamy w rece tez musi byc cieplo 😄 

Ostatatnio kupiłam dla przyjaciolki szumisia i olejek do ciala  [reklama usunięta]  mamuska byla zadowolona. 

Ja dostalam poduszke do karmienia i welniany kocyk na zime 😄

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jasne że tak ja byłam zachwycona taką imprezką dostałam dużo fajnych rzeczy których mi brakowało w wyprawce, a jaką świetną poduszkę do karminie dostałam [reklama usunięta], polecam kupować przyszłym mamom , uważam że to jest rzecz praktyczna, dzięki niej lepiej misię karmiło i nie bolłay mnie tak ręce czy kręgosłup.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

No cześć, ja ostatnio mialam kilka prezentów na baby shower z przydatnych szumiś, kocyki to jest coś, ich nigdy za wiele, rożki, elektryczne nianie, no doslownie wszystko 😄
[reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...