Skocz do zawartości
Forum

Strona www.siepomaga.pl - znacie, klikacie, pomagacie?


adasaga3

Rekomendowane odpowiedzi

Zachęcam Was dziewczyny do zapoznania się z tą stroną. Podała mi ją znajoma, od jakiegoś czasu wchodzę na nią codziennie. Klikam na zakładkę "klikacze", gdzie po zalogowaniu "klikam"na strony znane jak" pajacyk" i te mniej znane jak "okruszek", "dobry klik" itd. Klikam na wszystkie. Potem jeszcze wchodzę na zakładkę "potrzebujący" i tam w zależności od możliwości przelewam niektórym potrzebującym drobne kwoty. Dla mnie przerażające jest to że tyle jest chorób na świecie, które można by wyleczyć gdyby nie ograniczenia finansowe chorych. Nie wstydźmy się przelewać drobnych kwot, dla nas takie 5, 10 zł. może nic nie znaczy, rozejdzie się na gazetę czy słodycze a dla kogoś innego ma ogromną wartość, na zasadzie grosz do grosza... Tak sobie też egoistycznie trochę myślę, że skoro ja pomagam innym, to w razie potrzeby i mi ktoś pomoże. A Wy znacie tego typu strony, organizacje, pomagacie?

Odnośnik do komentarza

ja czasem wchodzę na karmimy psiaki, myślę, że warto wchodzić na takie strony i pomagać w ten sposób, bo to nie zajmuje za dużo czasu, a jakieś pieniążki się zbierają i czasem przekazuję drobne kwoty na Polską Akcję Humanitarną lub inne organizacje, u mnie co jakiś czas w sklepach są zbiórki żywności dla ubogich rodzin lub domów dziecka, niedawno kupowałam jakieś przybory szkolne dla dzieci z domów dziecka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...