Skocz do zawartości
Forum

Kwietniówki 2015


Rekomendowane odpowiedzi

katlam
Hej kobietki :) Znów naskrobałyście tysiąc stron i muszę nadrabiać hihihi

Usia, kuruj się kochana. Mam nadzieję, że szybko wrócisz do zdrowia.

Co do tematów które mnie ominęły:

Ja w 1 ciąży chodziłam na szkołę rodzenia darmową/przy szpitalu. Chociaż miałam CC to i tak wiadomości się przydały, także polecam!

Meeeg, ja ciągle o czymś zapominam i jestem mega rozkojarzona. Mój mąż się śmieje, że supełki powinnam sobie wiązać na chusteczce ;)

Wózeczek będzie nowy, bo już kilka razy zaliczaliśmy wtopy z używanymi (łącznie miałam 3). Wydaje mi się idealny, ale jeszcze muszę na żywo obejrzeć(foto poniżej). Składa się na niego familia, bo raczej sama bym takiej kasy nie wydała. Natomiast nie ponosimy innych kosztów, bo resztę mamy po Julii ( z wyjątkiem ciuszków). Pokoik będą dzieci miały razem, fioletowy z białymi mebelkami hemnesa z IKEA. Jak będzie chłopiec, to będzie musiał pokochać fiolet :D :D

2.10 mam we Wrocławiu to usg genetyczne. Jeśli będzie dobrze ułożony dzidziuś, to pooglądamy też w 3D. Takie info mam od p. doktor

Ściskam Was serdecznie i pędzę po Juleczkę, bo niedługo to zapomnę, że dziecię lekcje kończy :D

Katlam, jakiej marki to wózek? bardzo ładnie wygląda :)

Odnośnik do komentarza

meggy
katlam
Hej kobietki :) Znów naskrobałyście tysiąc stron i muszę nadrabiać hihihi

Usia, kuruj się kochana. Mam nadzieję, że szybko wrócisz do zdrowia.

Co do tematów które mnie ominęły:

Ja w 1 ciąży chodziłam na szkołę rodzenia darmową/przy szpitalu. Chociaż miałam CC to i tak wiadomości się przydały, także polecam!

Meeeg, ja ciągle o czymś zapominam i jestem mega rozkojarzona. Mój mąż się śmieje, że supełki powinnam sobie wiązać na chusteczce ;)

Wózeczek będzie nowy, bo już kilka razy zaliczaliśmy wtopy z używanymi (łącznie miałam 3). Wydaje mi się idealny, ale jeszcze muszę na żywo obejrzeć(foto poniżej). Składa się na niego familia, bo raczej sama bym takiej kasy nie wydała. Natomiast nie ponosimy innych kosztów, bo resztę mamy po Julii ( z wyjątkiem ciuszków). Pokoik będą dzieci miały razem, fioletowy z białymi mebelkami hemnesa z IKEA. Jak będzie chłopiec, to będzie musiał pokochać fiolet :D :D

2.10 mam we Wrocławiu to usg genetyczne. Jeśli będzie dobrze ułożony dzidziuś, to pooglądamy też w 3D. Takie info mam od p. doktor

Ściskam Was serdecznie i pędzę po Juleczkę, bo niedługo to zapomnę, że dziecię lekcje kończy :D

Katlam, jakiej marki to wózek? bardzo ładnie wygląda :)

Firma PegPerego (włoska) model book plus pop up i jest jeszcze tez fajna zaokrąglona wersja book plus completo

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/21417http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/21415

Odnośnik do komentarza

Sweetlove
No właśnie my tu o psach a tymczasem to forum naszych krasnalków :D

Dziękuję dziewczyny za rady! :) Pewnie będzie ciężko , nic na silę jeśli się nie znajdzie dobry dom to go po prostu nie oddam ...

A ja jakoś czuję sercem że to będzie chłopak a rozumem że dziewczynka ... i nie potrafię tego w żaden sposób wyjaśnić :D

Czekam na relację z niecierpliwością bo moje usg dopiero 1 pazdziernika. trzymam kciuki!

Dziewczyny!!!! za 4 godziny usg!!! :D:D

Odnośnik do komentarza

meggy
Sweetlove
No właśnie my tu o psach a tymczasem to forum naszych krasnalków :D

Dziękuję dziewczyny za rady! :) Pewnie będzie ciężko , nic na silę jeśli się nie znajdzie dobry dom to go po prostu nie oddam ...

A ja jakoś czuję sercem że to będzie chłopak a rozumem że dziewczynka ... i nie potrafię tego w żaden sposób wyjaśnić :D

Czekam na relację z niecierpliwością bo moje usg dopiero 1 pazdziernika. trzymam kciuki!

Dziewczyny!!!! za 4 godziny usg!!! :D:D

Czekam na relację z niecierpliwością bo moje usg dopiero 1 pazdziernika. trzymam kciuki! ( poprzednio mi się źle wkleiło ;)

Odnośnik do komentarza

katlam
meggy
katlam
Hej kobietki :) Znów naskrobałyście tysiąc stron i muszę nadrabiać hihihi

Usia, kuruj się kochana. Mam nadzieję, że szybko wrócisz do zdrowia.

Co do tematów które mnie ominęły:

Ja w 1 ciąży chodziłam na szkołę rodzenia darmową/przy szpitalu. Chociaż miałam CC to i tak wiadomości się przydały, także polecam!

Meeeg, ja ciągle o czymś zapominam i jestem mega rozkojarzona. Mój mąż się śmieje, że supełki powinnam sobie wiązać na chusteczce ;)

Wózeczek będzie nowy, bo już kilka razy zaliczaliśmy wtopy z używanymi (łącznie miałam 3). Wydaje mi się idealny, ale jeszcze muszę na żywo obejrzeć(foto poniżej). Składa się na niego familia, bo raczej sama bym takiej kasy nie wydała. Natomiast nie ponosimy innych kosztów, bo resztę mamy po Julii ( z wyjątkiem ciuszków). Pokoik będą dzieci miały razem, fioletowy z białymi mebelkami hemnesa z IKEA. Jak będzie chłopiec, to będzie musiał pokochać fiolet :D :D

2.10 mam we Wrocławiu to usg genetyczne. Jeśli będzie dobrze ułożony dzidziuś, to pooglądamy też w 3D. Takie info mam od p. doktor

Ściskam Was serdecznie i pędzę po Juleczkę, bo niedługo to zapomnę, że dziecię lekcje kończy :D

Katlam, jakiej marki to wózek? bardzo ładnie wygląda :)

Firma PegPerego (włoska) model book plus pop up i jest jeszcze tez fajna zaokrąglona wersja book plus completo

Super! Dziękuję, bardzo mi się podoba i wezmę go pod uwagę:)

Odnośnik do komentarza

serduszkova
Cześć dziewczyny :) widzę, że tylko ja nie rozglądam się jeszcze za rzeczami dla dzidziusia cały czas mi się wydaje, że jeszcze mam na to duużo czasu :)

Ja właściwie tylko wózki oglądam i to on line :) Też myślę, że jeszcze za wcześnie. Nie jestem przesądna, ale myślę że 5 mc na zakupy będzie w sam raz :) Na razie chyba nie dałabym rady z tymi mdłościami...zmykam kochane, bo wieczory u mnie koszmarne pod tym względem :(

Dobranoc maminki :)

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/21417http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/21415

Odnośnik do komentarza

madziutek, to wiek ciąży liczony od OM i o ten wiek zawsze pytają. W rzeczywistości ciąża jest młodsza - wyszło tak z usg (o ponad tydzień), miałam cykle 35 dniowe i wiem mniej więcej kiedy doszło do zapłodnienia. Nie zmieniałam jednak suwaczka, bo tak dokładnie na 100% nie wiem, jaki jest wiek ciąży, a i tak zawsze pytają o OM ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...